24 szep 20, 21:27:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 605 606 [607] 608 609 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1182361 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9090 Dátum: 13 nov 27, 13:23:54 »

Ez nagyon jó, jókat lehet rajta röhögni. Nevet
Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #9091 Dátum: 13 nov 27, 13:28:47 »

**Ez a Doktoros dolog azért jóval erősebb, mint a TWD- meg GoT-láz, ami ott néha kitör. Ez a kettő ellen amúgy is csak néhány hater szokott kötelességszerűen hőbörögni, viszont a DW-nek annyi hsz jut már két témában is egyszerre, hogy elképzelhető, hogy tényleg minden mást "kiírt" onnan.

Egyet értek veled, én is próbáltam ott más sorozatról beszélni már, de utána jött két 15 köbméteres hsz a ki a f*szom a dokiról és hagytam az egészet Nevet... Viszont nem biztos, hogy az a megoldás, hogy mindennek nyitunk egy topicot, szerintem így is túl sok topic van már, de ezt már régebben is beszéltük cartal, meg asszem chakrával, hogy nem biztos, hogy jó ötlet volt hagyni, hogy ennyi topic legyen, mert így akaratlanul is offolnak az emberke egy dumatopicba, ami elméletileg a legkönnyebben offmentes kéne, hogy legyen.. Na mind1 rátok bízom továbbra is.. nektek kell dönteni a hszek sorsairól, ti hsz hóhérok xD..
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9092 Dátum: 13 nov 27, 13:30:40 »

Mág előbb nyitottam a témát, mint ahogy te kiírtad, hogy ne nyissam, úgyhogy azért visszamenőleg légyszi ne bannolj. Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9093 Dátum: 13 nov 27, 13:30:52 »

Saphi, am még mindig tartozol nekem egy filmkritikával! Vagy már megkaptam csak észre se vettem?

Ui.: Am tényleg viccesek a térképek. Az egyik alapján még szőke tejfelbőrű svéd is lehetnék *-*. (De elégedett vagyok az eredeti barnaságommal is, csak titkolom xD)
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 27, 13:34:46 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9094 Dátum: 13 nov 27, 13:34:00 »

Ez nagyon jó, jókat lehet rajta röhögni. Nevet

Zseniális. Nevet Mi is lettünk sok minden, Középfölde is. ikszdé
Meg persze Szerbia, Csehország meg Ausztria stb.
Persze egy csomó biztos csak trollkodik benne. Nevet Többön egyértelműen látszik. Nevet Sőt, lehet a többsége. És, hogy ne nézzük őket ennyire butának, ha nekem kéne egy USA térképen beírni a tagállamokat, az ugyanekkora WTF lenne. Nevet (Bár, mondjuk ha ez a feladat, előtte csak megtanulnám, szóval azért tényleg hülyék. xD)

Azonban ha trollság ha nem, az biztos, hogy van az a régebbi videó, ahol Afganisztánt meg Irakot kellett megmutatnia az amerikaiaknak, és azt is elrontották. Pedig akkor még zajlott a háború mindkét helyen.

Gdat88! Rájöttem, figyelembe vettem, hogy van alibid. Nevet
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9095 Dátum: 13 nov 27, 14:15:25 »

Én egy olyan videót láttam pár éve, ahol Pesten egy utcai tüntetésen az iraki háború ellen tüntetőket kérték meg, hogy mutassák meg egy vaktérképen Irakot. Hát, a többségnek nem nagyon jött össze, még a szervezőnek sem...

A dél-amerikai vagy afrikai országokkal azért bajban lennék, ha végig kellene őket mutogatni. Meg Ázsiában se tudnám, hogy melyik -isztán merre van.
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9096 Dátum: 13 nov 27, 14:22:27 »

2.) Nem vagy kicsit beképzelt? Én igen is hétköznapi embernek tartom magam, ugyanis még semmit sem tettem le az asztalra amitől jogot éreznék arra, hogy azthiggyem, több vagyok másoknál.
A te dolgod, ha annak tartod magad, engem aztán abszolút hidegen hagy, de csak mert te az vagy, és szerinted másnak is annak kellene lennie, amiért hhehe, nem tett le többet az asztalra, mint... mint mi is? Mi a pontos mérce? Ha mondjuk egy kiló hagyma helyett leteszek 5-öt, már menőnek számítok? Vagy ha van a seggem alatt 2 Ferrari? Vagy a hagyma elég? Ja, hogy mindenféle sületlenséget összehordasz, csak hogy belém köthess, oké. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 27, 14:23:19 írta Nikuccia » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9097 Dátum: 13 nov 27, 14:24:51 »

Idézet
Meg Ázsiában se tudnám, hogy melyik -isztán merre van.
http://online.seterra.net/en/ex/13

Én büszke vagyok magamra. Nyelvesít



De Afrika valószínűleg nekem sem menne, ott minden ország ugyanúgy néz ki, és folyton változik a nevük/határuk. Majd egyszer megpróbálom. Nevet

>> Elindítottam az afrikait, mondja, klikkeljek Burundira. Kattintgatok összevissza, kiad ilyen országokat, hogy Gabon... Gabon. Nevet Sokat hallottam róla.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 27, 14:29:27 írta Saphira » Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9098 Dátum: 13 nov 27, 15:14:39 »

Kipróbáltam Ázsiát, de a felénél kikapcsoltam és úgy döntöttem, inkább a kezembe veszek egy atlaszt. Nevet

Régebben ezzel a játékkal játszottam párszor, itt városokat kell megtalálni minél pontosabban:
http://www.kongregate.com/games/crafics/globetrotter-xl
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #9099 Dátum: 13 nov 27, 15:23:58 »

Hát ez tényleg nagyon vicces, a sírnivaló kategóriából.  Nevet De nem tudom igaz-e, mert elég gyanús egyik másik.

Én rossz vagyok sajnos földrajzból (egyesek ezt gyakran az orrom alá is dörgölik Durci ) úgyhogy nem is merem kipróbálni a tesztet.  Pirul :S
Naplózva


kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #9100 Dátum: 13 nov 27, 15:31:33 »

2.) Nem vagy kicsit beképzelt? Én igen is hétköznapi embernek tartom magam, ugyanis még semmit sem tettem le az asztalra amitől jogot éreznék arra, hogy azthiggyem, több vagyok másoknál.
A te dolgod, ha annak tartod magad, engem aztán abszolút hidegen hagy, de csak mert te az vagy, és szerinted másnak is annak kellene lennie, amiért hhehe, nem tett le többet az asztalra, mint... mint mi is? Mi a pontos mérce? Ha mondjuk egy kiló hagyma helyett leteszek 5-öt, már menőnek számítok? Vagy ha van a seggem alatt 2 Ferrari? Vagy a hagyma elég? Ja, hogy mindenféle sületlenséget összehordasz, csak hogy belém köthess, oké. Nevet

Nem mintha közöm lenne hozzá, meg azt sem értem miről vitáztok. De szerintem, ha mindketten felnőtt módjára akartok viselkedni, akkor ezt vagy zárjátok le egymás közt, vagy vitatkozzatok privátba, ez csak egy vélemény, nem beszólás, noé tudja milyen, ha én beszólok :Đ. De lényeg: Szerintem ezt ne itt tegyétek.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9101 Dátum: 13 nov 27, 15:41:28 »

Bocsi Kroni igazad van amúgy, de mivel hosszas gépelés után ezt már leírtam, még ha hülyeség is elküldöm itt. Amúgy sem rejteném véka alá a véleményem, tehát ezt most célszerűbb nyilvánosan elküldeni.

(Előre szólok annak aki venné a fáradságot elolvasni, hogy a végére egy kicsit elszálltam.)

Am hmm nem biztos, hogy emlékszem milyen, ha beszólsz, az ilyenekre nem adok.

2.) Nem vagy kicsit beképzelt? Én igen is hétköznapi embernek tartom magam, ugyanis még semmit sem tettem le az asztalra amitől jogot éreznék arra, hogy azt higgyem, több vagyok másoknál.
A te dolgod, ha annak tartod magad, engem aztán abszolút hidegen hagy, de csak mert te az vagy, és szerinted másnak is annak kellene lennie, amiért hhehe, nem tett le többet az asztalra, mint... mint mi is? Mi a pontos mérce? Ha mondjuk egy kiló hagyma helyett leteszek 5-öt, már menőnek számítok? Vagy ha van a seggem alatt 2 Ferrari? Vagy a hagyma elég? Ja, hogy mindenféle sületlenséget összehordasz, csak hogy belém köthess, oké. Nevet

Annyiban kéne hagynom inkább a dolgot, mert ha megpróbálom neked elmagyarázni a dolgokat, úgysem fogod megérteni, de adok neked egy esélyt:

Az hogy van 2 ferrari a segged alatt nem tesz téged az én szememben különlegessé a többi emberhez képest, kivéve, hogyha tudom, hogy ahhoz a 2 ferrarihoz hosszú évek kemény munkája juttatott hozzá, amivel hozzájárultál az emberiség fejlődéséhez. Vagy ha nem is güriztél érte sok sok évig, viszont egyszerűen zseni vagy és mondjuk pikpakk feltalálod a "rák ellenszerét". Ez a példa persze arra vonatkozik, hogy a világ 7 milliárd emberét tekintve ki különleges és ki nem a számomra.

Egy szűkebb embercsoportot tekintve is vannak emberek akik többet érnek mint a másik, azok akik pedig ilyenek rátermettségüket tetteikkel tudják bizonyítani. Lehet valaki különleges a sokrétű szociális tevékenysége miatt amivel nagyban megpróbálja és teszi jobbá az őt körbevevő emberek életét (ezzel persze a sajátját is), lehet valaki különleges az esze miatt, mondjuk a fentinél igaz, hogy csekélyebb, de mégis olyan szintű tudományos tevékenysége miatt, ami egy nagyobb csoport érdekeit szolgálja. 

Egyéni szinten persze igazad van mindenki különleges valahol, mert mindenki más és persze mindenki tesz le valami csekélyet az asztalra ami a saját, a legszűkebb környezete javait szolgálja (és a sajátját). Ám kérdem én, amennyiben mindenki különleges, akkor nem az van, hogy valójában senki sem különleges, abban az esetben, ha csak ilyen szerény tettekről beszélünk.

Persze én is ki tudnék találni indokokat, hogy ez és ez miatt tartom magam különlegesnek, de ezek közül a dolgok közül biztos mindegyik jellemző más emberekre is.
Pl. felhozhatnám "különlegességem okául" azt, hogy egy pozitív életvidám (bohókás) ember vagyok, akinek mindene a társaság és szeret másokért cselekedni annak ellenére, hogy az életben már nagyon sok csalódás és rossz dolog érte. Ezen tulajdonságaimat szeretem, ezek tesznek leginkább azzá ami vagyok, még ha nyávogok is apró nehézségek miatt amik az életben érnek, mindig előretekintem és tudom, hogy lesz valahogy és akármi ér mindig jóra lehet fordítani.
Ám tudom, hogy vannak emberek akik sokkal több sokkal negatívabb dolgot, nehezebb helyzetet élhettek/éltek/élnek át mint én és mégis legalább olyan pozitívak, ha nem pozitívabbak  és sokkal nyitottabbak, mint személyem valaha is lesz. Így aztán tudom, hogy én a 7 milliárdhoz képest csak egy porszem vagyok, aki semmit sem tud az igazi életről és az eszemet már szóba se hozom. Bevallom, nem szégyelem, butácska vagyok sokszor, de szerencsére azért sokaknál okosabb és értelmesebb.

A végére kicsit elkalandoztam. Itt le is zárom, mielőtt Oravecz Noé lesz belőlem.
   
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 27, 15:46:17 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9102 Dátum: 13 nov 27, 16:27:18 »

Gabont csak Albert Schweitzer miatt tudnám helyére rakni, de ezeken a random kis országokon buktam az Afrikai térképet csúnyán.  Nevet

Régen azért csak egyszerűbb volt, hogy Brit Kelet-Afrika, Német Kelet-Afrika...stb.  Nevet

Nikucciát már csak azért is kedvelni fogom. Pirul
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9103 Dátum: 13 nov 27, 16:37:50 »

Nekem minden megy, fővárosokkal együtt, bár nekem illik is.
Idézet
Meg Ázsiában se tudnám, hogy melyik -isztán merre van.
http://online.seterra.net/en/ex/13

Én büszke vagyok magamra. Nyelvesít



Milyen Ázsia ez, Kelet-Timor (fővárosa Dili) rajta sincs!

Amúgy az a betippelgetem a földrajzi neveket dolog a  mentális térképszet egyszerűsített változata, ami pedig egész komoly kis műfaj.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 27, 16:41:53 írta gman » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9104 Dátum: 13 nov 27, 16:43:53 »

Katart, Ciszjordániát, a Gázai övezetet, Bahreint sem kérdezi. Sőt úgy emlékszem, Szingapúr sem volt benne. Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 605 606 [607] 608 609 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!