24 ápr 28, 10:20:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 9
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Jojo's bizarre adventure / Jojo no kimyou na bouken  (Megtekintve 38598 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Jama-Dharma
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235



« Válasz #15 Dátum: 13 okt 16, 16:46:37 »

Ja a 3. részre mindenképp figyelni kell, nemhiába az a legnépszerűbb. A Stand-ek bevezetése igen jelentős újítás, és valóban igaza van Exkirionnak, tényleg a védjegyévé váltak a sorozatnak, hiszen a stand erők tették lehetővé azt a kreativitást és változatosságot ami miatt annyian szeretik a sorozatot.

Azt a hasonlatot is lehet mondani rá, hogy amíg a Battle Tendency egy Fist of the North Star-Indiana Jones keverék, addig a Stardust Crusaders az a Nyugati utazás (Journey to the West) átirata lenne.

Amúgy való igaz, hogy a közepe kicsit ellaposodik, de attól még vannak ott is nagy pillanataok: Iggy megjelenése stb...
Valamint a mangában lehet egy "unalmasabb" harc is ment 7-8 fejezeteig, de az animében 1 rész alatt azokat le lehet rendezni. Én egy 26 részes sorozatra számítok, de majd kiderül.

Szerintem amúgy vontatottság tekintetében a 4. rész talán még rosszabb azután, hogy SPOILER: elmenekül előlük Kira és vagy 4-5 köteten keresztül nem is történik semmi a fő történetszállal.
Naplózva

White Album Gently Weeps + Space Ripper Stingy Eyes
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #16 Dátum: 13 okt 16, 16:52:44 »

Oké, de a 4.-nek jól áll. Ott amúgy sem nagyon történik semmi világrengető, az sokkal inkább ilyen slice of life cucc. A SDC-ben meg egy idő után nem vicces, hogy úgyis tudod mi lesz, amikor felszálnak valami járműre, Joseph keze minden 2. fejezetben leszakad hehehe..... A Diamond-ban még elmegy a dolog mert az amúgy is ilyesmi (bár elismerem ott is elég zavaró egy idő után de közel sem annyira) de a SDC elvileg az ilyen világmegmentős dolog, ráadásul a sok fölösleges harc miatt Dio harca is totál semmilyenné válik a végén, ellenben a Kira elleni végső harccal, ami szerintem az egyik ha nem a legjobb boss harc a sorozatban.
Naplózva

Jama-Dharma
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235



« Válasz #17 Dátum: 13 okt 16, 17:15:46 »

Hogy teljesn őszinték legyünk a Crusadersben is leginkább Holly megmentése miatt indulnak el, szóval a világ megmentése annyira nem játszik szerepet abban sem. Ha pedig vitatkozni akarunk Kira levadászása legalább akkora szolgálat a köjó érdekében, mint Dio-é.

A slice of life-al kapcsolatban igazad van, lehet pont ezért is szeretem a Diamondot a legkevésbé.
A Dio elleni harc meg szerintem miniumum olyan jó mint a Kira elleni, sőt szerintem jobb is (azért a za warudo jobban hangzik mint a killer queen bomb 3, another one bites the dust) A legjobb harc azért az talán GER pawnolása, vagy elfogult leszek és a Valentine elleni.
Naplózva

White Album Gently Weeps + Space Ripper Stingy Eyes
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #18 Dátum: 13 okt 16, 17:22:14 »

Mondjuk az összes főellenség harc nagyon jó. A két kedvencem talán a Kars elleni mert az vicces meg a Pucci elleni mert szerintem az a legizgalmasabb. Ötletem se volt, hogy őt hogy fogják leverni. A part 6 amúgy is a személyes kedvencem.
Naplózva

Jama-Dharma
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235



« Válasz #19 Dátum: 13 okt 16, 17:34:10 »

Ja ha Pucci-t nézzük ő azért eléggé benézi a végén (és még Weather is bosszút áll), de mondjuk Kars se jár sokkal jobban, de ő megérdemli az öltözködése miatt Nevet
Naplózva

White Album Gently Weeps + Space Ripper Stingy Eyes
xindrix
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94


« Válasz #20 Dátum: 13 okt 16, 17:44:17 »

Ha ez is 26 részes lesz, akkor kiküszöbölik a vontatottságot, sőt még túl pörgős is lesz. Lehet rosszul tudom, de eddig mintha 5 fejezettel haladtak volna és ha 7-8 fejezet egy harc, akkor itt másfél rész lenne csak. A stand dologról már hallottam, nagyon érdekesen hangzik. Az egyetlen bajom, hogy megint várni kell a cenzúrázatlan verzióra, de úgysem fogom kibírni, szóval ezt majd tuti nézem rendesen ahogy jön, utána majd maximum meglesem a BD-t.
Amúgy számomra a Slice of Life part is érdekesen hangzik, pont az a jó ezekben a partokban ,hogy nem az egymás másolatai, hanem különbözőek és egyediek.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #21 Dátum: 13 okt 16, 17:52:23 »

A standok azok a karakter lelkének és szellemének fizikai kivetülései és gyakorlatilag egy és azonosok a használójukkal. A standokat csak stand használó látja ezért a sima emberek szemében ezek amolyan ESPer képességek.

Érdekesség, hogy az összes főellenség standja az idő vagy a tér manipulálásával kapcsolatos képességgel bír, veszélyes esetben mindkettővel Nevet

SPOILER

Dio: Megállítja az időt
Kira: Visszapörgeti az időt, de meghagyja a sorsszerűséget
Diavolo: Megjósolja a jövőt, kitörli az idő szeleteit
Pucci: Felgyorsítja az időt, ujraalkotja a teret
Funny: Manipulálja a párhuzamos világokat
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 16, 17:55:55 írta Exkirion » Naplózva

xindrix
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94


« Válasz #22 Dátum: 13 okt 16, 17:55:07 »

Nagyon érdekesen hangzik, csak győzzem kivárni Nevet
Remélem a téli szezonban indul, de van egy olyan érzésem, hogy csak a tavasziban.
Ha jól tudom itt jön be a híres "oraoraora" is Nevet
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #23 Dátum: 13 okt 16, 17:56:23 »

Igen az Jotaro "jelmondata" és kb az egyetlen dolog amire képes.

EDIT: Nem teljesen ide tartozik, de van a szériából egy játék "all star battle", eddig csak japánban jött ki (Nekem mondjuk megvan és NAGYON király), viszont jövőre jön Európába is. Szal ha van PS3-atok akkor csak ajánlani tudom. Exkluzív szal boxra nincs.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 16, 17:59:30 írta Exkirion » Naplózva

xindrix
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94


« Válasz #24 Dátum: 13 okt 16, 18:07:31 »

Néztem pár videót róla, nagyon jó és ilyenkor sajnálom, hogy nincs ps-em. Amúgy a játékból kiderül kik lesznek a jövőbeli szinkronok, mert Jotaro hangjának is ugyan az lett bejelentve, mint aki a játékban is a hangja. Ha tényleg így lesz, akkor a part 5 és a part 6 főszereplőjét nagy kedvenceim fogják szinkronizálni Nevet
Naplózva
Jama-Dharma
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235



« Válasz #25 Dátum: 13 okt 16, 18:08:37 »

Az oraroraora az Star Platinumé, hogy pontosak legyünk, és öröklődik a családon belül, szóval ne nézd le annyira. Mondjuk a mudadmuda az talán jobb Nevet (meg perzse a wryy és a zawarudo is ha már a jelmondatoknál tartunk)
Jotaro jelmondata inkább a yare yare daze.

Nagyon veszélyes esetben pedig a főellenségek el is érik azt amit szeretnének Nevet
Naplózva

White Album Gently Weeps + Space Ripper Stingy Eyes
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #26 Dátum: 13 okt 16, 18:13:04 »

A szinkronhangok szerintem maradnak.

Ja Jama igazad van az oraora az Star platinum, de mondjuk mindegy, mert Star platinum meg Jotaro Nevet

...de ő megérdemli az öltözködése miatt Nevet

Volt neki olyan? Nevet

Apropó......

Kars egy dolog de késöbb is vannak nagyon "veszélyesen" kinéző karakterek Nevet

Diavolotól még mindig kiráz a hideg... Anasui a másik rémség és azért a Jojolionos Josuke és kapott a "jóból" Nevet

Sokaktól hallottam, hogy milyen buzis, hogy a karakterek szivekkel vannak díszítve stb.
Azt viszont senki nem veszi észre, hogy másik karakterek pedig más jelekkel. Araki a franciakártya jelképeit használja.

A Joestarok szeretnek sziveket hordani
Giorno ruhája elöl egy fejjel lefelé fordított levél alakjában van kivágva
Rohan és Jolyne pedig káró alakú mintákat is hord
stb.

Egy utolsó dolog a játékkal kapcsolatban. A Credits képernyője szerintem zseniális, érdemes megnézni, ámbár egy picit spoileres.

http://www.youtube.com/watch?v=awLiv2yVj64
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 16, 20:27:30 írta Exkirion » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #27 Dátum: 13 okt 19, 14:04:55 »

Hivatalos a part 3 Stardust cusaders animéje! A végleges bejelentés december 22.-n várható egyéb információkkal (Szinkronszinészek, részek száma, hivatalos/pontot kezdési időpont) karöltve, de a legutóbbi shounen jump-ban már felfedték.
A 3. évad valamikor jövőre jön és az első kettőhöz hasonlóan a David Production fogja csinálni. Mást sajnos még nem tudunk.

Addig is itt a promóciós kép Jotaro-val és Star Platinum-mal:
http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20131016180212/jjba/images/8/87/QZdpfJ1.jpg
És a hozzá tartozó teaser oldal:
http://wwws.warnerbros.co.jp/jojo-animation/


Ezenkívül tegnap jelent meg a Jojolion 5. kötete, és vele együtt az első igazi hivatalos szines kép (értsd, nem hülye szinekkel szinezve) a sorozat eddigi 3 talán legfontosabb karakterével:
http://www.araki-jojo.com/580/img/01.jpg
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 19, 14:08:42 írta Exkirion » Naplózva

Jama-Dharma
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235



« Válasz #28 Dátum: 13 okt 19, 21:58:59 »

Tök jól néz ki mindkettő, a Stardust Crusaders a promóciós kép alapján látvány tekintetében mindenképp  remek lesz.
A Jojolionos kép is tetszik, főleg Joushu Standja tetszik enkem a mangában, megint sikerült egy kellően beteg képességet kitalálni.
Naplózva

White Album Gently Weeps + Space Ripper Stingy Eyes
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #29 Dátum: 14 márc 09, 22:32:14 »

Nemrég néztem meg az első szériát, és kellemesen csalódtam. Ilyen arculatú shonen animét sem láttam még. Az első 2-3 résznél még nagyon nem lehetett látni, hogy milyen irányba fog menni a széria, de az utána lévő harcok nagyon jók voltak. A másodig ívet meg csak dicsérni tudom, bár a Jonathan-Dio kapcsolat is nagyon megfogott. Már nagyom várom az egy hónap múlva induló következő évadot. Ha nem tévedek akkor a főgonosz újra Dio lesz, vagy valahogy kapcsolódik hozzá.
Dio karaktere az ami sok animéből hiányzik, egy vérbeli gonosztevő, aki ért is a dolgához. Nevet
Kars karaktere annyira nem fogott meg,bár ő is adta a szerepét, nekem Dio mint főgonosz jobban bejött, talán az előbb említett végzete miatt ami Jonathannal összekötötte. Nekem Wamuu volt a kedvencem Pillér Emberek közül.
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 9
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!