24 ápr 28, 00:31:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 4720 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Dátum: 13 márc 17, 23:12:07 »

Egyszer volt hol nem volt az óperenciás tengeren is túl ahol a kilencfarkú róka dúlt. Volt egy levelek közt megbúvó aprócska falu, melyet úgy neveztek: Konoha.
Konoha olyan apró falucska volt, hogy egy egyszeri sorból származó szántóvető portáján épp csak elfért volna New York.
Ebben a falucskában élt éldegél egy tucat esztendőt megért árva fiúcska Naruto. A felnőttek csípős tekinteteket vetettek rá és gúnyosan összesúgtak ahányszor csak ahányszor csak az orruk elé került. Pajtársokat sem igen szerzett, mivel a gyerekek is messze kerültét a társaságát. Ő maga pedig egy komisz kis csibész volt aki folyton rossz fát tett a tűzre, így még inkább kihívta maga ellen az emberek rosszindulatát.
De, hogy mégis bizonyítsa rátermettséget, erőt vett magán és elhatározta, hogy öve lesz a  nindzsák vezérét illető hokage cím.

A történet során megismerkedhetönk az ifjú nindzsával Narutoval aki számtalan izgalmas kalandon megy keresztül melyek során legalább annyi barátra talál, mint ellenségre.

 
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 17, 23:13:35 írta Shiro » Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1 Dátum: 13 márc 18, 12:03:57 »

Érdekes topic született ikszdé

Írnék is egy kicsit hozzá: Csak én szerettem jobban ezt, mint a Shippuudent ?

A történetek sokkal izgalmasabbra sikeredtek, és Orochimaru, mint főellenség, sokkal jobb volt, mint most Tobi. Nagyon tetszettek az arc-jai, grafikája, és a háttérzenék is sokkal élvezhetőbbek voltak itt.

Nekem a Shippuudenes részek, főleg a Pein utániak már nagyon nem jönnek be, főleg ez az egyesített Shinobi haderő...
Naplózva

zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #2 Dátum: 13 márc 18, 17:37:31 »

- Narutoban az érzelmek sokkal jobban átjöttek az esetek nagy részében, leszámítva ugye a Kushinás részt Nevet A chuunin-vizsgán Orochimarutól majd besz*rtam, Gaara gyerekorától meg befordultam Nevet
- A Zabuzás harc visszaadta a Dragonballos feelinget, ahol egy harc több részig tartott, és lerágtam a körmömet.
- Nem voltak "irreálisan" erősek.

- A Shippuuden hiába komorabb, nem érzem rajta.
- Nekem a tetőpont Sasuke és Itachi harca volt, hiszen ezt lebegtették a szemünk előtt sokáig. Utána valahogy már nem estek valahogy olyan súllyal latba a történések.

Az a baj, hogy az összhatást mindkét esetben csúnyán lerontják a fillerek. Persze a Shippuudent még erősen feljavíthatják a hamarosan következő események kacsint
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3 Dátum: 13 márc 18, 19:04:36 »

Khm... Itt van egy kis félreértés. Mosolyog

A "sima" Narutós és a Shippuudenes anime részeket összehasonlítására ott van a Shippuuden vagy sima Naruto és miért? c. téma.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
bandee_26
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 319



WWW
« Válasz #4 Dátum: 13 szep 25, 13:29:59 »

Sziasztok !   Le lehet valahonnan tölteni a sima naruto-s részeket égetett felirattal ? Vagy ha nem égetett, akkor olyan felirat letöltési link is kellene, amit nem kell igazitani, változtatni. Mindezt normális vagy kitünő minőségben !
Nagyon szépen köszönöm ha vki tud ebben segíteni ! Remélem jó helyen tettem fel a kérdésemet !
Naplózva


klosinho
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 107



« Válasz #5 Dátum: 14 feb 12, 16:08:57 »

Nekem a sima Naruto nagyon tetszett, de sajnos már nincsenek meg a részek, pedig meg volt mind a 220. Valaki tudna adni egy linket, ahol letölthetem mind a 220 részt? Persze az lenne a jó, ha felirat is lenne mellé Mosolyog
Naplózva
Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #6 Dátum: 14 nov 06, 13:57:02 »

Most olvastam hogy vége lett a mangának. Az anime  kb hány hónapig tart még?
Naplózva
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #7 Dátum: 14 nov 06, 14:06:55 »

Shippuudenes topik! Mosolyog

Fillerfüggő, de én még 25-30 részt tippelek, azaz kb. 6 hónap.
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8 Dátum: 14 nov 07, 23:13:20 »

A jelenlegi opening tuti nem az utsó. Ez még megy max 20 epizódig. És utána jön az utsó opening, ami szintén további 20-25 rész.
Szerintem 2015 végéig elhúzzák.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #9 Dátum: 14 nov 07, 23:22:45 »

http://www.saiyanisland.com/2014/11/naruto-shippuden-hyuga-sister-special-the-last-movie/

The Naruto manga has reached it’s finale and the story of a boy who started out with nothing, but a demon fox inside him has come to end. However, the anime based on the series, Naruto Shippuden is still going, and it will continue into 2015. That’s not an opinion or prediction, it’s been confirmed by Naruto anime director Hayato Date. He mentions that once the new year begins, new story developments will be introduced into the series. What are those developments?

Kezdek félni!
Naplózva
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!