24 jún 26, 04:43:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: TERA:The Exiled Realm of Arborea  (Megtekintve 13672 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #30 Dátum: 14 jan 14, 14:05:10 »

Ha szereted az action mmorpg féle játékokat(Dragon Nest, Vindictus, C9..tulajdonképpen olyasmi ez is, csak lassabb játékmenettel és open world formátumban), és nem tart vissza 1 kicsi grind (bár amennyire nekem rémlik nem volt vészes a fejlődés) akkor az  Nevet

A nevetségesen borzalmas ruhákon és az egyhangú skilleken kívül nem is nagyon jut eszembe komolyabb negatívum. Talán a karakterkreálás, lehetne sokkal részletesebb és jobb...bár ha a wow lehetőségei nem zavartak lehet ezt se kéne fikáznom.

« Utoljára szerkesztve: 14 jan 14, 14:07:13 írta Feo » Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #31 Dátum: 14 jan 14, 22:47:01 »

Jézus
Még csak most kezdtem nemrég ,de már előre elveszitek a kedvem ikszdé


Spec még azon a szinten vagyok ,hogy próbálgatom a karikat meg hogy mi hol van.
Eddig a slayer és mystic ban látom a legtöbb fantáziát (vagy csak egyszerűen ezek technikái tetszenek jobban), de hogy melyik lesz a mainem az még kérdés.

Slayer a fordított mana rendszere miatt ,lényegében nem lehet kifogyasztani a manaból (aza pár csapása alatt visszaküldi)
Mystic meg olyan mindenesnek tűnik nekem , idéz healel manat tölt magának ,csapattársat feléleszt és nem mellesleg nem olyan rossz a sebzése sem,szóval igy elsőre elég op nek néz ki.
Eddig egy képességét nem igazán értem mire való , a corruption ring , mert ugye eredetileg területi sebzést ad folyamatosan ,majd a végén manat tölt vissza ,de  ha több enemy van a körben a sebzés osztodik ,szóval 3-4 ellefélnél már olyan kicsit sebez ,hogy 13 as szinten használhatatlan , szóval nálam kb olyan opciót látok ,hogy több ellefél összehúzása ,és gyenge ellefelek ellen gyors mana szerzési lehetőség szorult helyzetbe , ez változni fog vagy ahogy fejlődök vagy végig ilyen gyenge lesz , persze még sok képességet meg sem kaptam ,de azért ennél ez annyira nem tiszta , vagy ne képzeljek többet ebbe a képességbe és használjak összehúzásra?

Amúgy a 11-23 as mapon (elösször a gameben hatalmas hústornyoknál) csak nekem tűnik eszméletlen nagy ugrásnak az addigiakhoz?
Konkrétan előtte slayerrel 1 comboból öltem szinte mindent ,erre náluk egyesével szedegethetem őket és percekig ugrálhatok körülöttük ,hogy nehogy megcsapjanak ,mert elég hamar lemegy az az élet.

Az enchant rendszerről valaki tudna nekem egy kis összefoglalást adni (nem is nagyon keresgéltem még ,mert 10-20 szint között nem éreztem hiányát ,de lassan kelleni fog).


Végre kicsit aktívabb lett a topic ,választ kaphatok bennem felmerült elfajzott kérdésekre  Ördögi
Naplózva



Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #32 Dátum: 14 jan 15, 10:46:17 »

Amúgy élvezetes? Mert hívtak korábban ismerőseim, hogy játsszak velük, de ők is abba hagyták 1-2 hónap után.
Szerintem az. Bár tény, hogy egy idő után megunható, de én most egy kis kihagyás után nagyon élvezem, hogy ismét jászok. Mosolyog

És nem mellesleg teljesen ingyenes éééés az egyetlen mmo amiben nem indulsz hátránnyal csak azért mert nem fizetsz.
Nincsenek unlockolható fajok, kasztok, elfér nálad bármennyi pénz, tudod unlockolni az inventory-d (az enyém már hatalmas ikszdé) kapsz mountot, bárhol küldizhetsz, bármilyen instába lemehetsz, stb.
Fizetni gyakorlatilag csak menőbb fajta hátasért meg kosztümökért kell. Amiknek gyakorlati haszna nincs. (na jó a fizetős hátas egy icipicit gyorsabb)
Az egyetlen idegesítő pénzes dolog az a bank slot. Kicsi a bankom. Szomorú

Ja és bármilyen lóvés dolgot megvehetsz AH-ból is! Ha nem akarsz pénzt kiadni de akarsz egy jó kis raptor hátast, megveheted onnan, csak nem épp olcsó mulatság. Mosolyog

A nevetségesen borzalmas ruhákon és az egyhangú skilleken kívül nem is nagyon jut eszembe komolyabb negatívum. Talán a karakterkreálás, lehetne sokkal részletesebb és jobb...bár ha a wow lehetőségei nem zavartak lehet ezt se kéne fikáznom.
A ruhákkal nincs bajom, szerintem jól néznek ki (na jó a férfi cumók kicsit sivatagi jellegűek. Nevet) Persze azért tipikus mmo ahol a lányok alul öltözve harcolnak. Nevet De azért nem minden ruhájuk olyan. ^^

A karakter kreáló valóban lehetne picit szabadabb... Szomorú

Grindelni meg egyáltalán nem kell. O.o Küldikből simán felfejlődsz és nem is olyan questek, hogy ölj meg 50 mobot, mert a nagyon maximum is 20. De általában 8-12 mob kell egy küldihez ha ölős.
Ha meg instába is lejársz... pfff. Nevet


Verbatimo: Én is mystic vagyok, tegnap előtt léptem meg a 60-at. A corruption ringnek nem igazán látom értelmét, fejlődés alatt gyakorlatilag soha nem használtam, csak ha véletlenül rátenyereltem a gombjára. Nevet
Az egyetlen értelme amit látok az instában lehet. Sok kicsi mobra rátolod aoe-ként (bár semmit nem sebez) aztán töltöd vele a csapattársaid manáját. Gondolkozik

Enchantolás: Az enchantolható itemeket úgy tudod felhúzni, hogy alkahestet (vendor adja) és egy ugyanolyan teares itemet használsz fel.
Pl: Van egy tear 4-es (asszem tearnek hívják D:) kardod. Abba beleolvasztasz 4 db alkahestet (mindig annyi darab alkahest kell ahányas tearű az item) és 1 db fegyvert. A fegyver nem csak kard lehet, hanem bármi.
Ugyanígy működik az armoroknál. Cipőbe cipőt olvaszhatsz, kesztyűbe kesztyűt. Az mindegy hogy cloth, vagy heavy armor.
A godly weaponoknál (amiket a kis narancssárga shardokból tudsz összerakni amik esnek) kicsit másképp működik:
Azokhoz fel tudod használni a szintén tucatszám potyogó godly alkahestet. Ezekhez csak ezt használd, mert csak ezekhez a fegyverekhez használhatóak fel, mást nem tudsz belőlük enchantolni. Illetve van még egy kis narancssárga cucc, ami a mobokból esik. A beleolvasztandó fegyver helyére tudod berakni, egy másik fegyver helyett. Ezt is ajánlott felhasználni mert szintén tearesen működik. Nagyobb szintű godly fegyverhez nem fogod már tudni felhasználni. Továbbá nem lehet se eladni se semmi. Szóval csak használd el. Nevet



Amúgy akinek kellek: Fraya szerveren vagyok ugyanezen a néven. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 15, 10:48:59 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #33 Dátum: 14 jan 15, 11:05:32 »

Én is ezen a szerveren vagyok és Ciciharcos a karakterem neve. 40 gladiátor ami lancer, de én valamiért mindig gladiátornak hívomxD
Bár mostanában nem erőltetem a karit. Mondjuk nekem a legnagyobb kriti9kám a játékra, hogy egyedül az ember hamar megunja ketten hárman viszont szerintem nagyon élvezetes kis játék lenne. Nem kell szívni a küldikkel mind wowban folyamatosan lehet haladni és gyakorlatilag nincs benne üres járat amikor várni kéne mobra vagy item respawnra.

u.i. nekem is ilyen meló hely kell mint asszonynak van. Ilyen hosszú hszre van idő... nap lopó:P
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 15, 11:06:20 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #34 Dátum: 14 jan 15, 11:08:22 »

Nem ismerem a high lvl ruhákat, de pl a leopárdmintás castanic cuccokon vagy az "egyik oldalon kabátod van a másikon pucér vagy" jellegű marhaságokon eléggé elcsodálkoztam  Nevet (gondolok itt az ilyesmi öltözékekre http://i16.photobucket.com/albums/b13/TheCarpenter/azaaeltera.jpg ).
Először azt hittem, hogy az efféle csodálatos design amolyan castanic sajátosság...aztán csináltam egy Amani-t és ugyan ez köszönt vissza  Nevet
Gondolom ami instában pereg sokkal jobban néz ki, de addig el is kell jutni.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 15, 11:16:31 írta Feo » Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #35 Dátum: 14 jan 15, 11:19:29 »

Férfi karakter. :I Mondtam, hogy az... ööö... homo. D: Játssz nővel mint minden normális ember. Nevet Vagy poporival. ikszdé

Hiei csitt.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #36 Dátum: 14 jan 15, 11:22:22 »

Popori a mainem, de abból elég 1 (Fraya-n is abból akartam slayert, de valahogy furcsa volt az egész...az amanival sokkal simábban mentek a skillek, ennél meg olyan volt mintha az animációi miatt késne mindene)  Nevet
Csaj karakterrel meg sose játszok, maximum olyan játékban ahol gender lock van, de még ott se szívesen  Nevet
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #37 Dátum: 14 jan 15, 20:26:35 »

Hát akkor bizony te meleg vagy. Minden értelmes férfi női karaktert indít. Nagyon nyomos érv kell, hogy ne így legyen. CCC... ha gamelek több órát egy szép formás női popit akarok stirőlni nem valami kant.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 15, 20:27:07 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #38 Dátum: 14 jan 15, 20:41:46 »

Nem nagyon szoktam a karakteremet stírölni
Errefelé pont az elméleted ellenkezője az elfogadott felfogás  Nevet
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #39 Dátum: 14 jan 15, 21:27:38 »

Ja amúgy Feo, bocs, hogy eltűntem de totál elment a kép nálam. D:
De rájöttem, hogy mi a hiba, szóval remélhetőleg nem lesz mostantól gond. ikszdé
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #40 Dátum: 14 jan 15, 21:36:27 »

Nem gond, én se maradtam tovább  Nevet
Több mint egy órán keresztül volt benyomva az instance finder (amire approx 2perc volt kiírva  Nevet ). Rámegyek a logoutra, ugyebár az 10 sec, gondoltam ha úgyis kilépek minek nézzem ahogy visszaszámol, ki alt+taboztam winbe..hát nem egyből hallani, hogy felugrott az a szarság  Nevet
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #41 Dátum: 14 jan 16, 16:42:54 »

Amúgy ha akarod levihetlek instába, lvl50-esig solozom őket. Persze csak ha jókedvembem találsz és megkönyörülök rajtad. Hümm-hümm Meg persze ha nagyon nem találsz csapatot.

Mini gyere játszani. *3*
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #42 Dátum: 14 jan 16, 16:57:27 »

Köszi, de nyugodtan tartogasd a könyörületed valakinek aki jobban rászorul  Nevet
Sajnos nem vagyok alkalmas az ilyesmire, 5 perc alatt az életemet is megunom ha csak futkosni kell a magas szintű ismerős után aki le1hitel nekem mindenkit.
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #43 Dátum: 14 jan 17, 20:15:28 »

Mini gyere játszani. *3*
Ennek hogy tudnék ellenállni?Nevet Lehet róla szó!
Naplózva


Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #44 Dátum: 14 jan 17, 21:03:58 »

Iiiiiii. *w* Úgyis van egy kis karim, lvl5. :3
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Oldalak: 1 2 [3] 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!