24 szep 22, 15:17:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 637 638 [639] 640 641 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1184473 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9570 Dátum: 13 dec 01, 20:04:35 »

Nem hiszem, hogy valaha is próbáltam volna győzködni embereket, hogy valami jó, ha nem akarják az adott dolgot megismerni. Csak azt utálom, ha valamiről kijelentik, hogy biztos nem lehet jó, pedig még pár oldalt se olvastak, pár részt se néztek meg, nem hallgattak bele abba a bizonyos zenébe, nem kóstolták meg az adott ételt, italt stb.

Látatlanban megállapítom neked, hogy ahol Watson-t nő játssza ráadásul Lucy Liu , az jó sorozat már nem lehet. Mondhatnám úgy is, elementary, my dear Noémi.  Mosolyog

Z
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9571 Dátum: 13 dec 01, 20:09:25 »

Nekem tetszik és ez a lényeg a számomra. Nem is próbáltalak rábeszélni, hogy nézd, zavar, hogy látatlanban alkotsz véleményt, de nem érnék vele sokat ha győzködnélek. Te se tudsz meggyőzni, hogy nézzek Breaking Bad-et, de én legalább nem mondom rá, hogy biztos gagyi.
Elsiklok a véleményed felett.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 01, 20:10:12 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9572 Dátum: 13 dec 01, 20:09:43 »

Hoppá.Ránéztem a naptárra és látom hogy már december 1 van.Azt hittem még van legalább 1 nap.Na mind1.

Boldog és kellemes Telet is kívánhatok ma kacsint
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9573 Dátum: 13 dec 01, 20:12:21 »

Így, hogy gimibe járok, észre vettem, hogy az emberek egyre butábbak. Vagyis inkább műveletlenebbek...
Ezt azután is észre fogod venni, miután kiléptél a gimnáziumból s jobban fog fájni tőle a szíved. Nevet Csak felkészítelek.
Naplózva


zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9574 Dátum: 13 dec 01, 20:13:38 »

Advent van? Máris? Gyorsan eltelt ez az év is. smirksweat
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9575 Dátum: 13 dec 01, 20:15:18 »

Így, hogy gimibe járok, észre vettem, hogy az emberek egyre butábbak. Vagyis inkább műveletlenebbek...
Ezt azután is észre fogod venni, miután kiléptél a gimnáziumból s jobban fog fájni tőle a szíved. Nevet Csak felkészítelek.

Az a szomorú a gimnáziumi évek végeztével, hogy azt is észre veszi az ember, hogy ő maga sem olyan okos mint hitte. Ez utóbbit szomorúbbnak tartom, engem szomorúbban érintett.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9576 Dátum: 13 dec 01, 20:18:36 »

Igaz,Advent is elkezdődött.
Bár amik történtek mostanában lehet egy kicsit törölték a fejemből.
Mind1 jó lenne most 1 vagy 2 hetet előre ugranni inkább 2őt.De egyelőre nem többet Nyelvesít
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9577 Dátum: 13 dec 01, 20:21:44 »

Én alapvetően nem tartom magamat egy okos embernek, de az elszomorít, amit körülöttem művelnek. A múltkor is olvastam tableten, és felém hajolt egy srác, hogy mégis, mit csinálok? Mondtam, hogy olvasok. Erre ő, hogy látja, de minek? Olvasni hülyeség, a szüleink olvastak már csak, ők is divatból...
De amúgy nagyon sokan vallják ezt az "olvasni hülyeség" dolgot, de minden másban is ki tudnak akasztani. Például a szerepjátékról nekik nem az asztali szerepjáték vagy a fórumos szerepjáték jut eszükbe, hanem a szex... meh.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9578 Dátum: 13 dec 01, 20:26:03 »

Szerencsére a mostani osztálytársaim nem ilyenek, max. viccből szoktak valami hülyeséget mondani. 
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9579 Dátum: 13 dec 01, 20:27:35 »

Szívesen mondanám hogy ezeken meglepődök de sajnos már nem ahogy régebben is írtam hogy már nincs min.
Olvasért pedig kár. Szomorú
Igaz én is kevesebb könyvet olvasok mostanában,de gépen legalább még rendesen elolvasgatok történeteket,híreket és kutatásokat/feltételezéseket plusz egyebek.

Szerepjátékokról inkább a gyerekkorom jut eszembe haverokkal.
Több ilyen műsor is létezett pl Beugró.

Am most látom Comedy:van képünk hozzá kezdődik. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 01, 20:30:45 írta K ichigo » Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9580 Dátum: 13 dec 01, 20:31:12 »

Könyvet én sem olvastam már egy ideje, de interneten rendszeresen olvasok,legtöbbször angolul. Már ez is kikapcsol valamennyire, de tervezek pár könyvet elolvasni a szünetben.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9581 Dátum: 13 dec 01, 20:35:02 »

CrazyCat, kanos korukban vannak, ne várj mást, persze, hoyg a szex fog eszükbe jutni.
Kiskorunkban a tesóimmal Star Warsos szerepjátékot játszottunk, ahhh annyira szerettem.  Be van tépve

Borzasztó mikor valaki azt mondja, hogy "olvasni hülyeség". Ismertem még a World of Warcraftos, egy gnome warriort, a lényeg a lényeg, hogy sokat dumcsiztunk, mert jó csapatmunkában játszottunk. Egy kétajtós szekrény volt a csávó, nagyon normális, DJ akart lenni, vagy volt, arra nem emlékszem. Neki anno meséltem egy könyvről amit épp olvastam, Ő meg nézett rám, hogy "Én olvasok? Minek? Ő soha a büdös életben egy könyvet nem olvasott el." Mondom okéééé. Nevet

Kinek mi, én szeretek olvasni mert szerintem jó dolog. Szeretem elképzelni az adott történetet, és bele ásni magam, de valakinek ez valamiért nem jön be.
Naplózva


K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9582 Dátum: 13 dec 01, 21:01:04 »

Amúgy csak kíváncsiságból de van valamilyen beceneved CrazyCat?
Kicsit furcsa egy idő után ha folyton ezt írom be smirksweat
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9583 Dátum: 13 dec 01, 21:02:53 »

Hát igazából hívhatsz, ahogy szeretnél, nem is tudom, hogy anno miért ezen a néven regisztráltam be. Mára már egyáltalán nem szimpatikus, de nem lehet vele mit csinálni ikszdé
De mondjuk írd azt, hogy Tabu. Az ismerősen cseng bármikor Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9584 Dátum: 13 dec 01, 21:04:18 »

Elvileg megkérheted Chakrat vagy Cart-ot bociszemekkel, hogy változtassák meg a neved.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 637 638 [639] 640 641 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!