24 szep 27, 12:11:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 162
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Könyvek, képregények  (Megtekintve 396217 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
kyuubi-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 504


« Válasz #675 Dátum: 08 jún 15, 13:36:05 »

hát nekünk elvileg ebben az évben kellett volna kiolvasni az egri csillagokat , de valahogy még senki sem kezdett bele .
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #676 Dátum: 08 jún 15, 17:29:38 »

Peddig jó könyv, csak qrva hosszú... Az eleje igaz unalmas, de a közepétől elég élvezhető..  Gondolkozik
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #677 Dátum: 08 jún 15, 17:34:14 »

egri csillagok nekem tetszettek de fura izlésem van nem tom nekem tettszett talán én voltam az egyetlen ski olvasta azosztályyból nem is a kettetlenegyik csaje még olvasta de ő... na mindegy egyszóval nekem tetszett bár volt hogy odébb lapoztam Izé José... hüh erről nem kell tudni senkinyek
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #678 Dátum: 08 jún 15, 17:39:17 »

Nekem is ki kellet olvasnom ,de nem volt unalmas vagy igen ,változik a véleményem x"D.
A Bölcső és Bagoly na az qrvára kijött a könyökömön már.
Most kaptunk 2 könyvet kiolvasni vakációra,huh a magyartanárnő megkegyelmezett (még a matek is keveset adott,7.-ben az egységes dogák lesznek).
Naplózva

Sora
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1144


« Válasz #679 Dátum: 08 jún 15, 19:23:20 »

én 8. előtti szünetre 12 könyvet kaptam kötelezőnek és mellé 4 ajánlottat Nevet
de nem voltak rosszak Nevet
Naplózva

/"Az egyetlen dolog, ami megmentheti a tüzet a kialvástól, hogy erőt adunk neki széllel.\"
Adj enni Szandinak!
Sütis blogunk^^
Harrd
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 745


csodamesés D:


« Válasz #680 Dátum: 08 jún 26, 09:46:49 »

Én az egrit kaptam kötelezőnek, meg a "Számkivettett"-et könyvbe, azt biztos jólesz, csak nemtom mi a könyv címe XDD AZ egrit nemfogom elolvasni sztem  Hümm-hümm
Naplózva
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #681 Dátum: 08 jún 26, 09:52:56 »

Én a számkivetettet vsak filmben láttam de az jó volt.
Az aranyiránytűt most újraírták vagy a filmből csinálták.mert a majomparádén fent van 1986-os film és mind a három rész Hmm?
Na, befejztem a tanár úr kéremet.Hála az égnek nem volt hosszú >.<#
Naplózva

Ibo
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Válasz #682 Dátum: 08 jún 26, 20:56:47 »

elég sokat olvasok, bár mostanában inkább csak tankönyveket (fősuli), de ajánlani tudom:
William Gibson: Neurománc című könyvét, amelyben Case a japán alvilág konzolcowboya próbál visszakerülni az "adatmezőkre". Van benne szervcsere/ kereskedelem, ki-be ültetgetés... (tiszta Uchihák). bár kifejezetten 18-as karikát érdemel...
a másik nagy kedvencem a Robert Silverberg féle Éjszárnyak. Csuda izgi élőlények, kasztok és egy enyhe romantikus alapsztori. (most ahogy lekaptam a könyvespolcról, fellapoztam, és Jesszusom, 14 éve vettem 199 Ft-ért Mosolyog
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #683 Dátum: 08 jún 27, 15:26:36 »

Ahoi!

Azon kívül, hogy manga- és animefan vagyok, van számos olyan nyugati képregény, amit szeretek. Vegyük például a Marvel vagy DC képregényeket. Az egész világon elterjedtek, nagyon népszerűek, több film is készült belőlük ( azokat persze a film témában beszéljük ki és ne itt! ).

Egész konkrétan szólva én a Marvel kiadó képregényeit szeretem. Csakhogy képben legyenek azok is, akik eddig nem voltak, felsorolok pá hőst ebből az "Univerzumból":

Pókember, az X-men, a Fantasztikus Négyes, Hulk, Vasember, Amerika Kapitány, Fenegyerek, Elektra, Thor, Dr Strange és még sokan mások...

Marvel kiadó pár ismertebb lapja, ami magyarul is megjelent:

A Csodálatos Pókember
A Hihetetlen Pókember
X-men
Újvilág: X-men
Újvilág: Fantasztikus Négyes
Rozsomák
Bosszú Angyalai
Az Új Bosszú Angyalai

Ők mind a Marvel Univerzum szuperhősei, szuperhőscsapatai.

A DC képregényeket kevésbé ismerem, és kevésbé szeretem, de az ő termékük pl a Batman és a Superman.

Pár kép a Marvel kiadó képregényeiből, melyek mind az "Ultimate" sorozat remekművei: Ultimate Fantastic Four, Ultimate X-men, Ultimates és az Ultimate Spiderman. Enjoy Mosolyog


« Utoljára szerkesztve: 08 jún 27, 16:02:53 írta Tapion-sama » Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #684 Dátum: 08 jún 27, 16:04:46 »

Az egyik oldalon, nem tudom szabad-e reklámozni, (most először bánom, hogy nem olvastam el a szabályzatot ikszdé) van egy olyan képregény ami a Marvel és a DC közös műve és arról, szól, hogy a két világ szuperhősei megmérkőznek egymással és amelyik világban többen veszítenek, az a világ elpusztul. Persze amerikai, lehet sejteni mi lesz a vége.  Nevet
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #685 Dátum: 08 jún 27, 16:16:00 »

A Marvel és DC sok közös sztorit készített, volt pl Superman vs Spiderman vagy Justice League vs Avengers, ezeket hívjuk Crossovereknek Nevet

Ja és csak azért mert amerikai, még nem kell leírni sztem... Mert igenis hatalmas történetek vannak köztük, óriási sztorikkal és gyönyörűen kidolgozott háttérrel rendelkező szereplőkkel... vessünk csak egyetlen pillantást a kiadó leghíresebb szuperhősére, a Pókemberre, akinek 1962 óta veretlen a sikere. igen, lassan ötven éve. Igaz, h a mostani Amazing Spiderman sztorijai elég gázosak, dehát ötven évnyi siker után lehet egy laza időszak xD

Gdat engem érdekelne az az oldal, PÜ-ben elküldenéd a linket? Nyelvesít
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #686 Dátum: 08 jún 27, 16:18:00 »

Jó, de amerikai= happy end.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 27, 16:19:08 írta Gdat88 » Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #687 Dátum: 08 jún 27, 16:29:33 »

Ha most Chakra lennék, akkor azt írnám: A topic címe "Nyugati Képregények" és nem "Amerika Fikázása" Mosolyog

Csak hogy témában maradjunk: van egy szereplő a Marvel Univerzumban, a neve Gwen Stacy. Semmi szuperképessége sincs. Nem szuperhős. Csupán Peter Parker barátnője. Volt egy sztori, 1973-ban, a Zöld Manó Végzete címmel. Ebben meghalt a lány... 1962-1973-ig, azaz 11 éven keresztül Gwen Stacy Peter Parker bnője volt. Egyszerűen félelmetes, hogy mennyire drámai volt Gwen Stacy halála az Amazing Spiderman 121. számában... És képzeld Gdat, nem támadt fel. Nem lett happy end. Nem voltak Sárkánygömbök, h feltámasszák... Szal ne ítéljünk elsőre a gyártó ország neve alapján Mosolyog
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #688 Dátum: 08 jún 27, 16:38:58 »

Hú de eltúlzod ezt a helyzetet, ha ennyire sz*rnak tartanám akkor szerinted miért olvasom? Kivételek meg mindig vannak, de ezzel csak arra akartam utalni, hogy a nyugati (és főként az amerikai) kultúra hatása miatt lesz ilyen történet, hogy az egyik félnek vesznie kéne, mégis mindketten túlélik. Nem mondtam, hogy ez rossz, csak azt, hogy tipikus. Szóval amikor valaki elkezdi olvasni senkinek sem az lesz az első gondolata, hogy a Marvel-DC csatában az egyik fél veszíteni fog. Persze ennek üzleti hátrányai is lennének. Nevet És én nem a dráma hiányáról beszéltem, hanem happy endről. Nem tudom melyik pókember univerzumban hal meg Gwen, de biztos jön helyette valaki, például Mary Jane. Ha meg nem akkor örülök, hogy végre valakinek volt fantáziája, de ez nem azt jelenti, hogy az amerikai művek 99%-a nem azzal végződik, hogy minden megoldódik.
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #689 Dátum: 08 jún 27, 16:45:45 »

Jól van, nyugi van srác, nem veszem véresen komolyan Nevet  Csak írtam...

Gwen Stacy drámai halála a 616-os Univerzumban volt, az Ultimate univerzumban nem volt Peter bnője, bár... ott is meghalt

Valóban, a 616-osban később összejött Mary Jane-nel. És valóban sok sztori végződik happy enddel... de azt is vegyük figyelembe, h ez mindenhol így van. Hmm az amerika vs más országok vitát én itt és most befejeztem, szeretném ha a téma nem erről szólna, ja és thx a linket Mosolyog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 162
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!