24 szep 22, 14:22:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 636 637 [638] 639 640 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1184446 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9555 Dátum: 13 dec 01, 19:40:01 »

Változzanak emberré. Nevet Akkor elvegyülhetnek. De ez már nem lenne elég menő ikszdé
Buta sárkányok? Én még sehol se láttam olyan sárkányt, aki nem volt intelligens. De lehet, hogy csak műveletlen vagyok ilyen téren.

Szerintetek mi kell ahhoz, hogy valaki megírjon egy jó könyvet/regényt/novellát/etc?

Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9556 Dátum: 13 dec 01, 19:43:23 »

Miss America 1924-ben. :DD



A nő egyébként nem csúnya, de viszolygok az ehhez hasonló hajzatokról. Nevet

Itt többet is meg lehet nézni: http://ritemail.blogspot.hu/2012/05/beauty-pageants-in-america-miss-america.html

-----

Noe, nehogy félreértsd, ezt nem azért írtam, hogy beszóljak. Nevet Csak leírtam a saját pszichotikus problémáimat. xd
Egyébként teljes mértékben egyetértek veled, mert néha én TÉNYLEG nem tudok zajban tanulni. Pedig én is kolis voltam, de sokat változott minden azóta...
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 01, 19:44:38 írta Saphira » Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9557 Dátum: 13 dec 01, 19:43:41 »

Jó ötlet, jó fogalmazás, és rendes történetvezetés, érdekes karakterek.

Harry Potter, meg máshol, ahol nincsen nagy szerepük.

Én ilyen ideiglenesre gondoltam. Mondjuk valami varázslattal, vagy amulettel, persze maradna pár sárkány jegy az emberi formán is.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 01, 19:44:18 írta zitagirl » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9558 Dátum: 13 dec 01, 19:46:33 »

Noemi, ez hülyeség. Én például, nem azért nem olvastam el a Twilightot, mert azt mondták volna hülyeség. Sőt, aki körülöttem volt (lágy ismerősök) mind azt mondták, hogy olvassam el, nézzem meg és én is beszéljek velük erről. Akkor még nem jött ki az első film, így nem is volt, olyan nagy rajongás meg megvetés a történettel kapcsolatban, mint most.
Mivel az összes barátnőm akkoriban olvasta és csak erről voltak hajlandóak beszélni, szinte oldalról oldalra hallottam a sztorit, így mondhatni, megismertem. Ezáltal, nem kellett elolvasnom, hogy véleményt mondhassak, hogy "számomra" ez sz*r mert nem az én ízlésemhez illik.
Sokan azért nem olvasták el, amiért te is írtad, hogy azt mondták "sz*r" inkább el se olvassák, de sokszor ez sem igaz.
Egyet értek, hogy nem szabad mindig megítélni elsőre valamit, de ez sokszor nem igaz. A lényeg, hogy az emberek észben tartsák, hogy nyitva kellene tartaniuk a szemüket, nem rögtön elásni valamit, mert hasonló művek esetleg nem arattak sikert.
Naplózva


K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9559 Dátum: 13 dec 01, 19:47:15 »

Hasonlóan mint a Slayersben az aranysárkányok?
Az mondjuk hogy vicces hogy nem tud uralkodni magán zavarba jön akkor előbukkan egy-egy testrész.
pl Sárkányfarok. Nevet
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9560 Dátum: 13 dec 01, 19:50:37 »

Nem pontosan. A szemük maradna hüllőszerű. Szárnyat és farkat előtudják hozni, de ezt akaratból teszik legtöbbször. Meg az érzékeik megmaradnak.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9561 Dátum: 13 dec 01, 19:50:42 »

Szerintetek mi kell ahhoz, hogy valaki megírjon egy jó könyvet/regényt/novellát/etc?

Egy jó ötlet, fantázia, mély tájékozottság a világ dolgairól, intelligencia, fogalmazókéség, lehetne még sorolni (attól is függ milyen témában alkot az író). Sok minden kell, de leginkább egy "okos" agy Nevet
Bár manapság sokkal inkább elég a jó marketing.


Ok Saphi, be kell vallani, kicsit magamra vettem, sajnos mostanság  egyre hisztisebb vagyok -.-
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9562 Dátum: 13 dec 01, 19:51:48 »

Nekem a Harry Potterben se tűntek olyan rettenetesen butának. Nevet Bár relatív dolog szerintem, hogy mitől lesz "okos" egy sárkány.

Engem kifejezetten idegesít, ha valaki nem ismer valamit, de megrögzötten azt mondja rá, hogy sz*r. Van például egy ilyen évfolyamtársam, aki nem látta, de még csak nem is olvasta a Trónok Harcát, de úgy gondolja, hogy ez a legnagyobb fos a világon, mert mindenki körülugrálja. Az ember pedig próbál észérveket felsorakoztatni, de ő csak rázza a fejét, vonogatja a vállát, mert a "sz*r az sz*r is marad".
De több ilyen esetet is ismerek, amik nagyon fel tudnak húzni. Ha valaki nem ismer valamit, de ócsárolja amikor csak meghallja a nevét, az szerintem idegesítő.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9563 Dátum: 13 dec 01, 19:53:59 »

Ez az, erre írtam, hogy nyitottnak kellene lennie az embernek, mert az, hogy ha valaki ilyen szűk látó körű az még rosszabb...-.-
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9564 Dátum: 13 dec 01, 19:54:45 »

Nemcsak az aranysárkányoknak volt emberi formájuk. Valgaav őssárkány volt. Mosolyog

Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9565 Dátum: 13 dec 01, 19:55:11 »

Nagyjából el tudom milyenre gondolsz Zita,bár az érzékek szerintem ott is megmaradtak.

Tudom,csak példát hoztam fel.
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9566 Dátum: 13 dec 01, 19:57:48 »

Régen láttam már a Slayerst, szóval már nem emlékszem rá túl jól.

Nálam a sárkány attól okos, hogy nem csak az állati ösztöneit használja, hanem mutat intelligenciát is.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9567 Dátum: 13 dec 01, 19:58:51 »

Nem hiszem, hogy valaha is próbáltam volna győzködni embereket, hogy valami jó, ha nem akarják az adott dolgot megismerni. Csak azt utálom, ha valamiről kijelentik, hogy biztos nem lehet jó, pedig még pár oldalt se olvastak, pár részt se néztek meg, nem hallgattak bele abba a bizonyos zenébe, nem kóstolták meg az adott ételt, italt stb.

Személy szerint még azt se szívesen kötöm az emberek orrára, hogy én miket szeretek, csak ha szóba kerül a dolog.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9568 Dátum: 13 dec 01, 20:00:29 »

Rendben, de honnan tudod, hogy ő intelligensen gondolkodik? Szerintem ő ezt igazán akkor tudná "megmutatni", ha beszélne/telepatikusan dumálna, de utóbbitól már az Eragon óta kiráz a hideg, szóval azt hagyjuk is. Nevet

Így, hogy gimibe járok, észre vettem, hogy az emberek egyre butábbak. Vagyis inkább műveletlenebbek...
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9569 Dátum: 13 dec 01, 20:03:23 »

Azért szerintem látszik, hogy mikor használja az eszét és mikor csak az ösztönét használja egy sárkány. smirksweat

Naplózva
Oldalak: 1 ... 636 637 [638] 639 640 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!