24 ápr 28, 10:21:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 40
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Attack on Titan  (Megtekintve 147880 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #15 Dátum: 13 máj 10, 20:05:02 »

A 4. rész vége ütött, és jó kis Trónok harca fíling volt kicsinálni a főszereplőt 5 rész után. Várom a következő részt Mosolyog

Tényleg meghalt volna? :O Én úgy gondoltam, hogy valahogy csak megmentik ha már főhős meg shounen, de akkor most már nem vagyok ebben annyira biztos  Gondolkozik. Mondjuk el tudnám képzelni, hogy esetleg Armin (háát...) vagy Mikasa lenne a főhős, de Erennek van szerintem hozzá a legmegfelelőbb személyisége.
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #16 Dátum: 13 máj 10, 21:36:57 »

Én emiatt kezdtem el a mangát. Nem bírtam ki, hogy ne tudjam meg mi lesz ezután (most fejeztem be a 3. kötetet). Én is osztom Lew nézetét, mert tényleg szebb az anime és jól követi eddig a mangát. Nem könnyű néha kivenni, hogy mit akart rajzolni a mangaka, a dinamikus mozgások megrajzolása miatt néha olyan mintha csak skicc lenne Nevet. Mondjuk én ezután is nézni fogom az animét. Az openingje az egyik kedvencem, nagyon illik az animéhez. Egyébként szerintem Mikasa és Armin pont annyira főszereplő, mint Eren. Armint olyan esendő hős figurának látom, míg Mikasa a tipikus badass karakter.
Azt meg külön furcsáltam, hogy ez shounen. Kicsit olyan inkább, mint a Gantz. Legalábbis abban is ennyi vér folyik (na jó egy kicsit több).
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 10, 21:38:54 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #17 Dátum: 13 máj 12, 11:04:17 »

((Hú de sejtettem, hogy találok egy ilyen topicot xD))

Hát ez mi ez????? Előszőr leharapja a lábát aztán leharapja a karját és lenyeli? Jó tudom valahogyan biztosan megmenekül de el sem tudom képzelni hogyan. Aztán meg majd Edward Elric styleba nyomja? xD
A szezon egyik legjobb darabja ez az anime Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 12, 11:05:15 írta Hédi » Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #18 Dátum: 13 máj 12, 12:45:21 »

Nah, utolértem a mangát. Nevet

Nem akarok spoilerkedni... Nem lesz egy manga topikja? Kissé kezd sablonossá válni a sztori, de izgi, vannak meglepetések is.

Úgy érzem, a titánokban nagyobb potenciál van a külsejük szempontjából, lehetnének groteszkebb lények. Az arckifejezésük király, néhol a testarányok is, és pl. volt nemrég a mangában a torony ostrománál egy hassimogató is a háttérben. Ilyenekből várnék többet.

Egyébként igen, az anime élvezhetőbb, aki nem olyan gyenge mint shiranai vagy én, az próbálja meg manga nélkül.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 12, 12:46:20 írta zoldkabatos » Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #19 Dátum: 13 máj 12, 18:38:23 »

A visszaemlékezés Mikasa részéről az jó volt. Sajnálom szegényt. Szomorú Eren viselkedését a visszaemlékezésben nem tudom mire vélni...én nem így ismertem meg...más gyerekek ellen alig tud verekedni, de pár 2 felnőttet csak úgy elintéz. Mikasa elég jól vagdosta lefele az óriásokat. Nagyon várom már eren apja megjelenését. Érdekelne a pincében lévő dolog/dolgok és sokat tud mondani az óriásokról, ha ilyen sokat utazik.

Csak nekem érződik az, hogy mikasa és eren egy pár lesznek? Már az elejétől így van, csak nem akartam megkérdezni, hogy netán hülyeséget feltételezek, de nem bírtam. Nevet
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #20 Dátum: 13 máj 13, 07:01:25 »

dreamfolow:Mikasa "fangirl" mode on.xD
Ilyen rész kellet nekem,megkaptam a kérdésemre a választ,amit az elején feltettem.(Én nem bánom hogy nem néztem bele a mangába,az anime fényévekkel jobb,talán mert nem jön át annyira a manga)
Mikasa sooo badass.Nálam ő a top karakter már az eleje óta (Y) Na jaa,Eren érdekes volt.Ha nekem futna egy 6 éves kisgyerek késsel, simán megtudnám fogni,erre azok nem voltak képesek.ikszdé Meg Mikasa anyja is...lefogja a faszit,de ottvannak 3-an nehogy már ne tudják lefogni azt a szerencsétlen nőt,neem...belekell vágni a nagyfejszét. Hmm? Az az óriás te jézusom,úgy futott mint a fogyatékosok,200km/h-val,még én is besz*rtam..Jól elintézte mikasa,én már azt várom hogy ezek a szereplők ,akik Eren edzőtársai voltak, legyen egy csapat belőle a végére,de gondolom úgy is ez lesz.Nevet
Szerelmi ügy:Hát nem tom...Mikasa lehet fontosnak tartja mint testvér,nem feltétlen szerelmes belé,de kitudja mijön ki ebből.Eren részéről ,hmm...ha igen,akkor egy Tsundere Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 13, 07:15:28 írta dreamfolow » Naplózva

Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #21 Dátum: 13 máj 13, 14:10:37 »

Azért nem lenne rossz, mi? Nevet



De állítólag 2014-re terveznek egy élőszereplős változatot, bár ez egyáltalán nem hivatalos Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 13, 14:11:23 írta Hédi » Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #22 Dátum: 13 máj 13, 14:25:01 »

Ááá,nem hiszem hogy ez kiviletelezhető lenne.Az a sok óriás meg az a cucc,sok pénz lenne.Max a Japok megcsinálnák,de azok meg valódi filmkészítésben nem olyan jók.(Ha az amerikaiak csinálnák.wááá .Bele se merek gondolni.) Be van tépve
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 13, 14:26:00 írta dreamfolow » Naplózva

Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #23 Dátum: 13 máj 13, 14:38:38 »

Azért ez egy olyan téma amire az amerikaiak simán rákaphatnak, szóval miért ne? Nevet Reménykedni lehet Nevet
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #24 Dátum: 13 máj 13, 14:48:54 »

Pont ma gondoltam erre, hogy milyen jó filmet lehetne csinálni ebből az animéből. Igaz, sok CGI kéne bele, úgyhogy nem lenne egy olcsó alkotás, de szerintem sokakat érdekelne. Engem legalábbis nagyon, de ahhoz akkor nagyon jó színészek kellenének Mosolyog

Amúgy szerintem semmi meglepő nincs abban, hogy Eren kinyírta a két felnőttet. Mindkettőre meglepetésszerűen támadt rá. Esetleg az lenne ciki, ha a 3.-at is elintézte volna, de az természetesen simán elkapta. Az a fej elég komoly volt, amikor az első faszi kinyírásakor becsukta az ajtót Nevet Neki amúgy is nagyon mennek ezek az epic arckifejezések Mosolyog.
Az tényleg durva volt, mikor hirtelen mindenki ilyen halálra rémült arccal néz az utca felé a kapunál erre BUMM retardált óriás  ikszdé.
Érdekes, hogy a halott óriások testei rohamosan elkezdenek rohadni, amint meghaltak (vagy az esőtől? de akkor a természetben is gyorsan elhullanának, úgyhogy gondolom nem...). Ettől még inkább olyan mesterségesnek tűnnek.
Ja és a következő rész előzetesében "Mikasa megtudja, hogy Eren meghalt" :/. Azért én így sem adom fel, csak életben maradt már, nem halhat meg  Neeem.
Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #25 Dátum: 13 máj 13, 15:48:01 »

Hát én akkorát röhögtem azon az óriáson, hát hogy futott már xD  Azon még mindig elámulok, hogy mennyire gyönyörű a rajzolás, pedig ez már a hatodik rész. A neveknek most egy kicsit viszont utánanéztem, miután mondták, hogy a Mikasa keleti. Az Eren törtök eredetű név az Armin pedig német, a Mikasa meg természetesen japán. Szóval ők akkor végülis onnan származnak, csak itt már együtt él az egész emberiség? Nekem ez az epizód tetszett eddig a legjobban, végre megtudtuk Mikasa múltját, ez már nagyon érdekelt. De hol van Eren? xD
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 13, 15:50:14 írta Hédi » Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #26 Dátum: 13 máj 13, 16:51:12 »

Kövi részből megtudjuk,elméletileg a mikulás óriás szájában xD...
Amúgy aki olvassa a mangát,tőle kérdezném hogy amikor ymirrel történnek dolgok... az hányadik fejezetnél van?
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 13, 16:55:04 írta dreamfolow » Naplózva

zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #27 Dátum: 13 máj 13, 17:02:40 »

Neked Mikulás,  nekem Da Vinci ugrott be Nevet Eren meg már szerintem a gyomrában van a titánnak. Talán ott lesz Pinokkió is...

Ymir valahol a vége felé csinálja... 40 körül? Hopp, pont annak a végén, még a fejezet címe is Ymir Nevet
Naplózva

Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #28 Dátum: 13 máj 13, 17:19:00 »

Eren meg már szerintem a gyomrában van a titánnak. Talán ott lesz Pinokkió is...


Ezt csak nem bírom szó nélkül hagyni. Azt hiszem ez volt a nap mondása xD
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #29 Dátum: 13 máj 13, 18:01:45 »

Pinokkió is....xD Ja kösz.Nem néztem meg aztán azért kérdeztem.Talán rájöttem volna magamtól is ikszdé
Tudom már mire emlékeztett engem a futó óriás...
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 13, 18:21:12 írta dreamfolow » Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 40
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!