24 szep 21, 08:49:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 612 613 [614] 615 616 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1182950 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9195 Dátum: 13 nov 28, 13:20:26 »


Fiatalabb korodban sokkal keményebben toltad, de aztán lesérültél és már nem megy úgy az edzés :DD

Látom ez már szállóige lett itt.  Nevet De  mindig kihagyod hogy ez bizony 15 évesen történt.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9196 Dátum: 13 nov 28, 13:22:55 »

Veled is megtörtént, Syzy? Hisz te találtad ki, nem? Mert akkor logikus lenne..  Pojén
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #9197 Dátum: 13 nov 28, 13:33:37 »

Bocs ezt nem hagyhatom ki :DDD

2 éve tökjó formában voltam, azóta picit pocakosodtam

Fiatalabb korodban sokkal keményebben toltad, de aztán lesérültél és már nem megy úgy az edzés :DD

Na joolvan xd.. de inkább csak azóta rájöttem, hogy mennyivel jobb punnyadni Xd
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9198 Dátum: 13 nov 28, 13:34:11 »

Valójában MrSaiyan az ötletgazda, én csak a marketing részét végeztem, azaz felkaroltam, és hírhedté tettem.  Nevet

Vissza is lehet keresni, férfi topicban mondta valamikor nemrég.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #9199 Dátum: 13 nov 28, 13:35:41 »

Mire a házunk elé ért a mozgó tejcsárda, odafagytam az út szélére.. Nincs kint hideg, csak meg lehet fagyni...
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9200 Dátum: 13 nov 28, 13:35:47 »

Ez is tőlem ered?  Pirul Nem is emlékeztem már erre.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9201 Dátum: 13 nov 28, 14:46:21 »

Nem akarok iskolába menni!!!

Csak azért írtam hogy életre keljen a topic Nevet Mert csak 2 óra múlva kell bemenni zh-zni. Akkor majd szurkoljatok Nevet 
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9202 Dátum: 13 nov 28, 15:35:27 »

Na legalább Tudom azt hogy Heo hogyan néz ki.
Eddig sem volt titok. Nevet

Noe, már csak 1 óra. Amúgy sok sikert!
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9203 Dátum: 13 nov 28, 15:51:17 »

Csak azért írtál Noemi, de mégse kelt.  Neeem

Gabesz, én egy pólóban és sálban császkáltam kint Pesten, miközben akivel voltam, ott fagyoskodott mellettem és úgy nézett rám, mint egy hülyére. Nevet Pedig csak kajáért mentünk le a tanárommal, a pici szünetünkben.

Igen, most időjárás jön.
Amúgy, tegnap voltam egy ismerősömnél. Nagyon érdekes, hogy mennyire nyűgös volt. Azt mondta, azért mert nem süt a nap (egyébként tegnap egész nap sütött)  ezért ilyen. Ő a nyarat szereti és a 35 fokot, máskor meg tök depressziós.

Igazából, én nagyon élvezem, hogy egy olyan helyen nőttem fel, ahol 4 évszak van. Mintha minden évben egy főnix éledne újjá. Meghal az erdő, a gyönyörű szűz hó csak úgy ragyog a napsütésben, majd lassan feltámad az erdő, a virágok, növények, állatok s persze az emberek is. Egyre jobban kezd élni, illatosabb és szebb ahogy belépünk a nyárba, majd ősszel látjuk, ahogy "fel ég" vagyis szépen lassan meghal. Szerintem ez a folyamat gyönyörű szép, én személy szerint nagyon élvezem ezt a körforgást. Pirul
Viszont, ha valaki nem képes élvezni az évszakok szépségét (akár egy induri-pinduri részét vagy hangyaf*sznyi részét) nem értem, miért nem megy olyan helyre, ahol csak nyár van vagy csak tél... vagy értitek.
És nem az az indok, hogy "Mert szeretem a hazám és nem hagyom el".

Számomra ez fura, azzal nincs gondom, ha néha depressziós lesz az ember, vagy kiakad, hogy milyen az idő, ez normális, de ha csak szidni tudja s másra nem képes SOHA, annak nem látom értelmét.

----
Nos, csak félig van igazad Gabesz, de legyen, átírtam. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 28, 16:48:19 írta Minagi » Naplózva


Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #9204 Dátum: 13 nov 28, 16:03:49 »

Fürdeni sokkal kényelmesebb, mint zuhanyozni. Meg utálok egy helyben állni és zuhanyzásnál azt kell csinálni.
De ma tök büszke voltam magamra, mert 15 perc késéssel ugyan, de bementem órára. És még a következőre is bent maradtam, bár azon szinte végig tetris-szel játszottam.
És ha Noemi megkapta az sms-em, akkor ma még kocsmázni is megyek, de előtte nagyon ügyesen nekiülök, kémiai és bioszenzorokra tanulni.

Milyen költői volt a "mintha egy főnix éledne újjá" kép. xD
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9205 Dátum: 13 nov 28, 16:07:08 »

Ma nem mentem be egy órára se T_T

Megkaptam az sms-ed és am fél6-tól még lesz egy "szakkoli" ülésem, de nem lesz sztem hosszabb mint másfél óra szal fél9 Móricz, vagy mennyünk máshová?

Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9206 Dátum: 13 nov 28, 16:45:49 »

Hazaértem.Ideje enni.

Heo,lehet nem volt titok csak már nem emlékszem vagy lehet nem láttam.
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #9207 Dátum: 13 nov 28, 16:47:19 »

..., én egy pólóban és sálban császkáltam kint Pesten, ...
WTF? Bébi

Inkább úgy fogalmaznék, hogy "úgy nézett rám mint egy hülyére"... smirksweat

Régeben  én sem voltam fázós, de öregszem.. Oda vannak az ízületek.. Azok fáznak, meg fájnak..

Nekem töknyóc hogy fürdök vagy zuhanyzok... Mindkettőnek megvan a maga előnye meg hátránya...

>Fúú beindítottam az elektromos konvektorom... Idén először.. Azannya retkes! ikszdé Rohadt büdös!  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 28, 16:50:31 írta Gabesz » Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9208 Dátum: 13 nov 28, 16:50:32 »

Én ma egész nap itthon voltam. Torokgyuszim van, de hamar elmúlik és hétfőn már újra suliba megyek.

Én jobban szeretik fürdeni, mint zuhanyozni. Kicsit nyugtat és a macska is mindig a közelben van.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #9209 Dátum: 13 nov 28, 16:53:49 »

A macska? Tegnap a macska majdnem velem együtt fürdött.. Be akart ugrani mellém! ikszdé Mákja volt hogy időben megfogtam! ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 612 613 [614] 615 616 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!