24 szep 22, 13:25:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 635 636 [637] 638 639 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1184397 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9540 Dátum: 13 dec 01, 19:13:48 »

Kivéve talán a kritikát az megmaradhat.

Ha jól emlékszem készült belőle egy paródiának szánt valami is. Technikai KO
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9541 Dátum: 13 dec 01, 19:15:30 »

Azt véletlenül láttam. Hát mondjuk úgy, hogy talán jobb volt egy kicsivel.

a kritikák maradjanak, de a Twilightnak pusztulnia kell. Ördögi
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9542 Dátum: 13 dec 01, 19:17:56 »

Ugyan. Kellenek az ilyenek is, ha más nem is, hogy legyen min szörnyülködni. Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9543 Dátum: 13 dec 01, 19:19:02 »

Nem lesz könnyű munka,talán Gergő seregének sikerülne. kacsint

Hajrá Crazycat még 3hozzászólás és te is négyzetes rangú leszel.

Szerk enterre írtál is tehát csak 2. Nevet

Ha vámpíros film kell inkább maradok Pengénél,és Drakula halott és élvezi. kacsint
Csak hogy két végletet említsek akicó és vígjáték.
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9544 Dátum: 13 dec 01, 19:20:45 »

Barátnőm oda van érte, de a könyvért leginkább, amin csodálkoztam, hogy az anyukája, még nála is nagyobb rajongó volt. Mikor gimis voltam, én voltam az egyetlen az osztályban aki nem volt hajlandó elolvasni a könyvet és ezt tartom.

Valaki, sokan, nagyon szeretik az efajta érzelmes dolgokat, s csak az ilyeneket hajlandóak elolvasni, megnézni, ismerek ilyet.... Nekik ez a szenvedés kell s egy érzelmi bomba.
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9545 Dátum: 13 dec 01, 19:23:26 »

Úgy utálom magamban, hogy van némi szervezettség mániám. Pl. hogy nem szeretem, hogy szobatársnőm mindig csak épp aznap szól, hogy egyik barátnője itt fog aludni és valami ismeretlen oknál fogva ezt mindig úgy időzíti, hogy én másnap zh-zok. Mondjuk ez még nem is lett volna, ha múltkor is csak itt alszik, és nem itt vannak még utána egész nap és fecsegnek mikor én tanulnék.
Meg még sok ilyet tudnak kitalálni ismerőseim, amivel csak megnehezítik az életem.
Persze a spontánság néha jó is tud lenni, csak álltában a  körülöttem levő emberek rosszul időzítenek xDD

Szerintem valamit nem lehet szidni amíg nem ismeri az ember, én ezért nem szidom pl. az ún. sztárvilágot, mert egyáltalán nem vagyok tájékozott vele kapcsolatban.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9546 Dátum: 13 dec 01, 19:24:42 »

Penge filmeket még nem láttam, de tervezem megnézni őket.

Amúgy érdekes, hogy ma már nem is igazán vannak rendes vámpírok. Mindenféle eltorzult, meg mutáns van ma már. (Pl. A Pap, Underworld)
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9547 Dátum: 13 dec 01, 19:26:41 »

Szerintem valamit nem lehet szidni amíg nem ismeri az ember, én ezért nem szidom pl. az ún. sztárvilágot, mert egyáltalán nem vagyok tájékozott vele kapcsolatban.

Amíg nem ismeri ? Ahhhh konrkétan nem fogod sosem ismerni a sztárvilágot sőt nem is akarod megismerni, ettől függetlenül véleményt fogsz és más is nyilvánítani. Elegem van már ebből a először ismerd meg, ismerj így ismerj úgy baromságból.  Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9548 Dátum: 13 dec 01, 19:28:57 »

zitagirl, az eredeti vámpírok neked nem eléggé "mutánsok"? Nevet

Noe, én azt sem bírom elviselni, ha az albérletben zajonganak, mikor tanulok. De főképp azért, mert mostanság elég idegbeteg vagyok, de legalább bevallom, és a lelkem mélyén nem mást hibáztatok, amikor rámjön a "kitépem az összes hajam, ha nem tudom megtanulni ezt a szart" őrület.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 01, 19:32:23 írta Saphira » Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9549 Dátum: 13 dec 01, 19:29:21 »

Készüljön mindenki:  Ördögi
A célod egyszerű: A lelkek feletti hatalom megszerzése.
Indítékod: az átlagnál egy kicsit erősebb benned a bosszúvágy, mert az iskolai szünetben mindig elvették a tízóraid.

Első Fázis:
Ideje hozzálátnod. Az első dolog, amit meg kell tenned: egérré változtatni a parlamenti képviselőket. Ezzel felhívod magadra a világ figyelmét, az emberek megdöbbenve értesülnek érkezésedről. Ki ez a pokolból elszabadult démon? - kérdezgetik majd megrettenve. Honnan a pokolból jött ez? És miért van fekete ruhában, mint Zorro?

Második Fázis:
Ha ezzel megvagy, a következő lépés: elfoglalni a Fehér Házat. Figyeld meg, ezután intelligens patkányok hordái szegődnek nyomodba, hogy parancsodra romboljanak és pusztítsanak. Neved eggyé válik azzal a szörnyűséggel, amit az emberek úgy emlegetnek, hogy: Pusztító őrület! Ezt suttogja majd halála előtt mindenki.

Harmadik Fázis:
Végül aktiválod titkos fegyvered: az időjárásbefolyásoló-gépet, amely előidézi a lelkekben a lidércnyomást. Ezek után előbújhatsz a Hold sötét oldaláról, a világ a lábaid előtt hever.

Ha tanácsainkat követed, a diadal nem marad el. Bízz bennünk, és használd az Ördögiterv-generátort!

Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9550 Dátum: 13 dec 01, 19:31:13 »

Akkor még nem láttad Zita a Fright Night c. filmet. Na az nagyon f*sza.
Naplózva


CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9551 Dátum: 13 dec 01, 19:32:17 »

Nekem maguk a vámpírok úgy általánosságban nem jönnek be. Miért nem a sárkányokra van mindenki rágerjedve? Ők sokkal menőbbek. Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9552 Dátum: 13 dec 01, 19:36:58 »

Aminek meg magyarul Frászkarika lett a címe smirksweat

Amúgy jó kis film lehet előkéne szednem.

Sárkányok menőbbek az igaz,csak kisebb eséllyel tudnának elvegyülni.
Remélem még ljön az ő korszakuk ismét de az inteligensebb fajtából.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9553 Dátum: 13 dec 01, 19:38:46 »

Szerintem valamit nem lehet szidni amíg nem ismeri az ember, én ezért nem szidom pl. az ún. sztárvilágot, mert egyáltalán nem vagyok tájékozott vele kapcsolatban.

Amíg nem ismeri ? Ahhhh konrkétan nem fogod sosem ismerni a sztárvilágot sőt nem is akarod megismerni, ettől függetlenül véleményt fogsz és más is nyilvánítani. Elegem van már ebből a először ismerd meg, ismerj így ismerj úgy baromságból.  Nevet

Persze nyilván, de én pl. cikkekben sem követem nyomon az eseményeket. Am azt nem szeretem ezt, hogy "huh hát én az adott könyvbe bele se nézek, mert csak sz*r lehet, mert sokan azt mondják."

Noe, én azt sem bírom elviselni, ha az albérletben zajonganak, mikor tanulok. De főképp azért, mert mostanság elég idegbeteg vagyok, de legalább bevallom, és a lelkem mélyén nem mást hibáztatok, amikor rámjön a "kitépem az összes hajam, ha nem tudom megtanulni ezt a szart" őrület.

Kollégiumban lakom a zaj nem zavar.

Nem mást hibáztatok a lelkem mélyén tudom, hogy nekem kéne jobban ráülni a dologra. Csak mondjuk ha 2 nappal előbb szól, nem egy órával, azelőtt, hogy átjön a barátnő akkor másképp ütemezem a dolgaim, és az adott tárgyra való tanulást nem utolsó napra hagyom. Mondjuk másnap szóltam, hogy ez így nem volt jó, most szólt 7 órával előre és találtunk kompromisszumot. Most más szervezkedések húztak fel leginkább amihez a zh-nak nincs sok köze. Annyi hogy én ha szervezek valamit min. 1 nappal előbb szólok a másiknak, nem fél órával.   
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 01, 19:41:20 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9554 Dátum: 13 dec 01, 19:39:06 »

Akkor majd megnézem, Minagi, kösz az ajánlást.

Ebben a világban? A vámpírok már nem igazán nevezhető mutánsnak.

Én a sárkányokat is szeretem, csak őket vagy tudatlan szörnyeknek vannak beállítva, vagy okosak, de legtöbbször alig szerepelnek.
Ha emberi alakot feltudnának venni az segítene nekik.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 635 636 [637] 638 639 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!