24 szep 23, 15:24:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Ki a legjobb sensei?
Kakashi - 238 (38.3%)
Gai - 30 (4.8%)
Asuma - 24 (3.9%)
Kurenai - 6 (1%)
Baki - 1 (0.2%)
Tsunade - 24 (3.9%)
Orochimaru - 32 (5.1%)
Jiraiya - 195 (31.4%)
Iruka - 14 (2.3%)
Harmadik Hokage (Sarutobi sensei^^) - 31 (5%)
Tobi - 17 (2.7%)
Negyedik Hokage (Minato) - 10 (1.6%)
Összes szavazó: 557

Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 26
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki a legjobb sensei és miért?  (Megtekintve 76302 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #300 Dátum: 09 nov 25, 20:28:31 »

hát.. nem tudom sztem Jiraya annyira nem jó sensei. Mert mikor tanitotta Naruto-t a rasenganra, szinte leszarta Naruto-t, csak a csajokkal törődött.
Én Orochimaru-t jelöltem. Sasuke sokkal többet tanult a 1,5-2 év alatt mint Naruto. + Orochimaru ismer(t) egy csomó tiltott jutsut meg sokat ő talált ki és tovább adta Sasukenak, így mostmár ezket csak Sasuke ismeri....(mivel Oro gyakorlatilag meghalt)
Naplózva

....................................................................................................................
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #301 Dátum: 09 nov 26, 06:38:40 »

de azért az mégis csak jobb ha magad fedezed fel az erőd határait....Nem rágnak mindent a szádba.Az sokkal élvezetesebb tanulás Mosolyog
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #302 Dátum: 09 nov 26, 19:07:26 »

Jó, de attól még nem kellett volna Jirayanak csak a csajokkal foglalkozni  Pojén
Naplózva

....................................................................................................................
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #303 Dátum: 09 nov 26, 19:14:20 »

Szerintem jiraiya jó sensei,igaz hogy a shipuudenre nem tanított túl sokat narutonak,de szerintem az a történet szempontjából volt fontos,hogy naruto durvább jutsujait a szemeink előtt tanulja meg. Nevet

Azért nem lehet véletlen,hogy yondaime,naruto sőt még mondhatjuk pein is jiraiya alatt tanult.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #304 Dátum: 09 nov 27, 19:12:46 »

Meg azért ne felejtsük el, hogy Jiraiya szinte a nagyapja volt Narutónak és egy ilyen kis plusz érzelmi töltet naaagyon sokat jelent.
Mert ugye nem mindegy, hogy egy általad semmibe sem nézett és utált ember a mestered, vagy egy olyan, akit tisztelsz és nagyra tartsz. Mosolyog Még ha az egy perverz kukkoló is. ikszdé Viszont ugyanakkor úriember is. ^^ <--- ez fontos
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #305 Dátum: 09 nov 28, 17:52:22 »

Szerintem Jiraiya nagyon sokat tanított narutonak mert behozta a hiányzó alapokat tökéletesítette a Rasenganját és próbálta kiaknázni a Kilencfarkú erejét de sajna ebben kudarcot vallott, pedig jól gondolta mert ha olyan együttmüködés lenne a kilencfarkú meg Naruto között mint a nyolcfarkú és gazdája között akkor sokkalta erősebb lett volna Naruto Jiraiya oktatásától. Sztem Jiraya nagyon odafigyelt Narutóra, de nyílván avne gy stílusa Nevet
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #306 Dátum: 09 nov 29, 22:38:31 »

Én Jiraiya-ra szavaztam, mert neki köszönheti Naruto, hogy az alatt a 2,5 év alatt úgy megerősödik és mert
nagyon jó a stílusa. Nevet
Igazad van, hogy sokat fejlődött Jiraiya által, de ha olvasod a mangát, akkor tudod, hogy amikor Kakashi újra tanítja és a Kage Bunshin-os tippet adja neki, azzal még többet fejlődik néhány nap alatt, mint a Perverz Remetével Nevet eltöltött 2,5 év alatt!


 Ez így mind szép és jó,csak narutonak az elejétöl kezdve az volt a baja,hogy fegyelmezetlen volt,nem ismerte az alapokat és segghülye volt,ha szabad ezt mondanom.Jiraya keze alatt kicsit fizikailag és lelkileg mérföldeket fejlődött.
 Tegyük hozzá,hogy a rassen shuriken megtanulásáig,a Konohába érkezésétől vagy 10 hónap telt el.Emellett,kakashi mellett ottvolt egy Yamato is,aki kicsit visszafogta a narutobol kitörő rókát  Lehánylak
 És mindezek mellett,Kakashinak a rassengan alapjaival kellett kezdenie,végülis a vízelválasztáskor ért el a rassenganig.Végülis igen,Jiraya látta,hogy Naruto mennyire értelmes ember,ezért ugrotta át az alapokat és úgy csináltatta meg vele,hogy Naruto nem látott az egész techika hátterébe.
 Jiraya idézőtanítása nélkül nem győzte volna le gaara-t,vagy peint.
 Tegyük picit háttérbe Narutot.Jiraya tanította a IV-et és Kakashiékat.Egyike volt a 3 legendás sanninnak.
 Végül,de nem utolsó sorban Jiraya akarata telljesült azzal,hogy element békáékhoz és megtanulta a remeteformát használni.
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #307 Dátum: 10 jún 15, 18:25:13 »

Kakashi,Jiraiya,meg Gai szerintem.

Kakashi ugye mennyit változtatott Sasukén egy hónap alatt?az már más kérdés hogy jó alapanyagból könnyű dolgozni.

Gai:azzal a szerencsétlen Lee-vel összehozatni hogy kinyisson 5 kaput....hááát...csak gratulálni tudok neki Nevet

Jiraiya:trees mindent leírt amire gondoltam Mosolyog
Naplózva

Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #308 Dátum: 10 júl 27, 12:54:45 »

akármennyire is utálom orochmarura szavaztam mert a tanítványainak ő tanított a legtöbbet
Naplózva
Sinko
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 9

The fighter who leads the stars


WWW
« Válasz #309 Dátum: 10 aug 28, 22:03:44 »

Én Gai-t birom a legjobban Nevet Lehet hogy kicsit gagyi de pont ez a jó benne.Ha kell nagyon komoly bír lenni és mindig úgy figyel a tanítványára mintha a gyermeke lenne.
Naplózva

"Én is pont a papucsférjek mintapéldáját fogtam ki apámnak..."
                      (Shikamaru)
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #310 Dátum: 10 aug 29, 08:42:47 »

yiraiya hol tanitotta kakashit?
Sandaime-Jiraiya-Yondaime-Kakashi-Naruto igy volt a tanitvány sensei sorrend yiraija nem tanitotta kakashit
anyi még h yiraiya naruto mestere is volt
nagy kedvencem ero sennin, sajnalom a halálát
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
RamenEater
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 11



« Válasz #311 Dátum: 11 jan 07, 21:23:27 »

Hát ne vicceljetek már...  Nevet Hát kinek lett mind a 3 tanitványa legendás ninja? és még Egyikőjükből hokage és Orochimaru még falut is alapitott... nameg Jiraya tanitványából is Hokage lett  Nevet ... Sarutobi Sensei!!! (III-dik Hokage!) 
Naplózva

Szevasztok...
Beni-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 139

Akkor jó egy fánk ha utána nem jár a pofánk!


« Válasz #312 Dátum: 11 jan 12, 17:09:46 »

Sztem Gai mert neki van az egyik legjobb ha nem a legjobb kapcsolata a tanítványával és írtó sok tudást adott át Lee-nek és nagyon sok időt és energiát szán rá  Nevet Nevet Nevet
Naplózva

\"Miénk a nukleáris óriások és az érzelmi csecsemők világa. Többet tudunk a háborúról mint a békéről, többet a gyilkolásról, mint az életről.\" Omar Nelson Bradley (amerikai tábornok a második világháborúban és a koreai háborúban)
Kira88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 17


« Válasz #313 Dátum: 11 jan 15, 21:46:42 »

A Harmadik hokagét választottam, mert sok mindenkinek tanított valamit és sok bölcsességet is mondott illetve tanított  Konoha egész lakójának. Mosolyog
Naplózva
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #314 Dátum: 11 ápr 01, 23:36:04 »

ez nem kérdés hogy kakashi.ő a legviccesebb mind közül és nagyon erős és okos is
Naplózva
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 26
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!