24 okt 01, 23:31:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 565 566 [567] 568 569 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1198750 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8490 Dátum: 13 nov 10, 20:14:36 »

De nem szeretem ezeket a mondatokat, amikor valamit jól megmond valaki és a végén ott az elmaradhatatlan három pont (...)

Most ezt ne vedd személyedre, de neked nem tűnik fel hogy ebben valami nem stimmel?  Nevet

A kép meg tükört állít a csöpögős félmondatoknak, még igazán visszafogott.  Nevet

Most úgy tűnhet hogy beszóltam de nem, mert csak a leírtakra reflektáltam.  Nevet

sok lesz a  Nevet jel
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8491 Dátum: 13 nov 10, 20:16:48 »

Milyen kép? Nevet

Van az a filmkritikus srác, aki nem tudja, hogy a sós víz ihatatlan (vagy legalábbis nem szomjoltó). Megnéztem az avataros videóját, és jót röhögtem, hogy manapság már metamfetamint is szed. Nevet
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8492 Dátum: 13 nov 10, 20:16:59 »

Szeretném, ha mindenki fele olyan intelligens lenne ebben az országban mint Puzsér.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8493 Dátum: 13 nov 10, 20:22:55 »

Nincsen Puzsérral semmi gond, csak épp a buta emberek elbutítására szolgáló csatorna buta műsorában lett celeb, ami nem baj neki is meg kell élni vmiből. Csak ne pofázzon bele olyasmibe is, amihez nem ért.

Lehet h görbe tükröt állít, de akkor se tetszik. Nem kell az emberek érzéseit kigúnyolni. Legalábbis én nem szeretem az ilyesmit. xD
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8494 Dátum: 13 nov 10, 20:23:22 »

Saphi most ráfüggtem erre a FB oldalra, szobatársnőmet okosítom ki azáltal, hogy felolvasok belőle. ikszdé
Még szerencse, hogy leálltam, mert most telefonál.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8495 Dátum: 13 nov 10, 20:33:48 »

http://www.youtube.com/watch?v=UIQmmnBvrG4

OMG, igazat mondd!!!

Jó, azért vannak benne hibák: "a Gyűrűk Ura világa bár nem nagyon nagy méretben". Haha. Nevet

Ugyan már, Aes, mit kell ezen komolyan venni?  Hmm? Mármint úgy őszintén, én csak röhögni tudok rajta.

Nincs mit, Noe.  Nyelvesít
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8496 Dátum: 13 nov 10, 20:36:32 »

Elment egy olyan műsorba, de nem adta el magát. Úgy viselkedett, ahogy egyébként is viselkedne és nem asszisztált az elbutításban és az emberek ízlésének lezüllesztésében. Hogy egy jó példát mondjak, ebben az országban, egy tehetségkutatókban a 7-es a legrosszabb amit adni lehet egy produkcióra 10-es skálán. Puzsértól meg nem állt messze a 2-es-3-as sem. Hozzájárult ahhoz, hogy sok ember ne úgy tegye fel a kérdést, hogy ez a dal mennyire volt csodálatos (akkor is ha egy okádék fos volt), hanem megkérdezze magától, hogy ez jó volt-e és ha igen miért, ha nem miért nem.

De több érdeme is volt, csak ez talán a legszembetűnőbb. Minden más zsűri előtte is és utána is csak nyáladzani tudott. Úgyhogy nehezen lehet a kárára felhozni a csillag születikes szereplését.

De mint mondta is többször ez azért kellett neki, hogy jobban megismerjék az emberek, és utána könnyebben tudja azt csinálni amit akar, elkerülve a médiát.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 10, 20:37:59 írta Gdat88 » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8497 Dátum: 13 nov 10, 20:49:14 »

Saphi, biztos igazad van, lehet csak az homályosítja el az elmémet, hogy most pont lánykérés volt az Idő Kerekében, és ettől romantikus hangulatba kerültem. xD Régóta vártam már, hogy ez a két szereplő összejöjjön. Nevet és a jelenet is tök jó volt.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8498 Dátum: 13 nov 10, 21:23:21 »


De ez Szirmai, hogy jön most ez Puzsérhoz? Illetve lehet hogy szabad asszociácók vannak, másrészt a milyen kép kérdésedre a válasz a sanyi a baglyos, bár ez egyértelmű.

Tényleg unalmas már felhozni a csillag születiket Puzsér ellen, védeni sem akarom, de lehetne több ilyen ember is a médiában.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8499 Dátum: 13 nov 10, 21:34:25 »

Ööö... úgy, hogy én nem is beszéltem Puzsérról, hanem alapból a metamfetaminos Szirmai témát hoztam fel?
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8500 Dátum: 13 nov 10, 21:37:20 »

Ööö.....akkor csak szabad asszociáció?

ez de jó amikor úgy próbálsz meg válaszolni ahogy a kérdést feltették. ővel és kérdőjellel.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8501 Dátum: 13 nov 10, 21:40:58 »

Ööö... miért, szerinted engem érdekelt valaha is ez a Puzsér téma?

Nem szabad asszociáció, hanem pár hozzászólással feljebb elmeséltem a fórum nevű naplóban - ahogy Micsudi meg Gabesz szokta - életem kis szeletét, pontosabban azt, hogy megnéztem az avataros Szirmai-féle videót, és emiatt hoztam fel a gyűrűk urásat is. El sem olvastam a puzséros hozzászólásokat, asszociálni sem lett volna mihez.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8502 Dátum: 13 nov 10, 22:03:45 »

Kedves naplóm!

A "valaha" elég tág időkeretet szabna érdeklődésednek. Megértettem, csak jó volt húzni kicsit.

Azért Gdat szépen összefoglalta, volt benne munka, csak elolvassa az ember, ha nem macskákról meg DW-ról szól a fórum.  Akartam még volna húzni valami Ööö+ ? mondattal, de mára elég ennyi.

Napló bezárás.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8503 Dátum: 13 nov 10, 22:07:54 »

Úgy beszélsz, mintha megsértett volna az ööö.  Nyelvesít

>> már legalább fél órája beszélünk értelmetlenségekről.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 10, 22:15:58 írta Saphira » Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8504 Dátum: 13 nov 10, 22:11:51 »

Igen, ezt az értelmetlenséget akartam volna még továbbvinni.  Nevet

Ööö...nem sértett meg , csak már annyira ráálltam nácizni mások beszédére, szavaira, hogy meg akartam nézni mi lesz ha elkezdem ugyanezt használni, ezért is írtam a " ez de jó amikor úgy próbálsz meg válaszolni ahogy a kérdést feltették. ővel és kérdőjellel."

egyébként nem szeretem Szirmait.  Nevet ( naaa végre egy új információ még ha irreleváns is )
Naplózva
Oldalak: 1 ... 565 566 [567] 568 569 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!