24 szep 22, 06:24:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 21
  Nyomtatás  
Szerző Téma: NyACon (Nyári AnimeCon) 2008. július 19. (szombat) - Győr  (Megtekintve 42659 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Hiei
Vendég
« Válasz #135 Dátum: 08 jún 16, 10:21:19 »

Én tuti elmegyek conra még ha föld rengés lesz akkor is Nevet. Pestre kéne nekem is felmenni ami nem nagy gond mert 60 km Mosolyog de ismerve a tájékozodási képességem az első sarkon eltévedek Nevet. Fogalmam sincsen hogy megyek győrbe de megoldom valahogy.

Ami jobban idegesít hogy nekem egy barátom nincsen aki szereti az animeket és így mehetek egyedül ami elég punnyadás lesz :/.
Naplózva
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #136 Dátum: 08 jún 16, 10:27:48 »

Hiei: Gyere velünk vonattal Bp-ről Nevet nem tudom, melyik p.u-r érkezel és még egyelőre azt se mi melyikről megyünk, de szerintem megoldható, hogy valaki elmenjen érted Mosolyog
ha nem akkor marad az egyedül vonatozás :/
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #137 Dátum: 08 jún 16, 10:37:55 »

Egyetértek Amy-vel Nevet
Ja, mellesleg van egy sanda gyanúm, hogy mi a Keletiről fogunk menni ^^+
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #138 Dátum: 08 jún 16, 10:41:17 »

Hát nekem ez a bajos Mosolyog én a délibe érkezem és a metróhoz még csak csak elmegyek de hogy onnan merre fogalmam nincsen Mosolyog. Még van időm rajzolok egy térképet és a pestiektől informálodok addig Mosolyog. Mire oda jutok lehet csak félúton kell taxit fognom mert nem tudom hol vagyok Pojén.
Naplózva
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #139 Dátum: 08 jún 16, 10:45:19 »

Nos, van két jó időpont

Keleti p.u -ról  indulás 7:40 érkezés:9:27 << bár ennél éppenhogy beesünk :'X
Déli-ről indulás: 6:25 érkezés: 8:27

Ezeknél csak korábbi vonatok vannak mint 5:55 meg hasonlók Mosolyog, de tőlem azzal is mehetünk Nevet
és 1020 ft, ha csoport tagja vagy Mosolyog ( mármint oda csak és vissza is 1020 ft) a legolcsóbb jegyet néztem
(A kísérőnek is szintén ennyibe kerül a jegye)

Most beszéltem Rinaval és azt mondta kb 20 perc a séta (lehet busszal is menni, ha valaki azt szeretné, de ezt majd ott megszavazzuk), így szerintem a 7:40-es kiesett :/ Szal valószínű, hogy a 6:25-el megyünk vagy esetleg korábbival, ha fel tudtok kelni. Bár a 6:25-ös a távolról érkezőknek is jó lehet, mert nem kell 3-kor kelniük Mosolyog (mondjuk nem mindenkinek :/)

Akkor indulhatunk a déliből is szerintem és nem kell utaznod, Nevet de amúgy csak felszállsz a metróra és elvisz a keletihez ott meg lent megvár valaki ennyi Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 16, 14:13:56 írta Amy Lee D. » Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #140 Dátum: 08 jún 16, 16:20:27 »

Ááá szóval NL-csanék vonattal jönnek ^_____________________^

Nekem mind1 mikor megyünk... pösti lévén, alkalmazkodok ^^
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #141 Dátum: 08 jún 16, 16:25:07 »

Még mindig nem 100%, NSz-kun Nyelvesít

Nekem a déli tetszik... akkor nem lesz úgy kiszámítva minden, másodpercre pontosan :'X Persze egyelőre még mindig nem vagyunk 100%-osak, szóval inkább befogom x'D Meg különben is, aki messzebbről jön, ráadásul szombaton... >.<# Inkább hozzájuk alkalmazkodnék.
Ésésésésésés akkor 2080 ft, oda-vissza, igaz? << rég volt matek órája, csak ellenőrizni akarja, jól számolta-e ki
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #142 Dátum: 08 jún 16, 16:57:58 »

hátés itt a szívás mert ugye esztergomból senki sem megy nah mindegy tehát akárhogy is örültem esélyeim lecsökkentek 15százalákra Johhny Depi nah mindegy érdektelen csak úgy jól esett kiírni
de tuti nincs senki aki esztergomból menne?

Esztergom (annyira) nincs is messze Bptől! Ohh My God Talán még azt is meg lehetne oldalni, hogy eljössz Bpre busszal és onnan közösen vonatozunk! ^^+ Vagy... ööö... valami ilyesmi :'X (mondjuk túl sűrűn nem jártam még Esztergomban, de azért az még egy belátható távolságra van, azt hiszem^^")

köszi a segítséget akárhogy is gondolkozom hacsak megnem fűzök vkit hogy vigyen el akkor nem tom a vonat bár szimpi de talán marad a busz bár az is az én időérzékemmel hát nem túl jó mondjuk...nah még van egymegoldásötletem meglátjuk még annak is utánna kéne nézni hmmm ...de az se túl valószinű mint a buszozás sem pedig az jo is lenne ha nem lennék egyedül :/
kár
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 18, 15:44:44 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Sora
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1144


« Válasz #143 Dátum: 08 jún 17, 09:50:23 »

Idézet
Nekem a déli tetszik... akkor nem lesz úgy kiszámítva minden, másodpercre pontosan  Persze egyelőre még mindig nem vagyunk 100%-osak, szóval inkább befogom x'D Meg különben is, aki messzebbről jön, ráadásul szombaton...  Inkább hozzájuk alkalmazkodnék.
Ésésésésésés akkor 2080 ft, oda-vissza, igaz? << rég volt matek órája, csak ellenőrizni akarja, jól számolta-e ki

én is a délire voksolok és a sétára Nevet

jah és 2040 Ft az út oda-vissza Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 17, 10:17:40 írta Sora » Naplózva

/"Az egyetlen dolog, ami megmentheti a tüzet a kialvástól, hogy erőt adunk neki széllel.\"
Adj enni Szandinak!
Sütis blogunk^^
Bankai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 516


« Válasz #144 Dátum: 08 jún 17, 10:02:26 »

lehet hogy erre el fogok tudni menni Nevet én Debrecenből szálok fel! ki jön onnan vagy annak környékélöl?
Naplózva



Haku & Bankai Fusion Habu *.* danceboy jedi2
Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #145 Dátum: 08 jún 17, 10:17:55 »

Hát én ugy tudom hogy Debrencenfelől jön: Kroni Chakra és Syzy
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
Sora
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1144


« Válasz #146 Dátum: 08 jún 17, 10:19:25 »

én is úgy tudom
jah és Shachi-kun is Mosolyog
Naplózva

/"Az egyetlen dolog, ami megmentheti a tüzet a kialvástól, hogy erőt adunk neki széllel.\"
Adj enni Szandinak!
Sütis blogunk^^
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #147 Dátum: 08 jún 17, 10:21:56 »

Áh, tudtam! : ' ) A 40-et előbb számoltam, aztán még egyszer megdupláztam x'DD

Nekem amúgy mindegy, séta vagy busz... de másodpercre pontosan szerintem ne legyünk kiszámítva... mindenesetre most már tényleg befogom, előbb rendezem a dolgokat itthon ezzel kapcsolatban, csak aztán nyilatkozom újra x'D
Naplózva

Sora
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1144


« Válasz #148 Dátum: 08 jún 17, 10:38:16 »

 Nevet Pojén

Lehet nem is lesz a csopis vonatozásból semmi
amilyen sokan jelentkeznek :'X Nevet Nevet
Naplózva

/"Az egyetlen dolog, ami megmentheti a tüzet a kialvástól, hogy erőt adunk neki széllel.\"
Adj enni Szandinak!
Sütis blogunk^^
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #149 Dátum: 08 jún 17, 12:13:32 »

Hát én + az egóimmal meglenne, az számít? Pojén

Pandy, Slay, Sid, Tapion, Acid, th, Orsi, vb és lehet hogy jön Saei is... hogy csak pár nevet mondjak ^^ (közülük nemtom ki van fent a listátokon, de aki nincs azt sztem keressétek fel Nyelvesít )
Naplózva
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 21
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!