24 szep 21, 13:35:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 615 616 [617] 618 619 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1183133 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #9240 Dátum: 13 nov 28, 22:45:31 »

Az tuti Cart álnéven, így éli ki a mocskos kis vágyait..

Nekem is lenne naggyon sok, alapból az első néhány dumatopicnál ilyen 3000 hsz-eim voltak.. aztán mindig majdnem lenullázódtam xD... Meg cart is előszeretettel szívatott még régen.. Régi szép idők, mikor még ékezeteket nem ismerve duplapostoltam csak azért, hogy chakrát idegesítsem :3
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9241 Dátum: 13 nov 28, 23:00:29 »

Jó, Chakra ilyen szempontból különleges, neki több, mint 11000 hozzászólása a csapatfórumban van, de legalábbis nem itt, ahol, az átlag felhasználók látják. Nevet

Csak egy dolgot sajnálok Chakraval kapcsolatban, hogy már nem az az avája, ahol beöltözött Kakashinak. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #9242 Dátum: 13 nov 28, 23:04:15 »

Jajj igencsak az volt az utolsó conom amin megjelentem, nostalgiaaa ikszdé Chakra ott asszem meglepett minket. Az a csavó amúgy ismernétek úgy mint én, nagyon komoly egy alak :d Szerintem elmebeteg de én bírom Nevet Azt nem tudom, hoyan van ideje ennyi mindenre, vagy k..rva gyorsan elkészül mindennel és még a reggeli kávé előtt moderáll 60 embert és 10et bannol vagy én nem tudom hogyan oldja meg.. Lehet, hogy nem alszik :O
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9243 Dátum: 13 nov 28, 23:06:05 »

Tényleg, nem te írtad régebben, hogy látod ahogy jön vagy megy, arra nem emlékszem, de dolgozni, meg talán bringával?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #9244 Dátum: 13 nov 28, 23:15:49 »

Szoktam látni nagy ritkán, de én fórum előttről ismerem, sőt asszem én hoztam ide... xd Bocsiii :d Am meg örülhettek neki, szerintem geci sok munkája van a fórumban. Az a baj, már alig emlékszem kiket "hoztam" ide... Syzynek pl. nemtom én mondtam-e, hogy írkáljon ide, vagy magától kezdte el.. Meeg huhh volt egy kis srác akit rászabadítottam a fórumra xD... Pettinho... nahh ő meg a másik ööö Gk na ők voltak a fórum trolljai, hogy "utálhattak" miattuk engem xD...

Szia Puliii Nevet.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 28, 23:18:53 írta kronosz7 » Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #9245 Dátum: 13 nov 28, 23:19:21 »

Jesszus Kroni...  ikszdé Ez a 2 tag is jól eltűnt..  ikszdé Na igen a Bann az már csak ilyen... Vajon mi lehet velük?
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #9246 Dátum: 13 nov 28, 23:21:43 »

Fogalmam sincs, Gk biztos egy egoista strici lett, pettinho meg szerintem arra megy, hogy minél több nőnek elvegye a szüzességét, majd azt mondja az aktus után, "bocs aidses lettél"
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9247 Dátum: 13 nov 28, 23:26:19 »

Én kedveltem Pettinhot, szerintem vicces volt. :DD
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9248 Dátum: 13 nov 28, 23:56:04 »

Nekem töknyóc hogy fürdök vagy zuhanyzok.
Uhh ahogy hirtelen elkezdtem olvasni ezt a mondatot, hirtelen azt hittem hogy neked tök 8 hogy fürdessz e.  smirksweat  ikszdé

Témára visszatérve, én inkább zuhanyzok mert az csak 15-20 percig tart. Persze szeretek befeküdni egy kád fürdősós vízbe de csak ha sok időm van rá (az több mint egy óra).  Gondolkozik

Az én macskámmal olyan incidens hogy belemegy a kádba még nem volt, de tesómnak évekkel ezelőtt volt cicája egyszer (amikor a férje fürdött) a kád szélén mászkált és hirtelen belesett.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9249 Dátum: 13 nov 29, 00:01:38 »

Én kicsim eddig csak neki futásból esett bele. Szegényke eléggé megijedt, de nem utálta meg a vizet.

Keresztanyámnak még régen volt egy fehér cicája. Imádta a céklát és mindig olyan volt. Még a szemétből is kiguberálta.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9250 Dátum: 13 nov 29, 00:10:51 »

Macska ami céklát eszik?  ikszdé
Mondjuk az enyém a kukoricáért van oda.
Meg a tejszínhabért, amikor reggel nyomok a kávéba szinte könyörög a szemével hogy adjak már neki is.  Hümm-hümm
Nem elég hogy én édességen élek még a macskám is édesszájú lett.  Pojén
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9251 Dátum: 13 nov 29, 00:13:15 »

Már nem él, de tényleg ette a céklát. Imádta.

Cirmos cicám szokott nézni rám mikor eszek, hogy adjak neki. Ő inkább a májkrémért van oda. Sziámi cicusom nem szokott. Jó neki a Royal Canin, de azt követeli.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9252 Dátum: 13 nov 29, 00:15:31 »

A májkrémet minden macska szereti. Meg a sonka felvágottat is, na azt nem lehet nem adni neki, mert olyan szomorúan néz utána hogy nem kapott hogy azt egyszerűen nem bírom megállni hogy ne adjak neki.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9253 Dátum: 13 nov 29, 00:17:13 »

Fenébe egy képpel szerettem volna reagálni erre,ami jó pár napja meg van de nem tudom hova tettem smirksweat

Mondjuk anno az orvosnál is ilyen videók mentek Nevet

Hoppá mégis meglett.
http://www.kephost.com/thumb/2013/11/29/a1_2013_11_29_0tecbyna78_tn.jpg

Am Ayumi szólni akartam az avatar képedhez még délután csak elfelejettem.
Nem olyan rég még azt használtam Nyelvesít
1-2Hónapja,Bár lehet inkább aláírás volt.
Am itt van a felújított változatom.
http://www.kephost.com/images4/2013/11/29/a1_2013_11_29_pmhdpa0de5.jpg

Gif amit keresek pedig ez lenne.A jelenet.
http://www.kephost.com/images4/2013/11/29/a1_2013_11_29_mk26m48z41.png

Esélyes ez lenne majd kiegészítve hóval és Bleach hatás.Bár még ebből is sok változat van sima/és Gif is.
http://www.kephost.com/images4/2013/11/29/a1_2013_11_29_77d21twla6.gif

Szerk:Ayumi ma párszor az hittem hogy én írtam,csak mikor megláttam a nevet fölötte akkor esett le smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 29, 00:18:27 írta K ichigo » Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9254 Dátum: 13 nov 29, 00:18:23 »

Sonkafelvágottat még nem adtam egyiknek sem. Nálunk a kutya szokott még mindenből kapni. Maradékot neki szoktunk adni és jóízűen megeszi. Persze nem mindent adunk neki, de szoktunk.

Szerintem csak aláírás volt, de már nem tudom nagyon követni. Ti ketten rendszeresen cseréltek képeket. Képek jól néznek ki. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 29, 00:20:16 írta zitagirl » Naplózva
Oldalak: 1 ... 615 616 [617] 618 619 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!