24 ápr 30, 06:32:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Managák és Anime rendezők.  (Megtekintve 10492 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #15 Dátum: 14 aug 19, 06:36:44 »

Üdv. Nem tudom hogy jó témába teszem fel a kérdést, vagy hogy ez mennyire off.
De lenne egy olyan kérdésem, hogy szerintetek miután Kubo, és Kishi befejezi a "nagy művüket" (mert hát mind a ketten már a végénél járnak), akkor kik lehetnek azok a mangakák, akik ki tudnák tölteni a Kubo, és Kishi által hagyott űrt?
Érdekelne a válaszotok.
Naplózva
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #16 Dátum: 14 aug 19, 11:38:17 »

Üdv. Nem tudom hogy jó témába teszem fel a kérdést, vagy hogy ez mennyire off.
De lenne egy olyan kérdésem, hogy szerintetek miután Kubo, és Kishi befejezi a "nagy művüket" (mert hát mind a ketten már a végénél járnak), akkor kik lehetnek azok a mangakák, akik ki tudnák tölteni a Kubo, és Kishi által hagyott űrt?
Érdekelne a válaszotok.

Bárki, akiknek a mangáját gőzerővel reklámozza a WSJ, illetve elpakja a hype vonat. ;P

Viccet félretéve nem lenne nagy űr a hátuk mögött, főleg, hogy ott van még a One Piece, a Toriko, a Gintama, Fairy Tail, Kenichi stb mangák, amiket ugyanúgy olvasnak, mint a másik ketőtt.

Szóval gyakorlatilag bárki.
Naplózva
Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #17 Dátum: 14 aug 19, 11:59:52 »

Üdv. Nem tudom hogy jó témába teszem fel a kérdést, vagy hogy ez mennyire off.
De lenne egy olyan kérdésem, hogy szerintetek miután Kubo, és Kishi befejezi a "nagy művüket" (mert hát mind a ketten már a végénél járnak), akkor kik lehetnek azok a mangakák, akik ki tudnák tölteni a Kubo, és Kishi által hagyott űrt?
Érdekelne a válaszotok.

Bárki, akiknek a mangáját gőzerővel reklámozza a WSJ, illetve elpakja a hype vonat. ;P

Viccet félretéve nem lenne nagy űr a hátuk mögött, főleg, hogy ott van még a One Piece, a Toriko, a Gintama, Fairy Tail, Kenichi stb mangák, amiket ugyanúgy olvasnak, mint a másik ketőtt.

Szóval gyakorlatilag bárki.

Úgy értem, hogy valami kevésbé hosszú és népszerű nincs szerintetek? Amiben van potenciál, egy új név.
Csak azért kérdezem, mert ez a kettő hamarosan a végéhez ér, és (számomra) elég nagy űr fognak hagyni maguk után. Ezért kérdeztem hogy szerintetek, van-e valami új cím ami szerintetek pótolhassa őket majd.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #18 Dátum: 14 aug 19, 13:18:16 »

Ami viszonylag új névnek számít, harci shounen és látok benne potenciált, az a Nanatsu no Taizai. Október 5-én indul az animéje és szerintem van rá esély, hogy jelentősen növelni fogja a manga népszerűségét. Isten igazából, más harci manga, ami frissnek mondható és rendelkezik már egy kisebb táborral, nem nagyon van.

A keletkezett űrrel kapcsolatban sergei-vel értek egyet. Az egykori "Nagy Hármas" már régen nem létezik, így a Naruto és a Bleach vége nem fog semmilyen űrt hátrahagyni. A Naruto helyét eladásügyileg és népszerűségügyileg már átvette a Shingeki no Kyojin, a Kuroko no Basuke és a Magi. A Hunter x Hunter is előtte tud bőven végezni, ha Togashi dolgozik. A Bleach pedig mára már éves szinten a 12-20. legtöbb eladott manga között van "csak", ahol nagy a konkurencia és a különbségek is elenyészőek. Szinte bármivel lehet pótolni. Ez a szomorú valóság.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 19, 13:20:44 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #19 Dátum: 14 aug 19, 13:21:31 »

Értem, köszönöm a válaszokat.
Naplózva
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #20 Dátum: 14 aug 19, 18:55:55 »

Nekem Honna Wakou rajzi világa tetszik, azon belül Nozoki Ana cimű műve, érdekes.
Ha van időtök kezdjétek el olvasni kérlek, és ne álljatok meg az első 3 résznél mert baromságnak tűnik! Amennyire annak tűnik annyira bontakozik ki belőle egy nagyszerű történet. ( ami lehet hasonlóságokat mutat más mangákkal, de már magukért a szereplőkért, a pszichológiai terror ábrázolásáért , a "főhős" saját maga megnem értett érzelmei miatt is érdemes elolvasi) [((és ráadásul a manga vége választást ad neked, hogy melyiket választod a végnek, ugyanis az utolsó hivatalos részt omake-nek hívják,ugye nem kell elmagyaráznom mi az, de ennek ellenére teljes értékűnek tekinthető, de akár elis hagyható aki ugy dönt hogy az az előtti részt akarja befejezésnek Mosolyog  ))]
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 19, 20:02:32 írta Shiro » Naplózva

Jama-Dharma
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235



« Válasz #21 Dátum: 14 aug 19, 19:10:24 »

Ja a Nanatsu no Taizai mindenképp az újabb befutónak tűnik, egész kellemes a világ, amit felépített a mangaka.
A Bleach helyett valóban igaz, hogy egy ideje már a Toriko tartozik a nagy hármasba, de arról eddig még nem hallottam, hogy a naruto eladások is visszestek.


Viccet félretéve nem lenne nagy űr a hátuk mögött, főleg, hogy ott van még a One Piece, a Toriko, a Gintama, Fairy Tail, Kenichi stb mangák, amiket ugyanúgy olvasnak, mint a másik ketőtt.

Úgy néz ki lassan a Kenichinek is vége, szóval ahelyett is lehet újat keresni Mosolyog
Naplózva

White Album Gently Weeps + Space Ripper Stingy Eyes
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #22 Dátum: 14 aug 19, 19:56:43 »

Ami viszonylag új névnek számít, harci shounen és látok benne potenciált, az a Nanatsu no Taizai. Október 5-én indul az animéje és szerintem van rá esély, hogy jelentősen növelni fogja a manga népszerűségét. Isten igazából, más harci manga, ami frissnek mondható és rendelkezik már egy kisebb táborral, nem nagyon van.

A keletkezett űrrel kapcsolatban sergei-vel értek egyet. Az egykori "Nagy Hármas" már régen nem létezik, így a Naruto és a Bleach vége nem fog semmilyen űrt hátrahagyni. A Naruto helyét eladásügyileg és népszerűségügyileg már átvette a Shingeki no Kyojin, a Kuroko no Basuke és a Magi. A Hunter x Hunter is előtte tud bőven végezni, ha Togashi dolgozik. A Bleach pedig mára már éves szinten a 12-20. legtöbb eladott manga között van "csak", ahol nagy a konkurencia és a különbségek is elenyészőek. Szinte bármivel lehet pótolni. Ez a szomorú valóság.

Szerintem nem eladásilag kell nézni, mert az "első" helyezésen kívül mindig kb 10-100 ezer a különbség a "ranglistán". Inkább minőségre kell gondolni. Mert lehet, hogy Kishimoto és Kubo évente adnak el 3-5 millió példányt, kicsit sincsenek olyan minőségiek, mint pl Naoki munkái.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #23 Dátum: 14 aug 19, 20:09:35 »

Ha a "Nagy Hármast" az eladások határozzák meg és nem a minőség, akkor sajnos nem a Toriko vette át a Bleach helyét, pedig nagyon örültem volna neki. Köszönjük meg még egyszer a Toeinek, hogy a trágya animéjével meggyalázta a szériát.
Minőségileg pedig egyéntől függő, hogy ki szerint mi lett a Bleach pótlék.

A "Nagy Hármas" alakulása 2009-től 2013-ig:

2009:
#01: One Piece
#02: Naruto
#03: Bleach
#04: Fullmetal Alchemist
#08: Fairy Tail

2010
#01: One Piece
#02: Naruto
#03: Kimi ni Todoke
#04: Fairy Tail
#05: Bleach

2011:
#01: One Piece
#02: Naruto
#03: Ao no Exorcist
#04: Fairy Tail
#05: Toriko
#08: Bleach

2012:
#01: One Piece
#02: Kuroko no Basuke
#03: Naruto
#05: Fairy Tail
#09: Magi
#11: Toriko
#12: Bleach

2013:
#01: One Piece
#02: Shingeki no Kyojin
#03: Kuroko no Basuke
#04: Magi
#05: Naruto
#09: Fairy Tail
#13: Toriko
#15: Bleach

@swadawa2

Korábban már olvastam és 1 hatalmas problémától eltekintve tetszett is.
Ez megint egy olyan történet volt, ahol az elejétől fogva sejteni lehetett, hogy a két főszereplő egymásra talál a végén, így előre sajnáltam már a főszereplő srác második barátnőjét, mert úgy is tudtam, hogy ki fogja dobni. :/

@sergei55

Alsóbb régiókban valóban 10-100 ezres különbségek vannak csak, de a felsőben már nem:
2014-es féléves lista
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 19, 20:12:17 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #24 Dátum: 14 aug 21, 22:04:00 »

Hát igen Bastian, ez így van, én is tudtam, mi lesz a végére, de épp ezért említettem meg, hogy nagyon szellemesen az utsó rész neve omake  Mosolyog  ami szerintem szépen háritja az elégedetlenséget, aki akarja nem veszi figyelembe...
Persze a nélkül ütött volna  a manga, mert ugye az utolsó elötti rész... Rég éreztem már olyat, ezért ajánlom nektek.
Naplózva

Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!