24 szep 22, 07:32:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 629 630 [631] 632 633 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1184121 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #9450 Dátum: 13 nov 30, 22:33:37 »


Mind az 5 ocsmány szerintem. Én sírva rohannék előlük. Gondolkozik
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9451 Dátum: 13 nov 30, 22:35:13 »

Kicsit olyan, mintha nem lenne szemöldökük Nevet Vagy, mintha csak néhány pihe lenne ott.
Akiket te linkeltél Saphira, és sötétebb a szemöldökük, határozottan ízlésesebben néznek ki, mint akik hozzánk járnak ikszdé De szerintem lényegesen szebbek lennének vékonyabb/világosabb szemöldökkel. Legalábbis, én így látom.

Bár van néhány furcsa divat, mint például még a fültágító. A kisebbekkel nincsen bajon, néhány emberen még el is fogadom, hogy jól állhat (de akkor viseljék is mindig, vagy ha már nem kell, varrassák össze a fülüket vagy akármi, mert az a tátongó lyuk borzalmasan néz ki), de a nagyokon nagyon el tudok szörnyülködni. Bár vannak egészen szórakoztató emberek, akik a fültágítójukon átdugják a fülhallgatójukat, de már lakatot is láttam valamelyikben, meg mini ventillátort. ikszdé
Sajnos pedig már láttam az orr oldalán is ilyet... mármint ilyen "orrtágítót", vagy akárhogy is hívják azt.  Lehánylak
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 30, 22:35:59 írta CrazyCat » Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #9452 Dátum: 13 nov 30, 22:36:31 »

Nem jók ezek a vastag szemöldökök Saphi.
Akkor már inkább a szőkített változat.

A múltkor a BME előtt kérdeztem meg egyik haveromat, hogy sikerült-e kihúznom mind a két szemem otthon. Arra emlékeztem, hogy a balt elkezdtem, de a jobbra már nem. Nagyon képben voltam. De szerencsére kihúztam mind a kettőt.

A fültágítót nem fogom soha megérteni. Előre is elnézést attól, akinek van, de belőlem szabályos viszolygást vált ki.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9453 Dátum: 13 nov 30, 22:39:44 »

Hát most mondjátok, hogy nem divatos. Nevet



Az még durvább, ahol látszik az orrüreg.
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9454 Dátum: 13 nov 30, 22:41:08 »

S ha orrot kell fújnia, akkor be kell fognia azt a lyukat is ott? Nevet Nem tudom amúgy elképzelni, milyen lehet egy olyannal élni.
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #9455 Dátum: 13 nov 30, 22:42:49 »

Decukiii Nevet

Szerintem nincs ezzel baj, nincsenek fika gondjai! Kiveszi a két kpakot fejre áll 10 másodpercig és még a vér is kifolyik a fejéből. PRAKTIKUS Nevet

Egyébként szerintem, minden nézhet ki jól, de csak mértékkel, ebből is egy apró tágító ég jól is nézhet ki, fültágítónál is egy normál méretű abszolúlt jól állhat.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9456 Dátum: 13 nov 30, 22:54:25 »

kronosz jó ez a kép ahogy fekszel a fűben, kicsit meghasasodtál mióta utoljára láttalak
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #9457 Dátum: 13 nov 30, 23:02:57 »

Apuu...olyan szép zenéket mutattál nekem. Olyan boldog vagyok!

Tényleg, most ahogy így mondod, Kroninak mintha nem lett volna ekkora füle.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9458 Dátum: 13 nov 30, 23:10:00 »

Akkor holnap még küldök egy adagot, mára elég nehogy túlcsordulj.  Nevet
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #9459 Dátum: 13 nov 30, 23:10:35 »

Hanem nagyobb!
Am amilyen a kutyája olyan a gazdája! --> Nézd meg a kutyáját, vedd el a gazdáját. --> Nézd meg a gazdáját, vedd el a kutyáját!

A képen látható egy európa bajnok kérem, csak azóta már megöregedett és kicsit elkényeztettem  Pirul
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9460 Dátum: 13 dec 01, 01:06:45 »



Tényleg, most ahogy így mondod, Kroninak mintha nem lett volna ekkora füle.

Ah szerintem eddig is nagy füle volt ikszdé

Nah ma beautókáztam Pestet és Budát így este, fárasztó volt pedig csak az anyósülésen/hátul ültem, de egyben jó is volt, most értem haza. Azaz ma se jött össze annyi tanulás mint szerettem volna Szomorú 


Játszottam ma egyet a neten:

A célod egyszerű: A teljes nyomorúság a Földön.
Indítékod: az átlagnál egy kicsit erősebb benned az embergyűlölet.
Első Fázis:
Ideje hozzálátnod. Az első dolog, amit meg kell tenned: felkoncolni az Üdvhadsereg katonáit. Ezzel felhívod magadra a világ figyelmét, az emberek megdöbbenve értesülnek érkezésedről. Ki ez a pedofil vadállat? - kérdezgetik majd megrettenve. Honnan a pokolból jött ez? És miért bújt Balázs Pali bőrébe?
Második Fázis:
Ha ezzel megvagy, a következő lépés: a földdel egyenlővé tenni a Kremlt. Figyeld meg, ezután őrült tudósok hordái szegődnek nyomodba, hogy parancsodra romboljanak és pusztítsanak. Neved eggyé válik azzal a szörnyűséggel, amit az emberek úgy emlegetnek, hogy: Arrrgghhhh... Ezt suttogja majd halála előtt mindenki.
Harmadik Fázis:
Végül beveted titkos fegyvered: az apokalipszis-szettet, amely előidézi a lelkekben a lidércnyomást. Ezek után előbújhatsz elhagyatott kápolnádból, a világ a lábaid előtt hever.
Ha tanácsainkat követed, a diadal nem marad el. Bízz bennünk, és használd az Ördögiterv-generátort!
http://vicclap.hu/terv/

http://nyultam.com/kifogas-generator/

http://index.hu/kultur/zene/fesztival/2012/08/09/akos_dalszoveggenerator/

« Utoljára szerkesztve: 13 dec 01, 01:22:50 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9461 Dátum: 13 dec 01, 02:03:41 »

Furcsák lehetnek azok az emberek ha ezekből az esik le nekik hogy pedofil állat smirksweat

Ezt nevezem széles lehetőség körnek,nem kevés pihent választás van. Nevet

A célod egyszerű: A világuralom.
Indítékod: az átlagnál egy kicsit erősebb benned a bosszúvágy, mert az iskolai szünetben mindig elvették a tízóraid. -Na ez fura inkább elszoktam nyerni néha másokét.
Első Fázis:
Ideje hozzálátnod. Az első dolog, amit meg kell tenned: egérré változtatni a parlamenti képviselőket. Ezzel felhívod magadra a világ figyelmét, az emberek megdöbbenve értesülnek érkezésedről. Ki ez a bűnügyi lángelme? - kérdezgetik majd megrettenve. Honnan a pokolból jött ez? És miért van fekete ruhában, mint Zorro?
Második Fázis:
Ha ezzel megvagy, a következő lépés: ellopni a Fehér Házat. Figyeld meg, ezután harci robotok hordái szegődnek nyomodba, hogy parancsodra romboljanak és pusztítsanak. Neved eggyé válik azzal a szörnyűséggel, amit az emberek úgy emlegetnek, hogy: Ön a leggyengébb láncszem! Viszlát! Ezt suttogja majd halála előtt mindenki.
Harmadik Fázis:
Végül felfeded titkos fegyvered: a rombolás fekete seregeit, amely előidézi a lelkekben a lidércnyomást. Ezek után előbújhatsz űrállomásodból, a világ a lábaid előtt hever.
Ha tanácsainkat követed, a diadal nem marad el. Bízz bennünk, és használd az Ördögiterv-generátort!
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 01, 02:12:48 írta K ichigo » Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9462 Dátum: 13 dec 01, 02:20:31 »

A célod egyszerű: A világuralom.
Indítékod: az átlagnál egy kicsit erősebb benned a hatalomvágy, mert az óvodában mindig megvert egy dagadt kislány.

Első Fázis:
Ideje hozzálátnod. Az első dolog, amit meg kell tenned: egérré változtatni a dúsgazdag milliomosokat. Ezzel felhívod magadra a világ figyelmét, az emberek megdöbbenve értesülnek érkezésedről. Ki ez a pokolból elszabadult démon? - kérdezgetik majd megrettenve. Honnan a pokolból jött ez? És miért transzformálta magát egy számítógépbe?

Második Fázis:
Ha ezzel megvagy, a következő lépés: ellopni a Fehér Házat. Figyeld meg, ezután őrült tudósok hordái szegődnek nyomodba, hogy parancsodra romboljanak és pusztítsanak. Neved eggyé válik azzal a szörnyűséggel, amit az emberek úgy emlegetnek, hogy: Patakvérrr! Ezt suttogja majd halála előtt mindenki.

Harmadik Fázis:
Végül aktiválod titkos fegyvered: az időjárásbefolyásoló-gépet, amely előidézi a politikusok igazmondási rohamát. Ezek után előbújhatsz űrállomásodból, a világ a lábaid előtt hever.

Ha tanácsainkat követed, a diadal nem marad el. Bízz bennünk, és használd az Ördögiterv-generátort!

Elég nagy hülyeség lett ebből. smirksweat
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9463 Dátum: 13 dec 01, 02:26:29 »

Nyugi mindenkinél az.
Igazmondó polituks áradat? -Egy se maradna a végén ikszdé
Na szép gép lettél smirksweat
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9464 Dátum: 13 dec 01, 02:29:21 »

Örökké élnék, szóval inkább legyen a tudatom gépben.

Totális katasztrófa lenne. Ha már ők is igazat mondanak, akkor mindennek vége. smirksweat
Naplózva
Oldalak: 1 ... 629 630 [631] 632 633 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!