24 ápr 24, 01:28:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 424 425 [426]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 991510 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6375 Dátum: 16 feb 27, 13:12:17 »

Elég régóta követem a Bleach-et, de ez az egész új szál átment "f@rokméregetésre". Egyszerűen 90% duma és 10% cselekvés, azért ez teljesen abszurd. Megmagyarázza milyen erős, mik a képességei, majd lép valamit akkor elmagyarázza h miért így lépett és ennek mik a hatásai és h miért esélytelen az ellenfél.. stb... mintha pankrátort néznék... Nevet

Viszont a mai mangában az egyetlen pozitív dolog az az Urahara bankai-ja, erre vártam már kb 4 éve.

Azt hiszem választ kaptunk miért is kapott ki ellene Ichigo, mert Askin ellen nem az erő számít, hanem az ész. Először elítéltem emiatt Ichigot, de mostmár valamelyest érthető, ellene csak Urahara meg Mayuri esélyes.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 27, 13:14:10 írta jasek89 » Naplózva
Spartacus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 38



« Válasz #6376 Dátum: 16 feb 27, 15:47:22 »

Ezt a Bankait már én is nagyon vártam,örülök is neki bow.Most gondoljunk bele:a sternritterek is eléggé fel voltak hypolva,szóval kellenek a bankaiok,meg hát ha már ez az utolsó arc a mangaka sem halogathatja tovább  a bankaiokat.Az már más kérdés,hogy hogyan tárja elénk.
Naplózva

Győzelem vagy Halál
Két dolog határoz meg téged:A türelmed,mikor nincs semmid;És a viselkedésed,mikor megvan mindened.
Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #6377 Dátum: 16 feb 27, 20:01:46 »

jah de mint leírtam egy csomót kihagyott, amire kíváncsiak az emberek
Naplózva
Oldalak: 1 ... 424 425 [426]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!