24 jún 26, 12:27:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 660 661 [662] 663 664 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1085614 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9915 Dátum: 13 dec 07, 01:12:50 »

Nem mondom, hogy pedig a ridgeback sokkal szebb, mert illene elfogultabbnak lenni a vizslával szemben, de mivel "nekünk" (nagyiméknak) ridgebackja van így nekem a ridgeback gyönyörűbb. Bár tapasztalataim szerint a vizsla kezelhetőbb természetű. Bár tudom hogy mindez most OFF, csak eszembejutott. Jó kicsit nem azon rágódni, mit és hogy zabál az élesztő. Nevet


Kész, vége, megírtam, elküldtem, tanulhatok vizsgákra és írhatok szakdogát.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 07, 02:43:09 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9916 Dátum: 13 dec 07, 08:12:41 »

Szerintem meg jól ment neki, Mini, és nem értem túlzottan, hogyhogy pont őt és pont emiatt kellett abból kiragadnod, de ok.

Milyen hamar befenyítettétek az újfiút. Azt hittem, azért tovább sikerül megóvnia a személyiségét, de hát jöttek az olyan kemény arcok, mint Saphira például, meg az undorító képei, mondjuk nem csodálom, az még engem is megrettentett eléggé. A múltkori dísztököknek sem volt olyan rücskös a bőre a Tescoban, mint azoknak a rondaságoknak a képen, blöee, fuj.  Lehánylak

Zizi, ez nem igazán így működik, hogy valamit csak azért kezdjen el nézni valaki, mert sokan mások is azt nézik, akkor biztos nagyon jó lesz meg nagyon szép, mert talán nem árt, ha esetleg ránézel egy film, vagy egy sorozat borítójára vagy megnézed a trailer-jét, és akkor így szíven üt a tény, hogy te ezt nézni akarod, én azt hiszem, a GoT-tal voltam így, mikor itt láttam róla egy nagyon király videót. A DW meg hát, abszolút nem ebbe a fajtába tartozik, az első pár részt kifejezetten unatkozva néztem, csak teljen már el, mint a Dragon Ball elejét, azóta meg már olyan dalokat költöttem hőseink biztatására, hogy.. hát nem slágerlistás dalok, de azért egész menők. Nevet
Bár gondolom, kisebb orgazmust okozott egy-két embernek a legutolsó mondatod, szóval ha más nem, amiatt megérte leírni,:D még ha nem is igaz, amit írtál, mert nem nézi azt mindenki, sőt, elég középszerű a nézettsége, ha például nem egy félszáz évfordulós részről van szó.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9917 Dátum: 13 dec 07, 08:45:15 »


Zizi, ez nem igazán így működik, hogy valamit csak azért kezdjen el nézni valaki, mert sokan mások is azt nézik,

De pontosan így működött a Breaking Baddel és a Sherlockkal, és nem bántam meg nagyon nem, sőt!

Benedict és Tom benne volt az álmomban, ez már kóros. T_T
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9918 Dátum: 13 dec 07, 09:42:42 »

ikszdé Ez már tényleg az, még ha azt írtad volna, hogy Molly volt benne, de így....
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9919 Dátum: 13 dec 07, 09:58:10 »

Aha, akkor pl Való Világ? Éjjel nappal Budapest? Az a pár millió dél-amerikai szappanopera, ami az utóbbi egy-két évtizedben jött ki. Cleveland Show?  Technikai KO Ennyi erővel ezeket miért nem nézed?
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9920 Dátum: 13 dec 07, 10:01:08 »

Zizi, ez nem igazán így működik, hogy valamit csak azért kezdjen el nézni valaki, mert sokan mások is azt nézik,

Pedig ez szinte mindig így működik, kivéve ha atom hipszter vagy. ikszdé De ez még nem jelenti azt, hogy mindent el is kezdesz nézni, amit sokan néznek, mert normál esetben az embernek van egy saját ízlése, és a mások által ajánlott dolgok közül csak azt kezdi el nézi, ami az ízlésébe is belefér.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9921 Dátum: 13 dec 07, 10:02:33 »

Mollynak jobban örültem volna.  Nevet

Azért mert, tudok minőségi különbséget tenni közöttük másrészt nincs tv-m ( ez hülye érv, de mindegy ), harmadrészt pedig ne mossunk már egybe minden formátumú sorozatot.

És igen a Clevelend Show-t is néztem, de nem tetszett, egyből kaszáltam. Amikről meg írtam azok tetszettek.  Ohh My God

Meg nyilván úgy kell érteni, hogy most akkor egyszerre 32312312312 sorozatot nézek, persze.

de utálom ezt az ennyi erővel kezdetű érveléseket, nem is tudom hogy használhattam régebben én is.  Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 07, 10:03:57 írta Syzygy » Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #9922 Dátum: 13 dec 07, 10:03:38 »

Nikucca miért támadsz úgy vissza, mint aki egy 12 éves szintjén áll?
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9923 Dátum: 13 dec 07, 10:08:49 »

Egyébként sokkal értelmesebb lett volna ha azt kérdezed hogy akkor a DW-t miért nem nézem.

és itt jön be az egyéni preferencia, de nem értem mi a baj azzal hogy sokan néznek valamit az már csak rossz lehet.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9924 Dátum: 13 dec 07, 10:11:12 »

De menő, jövőre már be kell öltöznöm Mikinek ilyentájt! Nevet
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #9925 Dátum: 13 dec 07, 10:13:15 »

A szüleink sohase öltöztek be. Simán megvárták, hogy elaludjunk. Így is működött a sztori. xD
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9926 Dátum: 13 dec 07, 10:14:49 »

Benedict és Tom benne volt az álmomban, ez már kóros. T_T
Ha majd évek múlva is előjönnek, akkor tán többet is jelenthet. Addig meg igen, kicsit kóros. Legalább jó álom volt?
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9927 Dátum: 13 dec 07, 10:16:28 »

Jó azért ne vezessük már le belőle az élet értelmét.

Meg vagy háromszor álmodtam, az egyik részletben voltak benne, de ennyi, valószínűleg azért mert tegnap túl sok youtubevideót nézhettem. ^^
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #9928 Dátum: 13 dec 07, 10:16:58 »

Közben visszaolvastam ki az az új fiú. Nevet Hát, üdv köztünk, bár, ha ilyen tapló vagy mint a Vampire Knights-ban a vámpírok, nem sok békét jósolok a topicnak. ikszdé

Amúgy, nem tudom. Én általában mindenbe belenéztem, Attack on Titan, Vampire Knights, Doctor Who, Éjjel-Nappal BP, ValóVilág, X-faktor, Gyanú Árnyékában, Code Geass, Family Guy, stb, és ezek közül szinte mindet, az első két rész alkalmával eldobtam.

Egyszerűen nem fogott meg, és kész. Amúgy, Niki, abban lehet valami, hogy azért a mondatért most sokan örülnek mint a tök. Nevet
Shapira, semmi baj, ráérek, és előre is köszönöm a válaszod, de nem tudnál még mellé dobni egy ilyen linket ilyen többszázszoros nagyítású cuccokról? Ezek valami rohadt menők! :O Nevet Morita is küldhet, ha van rá ideje. Nevet
Mindig is odavoltam az ilyenekért.
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #9929 Dátum: 13 dec 07, 10:19:12 »

Nekünk volt beöltözős mikulásunk is meg nem láttuk mikulásunk is Nevet Mindkettőnek megvan a varázsa Mosolyog
Én múltkor azt álmodtam hogy sárkányháton repülök Budapest felett mert elegem lett a bkvból ikszdé
De a múltkor valami fura lényekkel álmodtam, pedig nem is néztem Taken-t vagy X aktákat mostanában ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 660 661 [662] 663 664 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!