24 máj 01, 20:41:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Saga  (Megtekintve 2949 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
DeLuXe668
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 43



« Dátum: 13 okt 26, 18:10:59 »

Az Ultimate Naruto(http://naruto.games.la/) fejlesztőinek másik szintén naruto játéka.Nagyjából ugyanaz mint az UN csak itt 2 társad lehet plusz te, és már nem csak 1 skillje lehet a karaktereknek(fixek és nem választhatóak sajnos).Változott a grafika ami kevésbé hasonlít az eredetire.Több lehetőség van benne mint az UN-be, de ezért bonyolultabb is. Closed Beta állapotban van még, de mindenki regisztrálhat ettől függetlenül.

Link a játékhoz: http://saga.games.la/
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 26, 18:13:07 írta DeLuXe668 » Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1 Dátum: 13 okt 26, 20:19:32 »

No fene...
csak itt 2 társad lehet plusz te

Felhozta nekem Naruto Lee és Sasuke karakterlapját, mint nin tai és gen jutsu hajcsárok.

Há mondom már is kapok társat! ikszdé Válasszuk Szaszkét, és nevezzük el tréfásan Sóskának...

...most Sóska néven kell játszanom.  smirksweat Mint kiderült nem társ, csak példa a karakterem leendő típusához...

Szóval az Account reset cuccot hol találom?

Egyébként az tuti, ha szándékosan akarok ilyen hülye nevet adni, már tuti foglalt lett volna.





Naplózva

DeLuXe668
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 43



« Válasz #2 Dátum: 13 okt 26, 21:04:45 »

Szerintem nincs account reset, ugyanis én már level 46 vagyok és sosem találkoztam account reset résszel sehol.Látom s1-re mentél mert hozzáadtalak ott barátnak és megtalált Mosolyog.Lehet későn szólok de nevet nem lehet át írni a társaidnak, de ez UN-nél is így van ha jól emlékszem.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 26, 21:07:00 írta DeLuXe668 » Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3 Dátum: 13 okt 26, 21:32:18 »

Igen, csak az a főkarakterem neve, szóval ha azt nem tudom átírni, akkor hiába vettél fel, mert újra kezdtem S2-őn.
Naplózva

DeLuXe668
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 43



« Válasz #4 Dátum: 13 okt 26, 22:00:46 »

Hát akkor valószínűleg az lesz, hacsak nem találsz mégis valami megoldást.Úgyis lassan jön az s3, mert itt is mint UN-ben tolják az új szervereket csak nem olyan sűrűn.
Naplózva
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!