24 júl 03, 22:06:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 121 122 [123] 124 125 ... 162
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Könyvek, képregények  (Megtekintve 377449 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Kurohi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 165



« Válasz #1830 Dátum: 14 jan 11, 20:48:49 »

Valaki tudja, mikor jön ki magyarul a 39 kulcs 11. része?
Naplózva

Dare datte shippai wa suru nda
Hazukashii koto janai
Kono kizu o muda ni shinai de
Waratte arukereba ii

~~~~~~~~~~~~~~~

Raiko: Alive (Naruto Ending 4)
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #1831 Dátum: 14 jan 14, 08:45:44 »

Ki olvasta a Battle Royale-t? Erdemes elkezdeni?  Hümm-hümm
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1832 Dátum: 14 jan 14, 08:50:50 »

Érdemes, jó kis könyv. A filmet soha a büdös életbe, ne merészeld megnézni és akkor elkezdheted. Szerintem egyébként, eléggé magával tudja ragadni az embert, de készülj fel, hogy a gyilkolászás nem lesz ritka. Nevet
Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #1833 Dátum: 14 jan 14, 09:14:33 »

oo erdekesnek tunik  Nevet De amugy diohejban mirol szol? Olyan rossz a film?  Hümm-hümm
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1834 Dátum: 14 jan 14, 09:21:26 »

Igen, olyan rossz. A film értékelhetetlen. Túljátszott szerepek, nem emberi reakciók egyes helyzetekre, amiket a könyv jól ad vissza de a film nem.
Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #1835 Dátum: 14 jan 14, 09:32:50 »

sajnos sok olyan film, amit olvastam mar konyvbe gagyinak tuni vagy csak szinplan mashogy kepzelem es nem tetszik  Gondolkozik De ha ilywn rossz nem nezem meg. Mondjuk nem tudtam hogy van film azt halottam hogy vannak copyk meg egy hasonlo anime is.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #1836 Dátum: 14 jan 14, 13:12:03 »

Igen a copyk közül most a legfelkapottabb az éhezők viadala.  Faceg
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1837 Dátum: 14 jan 14, 13:36:58 »

Amúgy Syzygy, tényleg. ikszdé

Hakuu, itt nem az a helyzet, mint akár a Harry Potterrel, hogy sok lényeges dolgot kihagytak, felesleges dolgot beraktak, a színészi játék, nem mindig volt a megfelelő.
Itt az a gond, hogy sz*r. Nevet Mintha egy z filmet néznél, még arra sem jó, hogy poénból megnézd egy kis popcornnal. Elvenne az életedből 1-2órát, amit soha nem kapsz vissza.

Szóval olvasd el, a könyvet élvezni lehet nagyon.

A történet dióhéjban:
Egy diktatórikus távol keleti országban egy kilencedikes osztályt (21 lányt és 21 fiút) élethalálharcra kényszerítenek: egy szigetre viszik őket, ahol ellátják őket fegyverekkel, a géppisztolytól kezdve a sarlón át a konyhai étkészletből származó villáig. Ezen kívül még mindenki kap egy robbanó nyakörvet. Feladatuk az lesz, hogy legyilkolják egymást. Ha egy napig nem hal meg senki, akkor a robbanó nyakörvek végeznek mindannyiukkal. A "játéknak" csak egyetlen túlélője lehet, a "győztes".
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 14, 13:59:07 írta Minagi » Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #1838 Dátum: 14 jan 14, 14:21:48 »

Ertem hat akkor nem nezem meg  Nevet De a story tetszik. Hat tenyleg eleg hasonlo az elmondottak alapjan bar a konyvet nem olvastam igy meg nem tudom, viszont az ehezok viadala tetszett. Hümm-hümm
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1839 Dátum: 14 jan 22, 19:27:16 »

Tegnap kezdtem el olvasni Dan Brown-Digitális erőd című könyvét.
Itt a leírás róla,hátha valakit érdekel,mert nekem nagyon tetszik (ha volt már akkor sorry~):
Amikor az NSA verhetetlen kódfejtő gépe találkozik egy rejtélyes algoritmussal, amelyet nem tud feltörni, az ügynökség riasztja vezető kriptográfusát, Susan Fletchert. A ragyogó eszű és gyönyörű matematikusnő olyan felfedezésre jut, ami pánikot kelt a hatalom köreiben. Az NSA-t túszul ejtették... de nem fegyverekkel vagy bombákkal, hanem egy olyan zseniálisan összetett kóddal, amely a parancs kiadásakor megbénítja az USA hírszerzését. Susan Fletcher harcba indul a titkolózás és a hazugság áradatával szemben, hogy megmentse az ügynökséget, amelyben hisz. Miután mindenfelől árulás veszi körül, már nemcsak a hazájáért küzd, hanem a puszta életéért, majd végül annak a férfinak az életéért is, akit szeret.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 22, 19:31:51 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1840 Dátum: 14 jan 23, 14:12:11 »

Kicsit sarkított persze, de azért ez a kép is példázza a Robert-féle verzió nehézségeit:

Naplózva
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #1841 Dátum: 14 jan 23, 16:34:41 »

A digitális erődöt én is olvastam.Valami irtó nagy könyv.Nevet
Jelenleg a Guild Wars:A végzett peremét olvasom és mit ne mondjak nem bírom letenni.Nem hittem volna,hogy egy játék adaptáció (Ami nem a bionicle) így megfogna.Dióhéjban a sztori arról szól,ahogy a főszereplőink dolgaikat végezve összefutnak,majd jó pár csata és földbe döngölt ogre meg pusztító (magma lények) után a végleges csapat összeáll,hogy legyőzzék a sárkánybajnokokat.
A könyveket a polcra téve és a témához még hozzászólva,egyszerűen imádom a képregényeket.Pechemre a környékemen "csak" a csodálatos Pókember meg a Marvel+ szerezhető be,de ami infót meg régebbi kiadást a netről összetudok kaparni azt egybe teszem és egy kisebb hálót szövök.
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #1842 Dátum: 14 jan 23, 16:52:06 »

A végzet pereme állati könyv. Nagyon jól megmutatja, hogy hogyan jutott el odáig a Guild Wars 2, ahogy kezdődött, és tényleg rendesen meg van írva, fordulatokkal, érdekes jelenetekkel. Én imádtam. Nevet
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1843 Dátum: 14 jan 23, 18:29:34 »

Reméltem,hogy akkor a Digitális erődöt nem véletlenül kezdtem el olvasni. Nevet (Amúgy ez a GOT-os kép atyaég xD)
Most meg már kinéztem magamnak a következő áldozatot, Ugron Zsolna-Erdélyi menyegző című könyvét,lévén már tavaly metrózás közben a plakátokon megtetszett,főleg a bevezetője: "Szerelmi bánatra szerelem kell, de nem ám olyan álmodozó, képzelődő, sóhajtozó. Oda csata kell, s győzelem. Nagy győzelem, ami gyógyír tud lenni a sértett büszkeségre.",de most kész anyagi csőd vagyok erre a hónapra. T.T
Maga a könyv Báthory Annáról szól,az esküvőjéről,meg hogy elkönyvelik mindenfélének,politika,háborúk stb... egyszóval van benne történelem rendesen. :3
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 23, 18:50:20 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #1844 Dátum: 14 jan 23, 23:47:50 »

Ez a hsz spoilereket tartalmaz abban az esetben, ha nem olvastad el a GoT könyveket!



Számomra még az nem világos, hogy komolyan senkinek nem fordult meg a fejében, hogy Lyanna teherbe es(het)ett? Robert Baratheon, a nagy p*ncifaló, több mint egy tucat zabigyerek apja, a "Rhaegar számtalanszor megerőszakolta Lyannát" szöveg hangoztatója, most komolyan, egyszer nem jutott eszébe, hogy szült neki egy gyereket? Meg hát Nedet és az ő mindenek felett álló erkölcsösségét sem ismerte elég jól ezek szerint. Tényleg senkinek nem volt gyanús a kis Jon? Nevet Na mindegy, csak így Rhaegar kapcsán eszembe jutott. Nevet

Hm, azért remélem, Arya és Aegon összefutnak majd, ha a herceg egy kicsit is az apjára ütött... Pojén

Btw, kiolvastam mind az 5 könyvet, ezzel véghez is vittem a magam elé 2013-ra kitűzött célt. Idén tervezem angolul is elolvasni, hogy mihelyst kijön a Winds of Winter, nekieshessek eredeti nyelven. *.*
Csak hát szeretnék klasszikusokat is olvasni, szóval nehéz döntés. Nevet (Nem vagyok a párhuzamos olvasás híve.)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 121 122 [123] 124 125 ... 162
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!