24 szep 20, 21:15:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 604 605 [606] 607 608 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1182330 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9075 Dátum: 13 nov 27, 00:16:08 »

Lenne egy kérdésem, tudod használni a google-t?  Talán fizetős lett? Faceg

Viccet félretéve, a TBBT nem más, mint The Big Bang Theory, kicsiny hazánkban Agymenők néven fut és egy sitcom, annyival van megspékelve, hogy az átlagnál okosabb emberek szemszögéből mutatja be a mindennapi életet.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9076 Dátum: 13 nov 27, 00:17:59 »

Ha jól tudom, abban elég sok DW utalás van. Nevet

Na, mennem kéne aludni már. További szép éjszakát. bye bye
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9077 Dátum: 13 nov 27, 00:23:01 »

Engem nem zavarna ha beszélnél róla.
Vicces kis sorozat és kevesen beszélnek róla a fórumon kacsint

Számozást meg hagyjuk mert sokat lehet róla vitázni.
Van olyan,bár ezt esélyesnek is tartom hogy Tennant 2nek számít.Így Matt a 13ik.
Bár akkor a fanok még jobban nekiugranának Gman-nek Nevet
Ezt részletesebben leírtam máshol.

Na de nem akarom szét offolni ezt a topikot mert inkább másikba való.
Ide inkább kis részletkebe.Tehát nagyjából lezárom Kúl
Jó Éjszakát.The End of Time for this Day.(or not?) Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 27, 00:24:28 írta K ichigo » Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9078 Dátum: 13 nov 27, 00:33:33 »

Lenne egy kérdésem, tudod használni a google-t?  Talán fizetős lett? Faceg

Viccet félretéve, a TBBT nem más, mint The Big Bang Theory, kicsiny hazánkban Agymenők néven fut és egy sitcom, annyival van megspékelve, hogy az átlagnál okosabb emberek szemszögéből mutatja be a mindennapi életet.
Így már értem csak nem tudtam rövidítésből beazonosítani.  Nevet
Hogy miért nem használtam googlét? Lusta voltam.    Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9079 Dátum: 13 nov 27, 01:40:01 »

egy sitcom, annyival van megspékelve, hogy az átlagnál okosabb emberek szemszögéből mutatja be a mindennapi életet.
Úgy érted egyszer réges rég, egy kerek erdő közepén üldögélt egy fatuskón egy nagy kocka, aki annyira forever alone volt, hogy úgy döntött, papírra veti álmait, hogy mi lenne, ha a kockalét és az érzelmi fogyatékosság menő lenne, és ebből készítene egy amerikai filmes cég egy sorozatot, aminek Agymenők a címe? Nevet
Amúgy szeretem azt a sorozatot, de kb csak Penny miatt nézem, vagyis hát néztem, de manapság már nem Penny ez a Penny szerintem, valahogy... már nem az a karakter, akit úgy megkedveltem. Előtte ugye ez a színésznő játszott kiskorom egy kedvenc sorozatában, a Bűbájos Boszikban is, és emiatt már eleve tök szeretve néztem őt.
Ja, és helyenként azért vicces kis sitcom, elmegy vele pár óra, míg nézem, míg leköt, de kétlem, hogy pont erről lehetne annyit regélni, amennyit te mondtál. Nevet
És a DW-nek csak azért jó táptalaj ez a fórum, mert sok-sok okos (nem olyan sok mondjuk) híve van itt, és rengeteg pillanata, rengeteg sok epikus jelenete miatt már elég érdekes beszélgetések is kialakultak itt, és ha végre ( Johhny Depi  ) megnyílna az őt megérdemlő topik, rendesen is ki tudnánk őket beszélni, elemezni anélkül, hogy jönne valaki, és beszólna, hogy: hé, ezt azé má nem itt kéne! és ez amúgy akkora.. áh, mindegy, nem mondok inkább semmit, csak bár létrejöhetne az a topik.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9080 Dátum: 13 nov 27, 02:32:21 »

Úgy értem, hogy vettek 5 alapfigurát. Mindegyik más testi adottsággal, neveltetéssel és ideológiai háttérrel rendelkezik. Közülük 1 tudós, 1 mérnök, 1, aki az eget bámulja, 1 pedig, aki a tudós gondolatait prezentálja a világ felé és ott van még Penny is, az átlagember.
Érzelmi fogyatékosság terén gondolom arra próbálsz utalni, hogy a másfajta világra látással rendelkező négy srác nem úgy szocializálódott, mint Penny. Nos, ezt hívhatjuk érzelmi fogyatékosságnak, vagy a hétköznapi ember (Mint amilyen te is vagy.) számára nem elfogadható szintű szociális készség megnyilvánulásának. Gondolom belátható, hogy pont ez a folyamat oda vezet, hogy ez a kvázi szociális készségek közötti szakadék egyre csak nő, elvégre nem nagyon van olyan közösség, ahol tolerálnák a puszta létét ennek az embernek. Ennek következtében az idő múlásával ez az ember már érzelmi fogyatékosnak lesz titulálva. Ilyen módon a forever alone pedig új megnevezést érdemel, mondjuk kirekesztést.
Ugyebár hőseink életének bemutatása során azzal találjuk szembe magunkat, hogy habár zsenik, nem képesek felfogni egyszerű testbeszédbeli gesztusokat, néhány kirívó esetben még a szarkazmust sem ismerik fel. Nos, való igaz, hogy ez nem nevezhető normálisnak. Érdekes módon a mi kis valóságunkban az ugyanilyen forever alone féle tudós emberkék határozzák meg a normákat, hogy ki tartozik bele, hogy milyen lehet az általános és az általánosan elfogadott viselkedési forma. Ennek ellenére ők maguk sem képesek rá.

A kockaság, mint ahogyan te is hívtad pedig egyszerű menekvés egy olyan helyre, ahol van egy tökéletes lény, aki az emberek felett áll, aki más, mint az átlag, akivel azonosulni tud még az az érzelmi fogyatékos gyerek is, aki forever alone marad.


A gúnyod itt válik irónia forrásává. Hiszen, ugyebár ti mind a Doktor csodálatos és epikus kalandjait fröcskölitek szét itt a fórumon is. Elvégre a doktor nagyszerű, ő nem bánt senkit, ő segít másokon, nem utasít el, nem bélyegez meg és mindezért semmit sem kér.
Ugyanakkor egy magányos és zárkózott szociopata, akinek világmegváltási terveiben való folyamatos bukásait mások kalandoknak fogják fel. De ez most mellékes.
Vissza a csodás doktorra. Aki maga lesz az az egy ember, aki megtestesíti bármelyik hőst a kockalétben csodáltakkal szintúgy, akiben a társadalom által kivetett emberek hihetnek, aki miatt hihetik, hogy nem ők a rosszak. Nem ők a gyengék, a normától eltérőek, a selejtek, a csúnyák, a buták és így tovább, ők szimplán a meg nem értettek.

A különbség az általad nagy kockaként definiált képzeletbeli Dr. Sheldon Cooper és mondjuk Ayumichan között, hogy előbbi szaktekintély, eidetikus memóriája van, s IQ szintje is úgy minimum 50 ponttal meghaladja utóbbiét, arról nem is beszélve, hogy mindezek ellenére sem magányos.
Habár mindketten felnéznek hősökre, akik egyszerűen nem létezhetnek a valós világban, főként az emberi alaptermészet miatt. Ami őket is azzá formálta amivé lettek.

Hogy mindez úgy van-e prezentálva, hogy ez menőnek tűnjön? Nos, nem. Sőt, ezt parodizálja ki a sorozat. Ezért is van a képben a kezdetektől Penny. A filléres kurva, aki sztár akar lenni. Ugyanakkor ő az átlagember is. Megadja a kontrasztot a két különböző módon szocializálódott réteg között.
Felvetésedre válaszolva, hogy Penny, már nem is olyan Penny-s. Nos, ez való igaz. Mindez annak köszönhető, hogy kényszerített helyzetbe kerülve muszáj volt megismernie mindazt, amit gimnazista korában ő maga is megalkotott. Egy világtól elzárkózott embert. Aztán nocsak, kiderült, hogy egyik sem érzelmi fogyatékos, meg lehet bántani mindkettőt, méghozzá igen könnyedén. Erre reflektálva a karakterfejlődésben Penny pedig már nem olyan Penny-s többé, hiszen minden őt ért hatással deformálódott a megismert személyisége.
Hogy jó vagy rossz irányba, ez természetesen a nézőre van bízva. Te is joggal döntheted el, hogy tetszik-e még így, vagy sem.

Nyilván én is joggal várhatom el, hogy akarok-e olvasni a Doktor epikus kalandjairól egy olyan témában, ami nem erre szolgál. Legalábbis nagyon remélem.
Ezért leírom újra, hogy semmi bajom a Doctor Who-val, nekem nem tetszik, a bennem élő belső kis srácnak ez a fajta hős nem jön be és nem is szeretne vele foglalkozni, ezért kért meg itt mindenkit már elég sokszor, hogy az erre rendeltetett témában történjen az ő magasztalása, kitárgyalása és bármi egyebe. Szerintem ez nem túl nagy kérés.

S ha emiatt bárki szemében kisebb ember lettem, leszek, akkor úgyse neki, mind másként szocializálódtunk. ^^
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9081 Dátum: 13 nov 27, 03:36:26 »

Szép beszéd, de akkor is le lehet írni egy sorban, hogy a doktor király a tbbt-sek meg lúzerek. Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9082 Dátum: 13 nov 27, 03:51:24 »

Jaja a Doktor király a tbbtseket meg ilyen szinten nem is ismerem hogy nyilatkozzak róluk.  Nevet

Idézet
A különbség az általad nagy kockaként definiált képzeletbeli Dr. Sheldon Cooper és mondjuk Ayumichan között, hogy előbbi szaktekintély, eidetikus memóriája van, s IQ szintje is úgy minimum 50 ponttal meghaladja utóbbiét, arról nem is beszélve, hogy mindezek ellenére sem magányos.
Ez most azt jelenti hogy én hülye vagyok!?  Lesütöttszemek
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9083 Dátum: 13 nov 27, 04:15:15 »

Tekintve, hogy nem értetted meg, mondhatnám ezt is, de NEM. Te átlagosan értelmes vagy.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9084 Dátum: 13 nov 27, 06:29:04 »

Én vagyok az egyetlen, aki soha nem olvassa végig az öt sornál hosszabb hozzászólásokat?
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9085 Dátum: 13 nov 27, 10:08:10 »

/
Szép beszéd, de akkor is le lehet írni egy sorban, hogy a doktor király a tbbt-sek meg lúzerek. Nevet
Hát.. először is, köszönöm. Nevet Ennek is ez lesz a tömör értelmezése és lényege.

Szabi te meg.. hát, ne haragudj, de írtál annyi hülyeséget most, pedig végig se olvastam a hsz-ed, hanem csak bele-bele olvasgattam, de az egyiknél egy olyan kacaj hagyta el a számat, ami még soha, és ez kicsit ijesztő élmény volt. Hu... nem tudtam, hogy tudok így nevetni, ez tényleg durva. Nevet

Nem is tudom, milyen mondatot cáfoljak meg vagy melyiken nevessek először, mert elég sok van. De oké, mert érdekes téma, messze érdekesebb, mint az időjárás, vagy hogy elkezdjek takarítani, szóval jó, de csak pár dolgot szeretnék megemlíteni. Az első, és legfontosabb, hogy a Doktor egyáltalán nem olyan, amilyennek te látod. Természetesen nem mondom hogy hazudsz, és a Doktor nem olyan, de egyébként nincs igazad benne, és nem is ismered, de azért előszeretettel pocskondiázol. Annyit tudsz róla, amennyit itt hallottál, láttál, néha valamiért megpróbáltad megnézni, de nem jött be, ezért a kettősség érzése, hogy akkor mégis miért imádják ezek a személyek (pl itt) ennyire. Tapasztalataim szerint a DW-t eddig egész kellemes arányban csak jófej és érdekes emberek szeretik, ezért se értem amúgy például, mikor te vagy Mini úgy vélekedtek róla, ahogy. De mindegy. (Bár igaziból tudom)
Meg ez is... mi már? Szétfröcsköljük? Komolyan ezt a kifejezést kellett használni? Erről dumáltam egyébként az előző hsz-emben is, amit nem akartam kifejteni, és most sem fogom, de azért jó tudni.


Nem vagyok hétköznapi ember, de azért kösz.  Ezmeg? Ha bárki, köztük te annak érzed magad, hát tőlem, de én tudom magamról, hogy nem vagyok. Néha egyik sem. Nevet

Amúgy most jövök rá, hogy elég vicces volt a hsz-ed első fele. Nevet Magamban úgy hallottam a hangod (amit szerencsére tudok is, hogy milyen), mintha egy 9 éves kislánynak mesélnéd az esti meséjét, aranyos.(: De akármilyen beleélő módon meséled is, az a sztori nekem az marad, ami, 4 szerencsétlen kocka próbál élni azon a periférián, amit te is mondtál, van köztük egy dögös szőke, aki miatt nézem, a néha egész kellemes poénok miatt, és ennyi. És attól, hogy megmagyarázod, ők miért kockák és miért érzelmi fogyatékosok, attól még azok maradnak, és nem lesznek emiatt menők, mert definiálod őket. Nevet Vagy ez most..? Ha itt ki kell nevetni Micsudit, amiért nincs olyan mákja nők terén, mint Gdatnak (vagy STM-nek  Pirul ), akkor azt a négy idiótát abban a sorozatban mindenkinek halálra kell cikizni és röhögnie, nem? Szabi, az egyik közülük 5 vagy 6 évad után először beszélt úgy egy nővel, hogy nem volt pia a kezében! Nevet Ez... ez mi, ha nem bénaság?

Elvégre a doktor nagyszerű, ő nem bánt senkit, ő segít másokon, nem utasít el, nem bélyegez meg és mindezért semmit sem kér.
Itt volt amúgy a nagy epikus kacajom.. Öö, mit is írjak. Ja, hogy ez a mondat egy nagy hülyeség, és pontosan ebből látszik, hogy azt se tudod, milyen a DW valójában, meg hogy idő közben mennyi fenntartásod lett ellene, ami mondjuk engem nem érdekelne egészen addig, amíg nem állítanál ekkora hazugságot. Nevet Most nem fejtem ki pontosan, de hogy értsd: a Doktor soha nem ment meg mindenkit, a Doktor egyszerre egy angyal és démon ugyanazon érme oldalain, és ahh.. Szabi, ennek semmi értelme. Nevet
De még ami ezután van is, mekkora... A Doctorokat csak menő emberek követhetik útitársként, egyik sem számít (túl) bénának, és végképp nem olyanok, amiket te írtál róluk.
Oké, hagyjuk, most így végigolvastam a hsz-ed, és rájöttem, hogy tényleg semmi értelme most ebbe még jobban belemennem, bár már ennyit se kellett volna, írnom, mindegy. Lesz szépen, ha lesz a DW-nek saját topikja, oda szépen kivonulunk, és majd örülhetsz meg örülhettek, mint majom a farkának, amiért nem titeket kurvára zavarva beszélgetünk a témáról, vagy maradunk itt, és majd talán lesz egy második Idő Háború. Nevet Bocs, ez belsős poén, te úgysem érted.
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #9086 Dátum: 13 nov 27, 11:47:54 »

Én vagyok az egyetlen, aki soha nem olvassa végig az öt sornál hosszabb hozzászólásokat?

Azért írom le eme remek magyar szavakat, hogy ne csak egy szót írjak, mégpedig kérdésedre a választ: Nem.

Am.: Hi.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9087 Dátum: 13 nov 27, 12:04:28 »

A második időháború az első előtt, vagy után lesz?

Vilikében az a gáz, hogy annyit mosolyog, mint a jó édesanya. Magyarul keveset. Miért vagyok ilyen búvalbélelt családdal megverve?
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9088 Dátum: 13 nov 27, 12:51:30 »


Szabi te meg.. hát, ne haragudj, de írtál annyi hülyeséget most, pedig végig se olvastam a hsz-ed, hanem csak bele-bele olvasgattam, de az egyiknél egy olyan kacaj hagyta el a számat, ami még soha...

....

Nem vagyok hétköznapi ember, de azért kösz.  Ezmeg? Ha bárki, köztük te annak érzed magad, hát tőlem, de én tudom magamról, hogy nem vagyok. Néha egyik sem. Nevet



Csak ehhez a kettőhöz van hozzáfűzni valóm.

1.) Nembaj más meg a te hozzászólásaidon nevet, vagy akár már sír mondjuk nem azért mert annyira nevet, inkább mert nem érti, hogy lehet ennyi zöldséget összehordani.

2.) Nem vagy kicsit beképzelt? Én igen is hétköznapi embernek tartom magam, ugyanis még semmit sem tettem le az asztalra amitől jogot éreznék arra, hogy azthiggyem, több vagyok másoknál.


A moderátoroktól elnézést kérek az 1. pont béli nyíltságomért, lehet nem kellett ezt leírni, de nagyon kikívánkozott.


Szívesen beszélnék még az én kedvenc sorozataimról is, de sajnos ez most nem a legalkalmasabb hsz talán még ahhoz is, hogy pl. elmeséljem hogy én is nagyon szeretem a TBBT-t és tök vicces volt, hogy egyszer már sikerült hasonló szituációba kerülnöm. Mikor elmentem fizika szakos volt osztálytársamhoz aki további fizikusokkal és egy szabad bölcsésszel lakott együtt.

Amúgy én nagyon kedvelem a TBBT-ben a biológus lányokat. Akik közül bár az egyiknek szintén van 2 doktoria mégis inkább normális ember Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 27, 13:01:38 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9089 Dátum: 13 nov 27, 13:17:45 »

A Doctor Who téma itt offolásnak számít. Ezen kár vitatkozni, szerintem elég egyértelmű. Én elnéző voltam ezzel, mert szakítottam azzal a régi hagyománnyal, hogy minden beszélgetést félbe kell szakítani itt, azzal hogy van saját témája. Ez vezetett oda, hogy a Duma Topic időjárás topic lett.*
Most viszont sajnos, mivel már tényleg nagyon elfajult a dolog, kénytelen vagyok kimondani, hogy a Doctor Who-nak nincs helye itt: a szokásos szabályok érvényesek. Egy-két doktoros hsz elnézhető itt, de a többi menjen a Filmek, sorozatok, rajzfilmek témába. Egyelőre ez a "hivatalos álláspont".

Az idő majd eldönti, hogy ha ez a sok doktorság átkerül oda, akkor használható marad e még az a téma más filmek, sorozatok számára is.**
Ha túl sok lesz a Doctor Who abban a témában, akkor lehet megint elgondolkodok egy külön téma engedélyezésén, de először próbáljuk meg a meglévő keretek felhasználásával megoldani ezt a kérdést.

Ez a vita pedig, ami ennek kapcsán eddig itt zajlott, ezennel véget ér, minden további ezzel kapcsolatos hozzászólás törlésre fog kerülni.

Moderátor

Szerk: ha valaki önhatalmúlag, a  fentieket figyelmen kívül hagyva nyitja meg a Doctor Who témát, az büntetésre számíthat.




*Engem személy szerint, nem moderátorként, egyébként egyáltalán nem zavar a DW itt, sőt, az időjárás se. De ez a magánvéleményem, és nem moderátorként mondom.
**Ez a Doktoros dolog azért jóval erősebb, mint a TWD- meg GoT-láz, ami ott néha kitör. Ez a kettő ellen amúgy is csak néhány hater szokott kötelességszerűen hőbörögni, viszont a DW-nek annyi hsz jut már két témában is egyszerre, hogy elképzelhető, hogy tényleg minden mást "kiírt" onnan.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 27, 13:19:29 írta Aes Sedai » Naplózva
Oldalak: 1 ... 604 605 [606] 607 608 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!