24 okt 01, 18:19:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 561 562 [563] 564 565 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1198461 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8430 Dátum: 13 nov 08, 13:13:42 »

Persze tuti nem úgy lesz, ahogy akarom, és kiderül, hogy nem Gerard után ment, hanem egy másik csapattal tartott... bár annak meg nem lenne értelme.
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #8431 Dátum: 13 nov 08, 13:27:09 »

Spoiler!
Nekem eszembe se jutott ez a Gerard-os ötlet pedig van benne vmi. Elvégre ő is tanácstag volt. De én úgy vettem ki, hogy Gray-el együtt lesznek csapatban. De attól még mehetnek Gerard után.
A csapatokat azért elég hülyén osztották le. Natsu mellé ott van Wendy meg Lucy (ő mondjuk gyenge de akkor is), Gazille meg megy egyedül Levivel. Imádom a párosukat  Pirul de ez akkor sem igazságos.  Nevet
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8432 Dátum: 13 nov 08, 13:31:34 »

Az előző fejezetben még gondolt is rá: http://i27.mangareader.net/fairy-tail/358/fairy-tail-4542675.jpg

De általában Erza csak egy gondolatig jut el, és megy tovább a történet, mintha mi sem történt volna.Nevet

Meg az a vicc, hogy ez esetben Ultear-anyó is veszélyben van, nem? Nevet
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #8433 Dátum: 13 nov 08, 13:36:12 »

Igen, ott jutott eszembe nekem is, hogy hoppá. De álnéven volt, szóval kérdés, hogy a Tartaros tud-e róla... Szerintem van rá azért esély, hogy utána menjenek Gray-el.
Urtear meghalt, nem?  Ohh My God  ikszdé
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8434 Dátum: 13 nov 08, 13:40:03 »

Nem igazán vagyok nagy Fairy tail rajongó, igazából egy manga/anime sem tud már igazán megragadni, de azért ilyenek fölött nem siklok el, Seva. Nyelvesít

http://www.mangareader.net/fairy-tail/339/16 16-21 oldal.
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #8435 Dátum: 13 nov 08, 13:41:53 »

WTF? Nekem ez a fejezet nem is rémlik. Lehet, hogy nem is olvastam.  ikszdé Többször is volt már ilyen. Ha a kolléganőm elment megnézem az egészet.  Nevet

Szerk.: tényleg nem olvastam.  Nevet Pedig szép volt. Szegény Urtear.  Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 08, 14:17:35 írta Sevanna » Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8436 Dátum: 13 nov 08, 16:25:01 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=RK-oQfFToVg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=RK-oQfFToVg</a>

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=bofLgNBhKx8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=bofLgNBhKx8</a>

Azt hittem, Miley Cyruson kívül nem fogok felismerni senkit... erre bejött Joffrey. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 08, 16:31:21 írta Saphira » Naplózva

Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #8437 Dátum: 13 nov 08, 16:48:55 »

Yo-yo, niggák. Mi itten a pálya e?
Szerencsére Heo-sama úgy látszik még nem kell kisértenem téged, de megígérem foglak, még élve is! ikszdé

Mi a hányás van errefelé embörkék? Erre nem sok, levelezőre tettek suliban, mert annyira életképtelen fos a vezetőség, hogy nem tudnak semmit se biztosítani. A tételeket se küldték ki, csak a magyart. A másik lehetőség az lett volna, hogy bejárok, de inkább nem. Egy hozzám hasonlóan magántanuló azt választotta, hogy bejár, de rájött, hogy nem bírja a tömeget, úgyhogy fail. Én meg alapból tudom, hogy idegelne a sok rohangáló idióta körülöttem, szóval inkább levelező.
Amúgy, unalom van. Semmmiiiiiiiiiiiiiiiii érdekes... Or something. Mostanában lazulgatok, kreatívkodok, de megígértem muternak, hogy hétfőtől nekiállok tanulni. Kúl >.<# Nevet

Na és itten waccáp van? Szegény gyerekeket szerintem szemétség volt megszívatni, még csak a videó kedvéért se csináltam volna. Nevet Mondjuk bátyám már tervbe vette azt, hogy megmondja egy gyereknek, hogy nincs Mikulás. Azt mondta kíváncsi lenne a reakciójára, az arcára, amit vág. ikszdé Nem mondom, én is kíváncsi lennék, de nem vagyok ennyire prosztó, hogy meg is csináljam. Nevet
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8438 Dátum: 13 nov 08, 18:19:54 »

Ez most jutott eszembe. Ha anyuka tájszólásos (pl. az őrölt és az őrült egyaránt őrütt), én meg nem, akkor a gyerek milyen lesz? ikszdé
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #8439 Dátum: 13 nov 08, 20:52:14 »

Szerintem amelyiket többet hallja, az lesz rá nagyobb hatással. I'm so Captain... X'D
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8440 Dátum: 13 nov 08, 21:08:31 »

hey yo Captain Jack?

Azt hiszem gémen te valahonnan Pécs mellől borjadzódtál, ott milyen tájszólás van még?


Blizzcon van and im just sittin here mas...., watching the twitch stream and starcraft II matches.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 08, 21:44:37 írta Syzygy » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8441 Dátum: 13 nov 09, 00:00:11 »

Már az is kibaszott jó volt hogy Nickelback koncertre mentem, de hogy a Skilletet is volz "ajándékba", előzenekarnak, már röhejes Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8442 Dátum: 13 nov 09, 02:00:47 »

Ma sokat nem voltam,de egy kis ihlet megszállt,lehet a pálinka és séta utólag:D
Téli-Karácsonyos(ias) hangulatból dobtam össze egy packot.
Egyiket beteszem bemutatónak smirksweat
http://www.kephost.com/images4/2013/11/9/a1_2013_11_9_i1njk9lg9o.png


Akit nem érdekli nyugodtan fusson csak át mellette.Skippelés(kihagyást nem volt kedvem írni.) Nevet
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8443 Dátum: 13 nov 09, 07:02:54 »

Azt hiszem gémen te valahonnan Pécs mellől borjadzódtál, ott milyen tájszólás van még?
Szülőfalum Nagykónyi, ami Tolnában van és közelében sincs Pécsnek, sőt, Somogyhoz közelebb van, mint Baranyához. Nevet
A saját tájszólásomat nehéz megmondani, mert azt ugye nem érzékelem tájszólásnak, de Ildikónak határozottan zalai tájszólása van, amit fogalmam sincs hogy honnan szedett össze. Ez a zárt e-s cucc, szerintem aranyos.
Még aranyosabb szokása, hogy néha értelmetlenek a mondatai, de nem nyelvtanilag, hanem azért, mert új szavakat talál ki úgy, hogy akaratlanul szavakba önti az adott jelenségre vonatkozó fura képzettársítását, amit csak ő ért. Ez egy rohadtmód izgalmas dolog!
Pl. találjátok ki, hogy mi az a kígyószilánk! Ez megmaradt bennem, mert alig egy hetes alkotás. Segítek, köze nincs sem a kígyóhoz, sem a szilánkhoz.  Igazából van benne logika, de csak nyomokban. ikszdé
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #8444 Dátum: 13 nov 09, 11:28:33 »

Tán kaktusztüske? Nevet Amúgy, errefelé békési tájszólás van, de alig észrevehető.
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Oldalak: 1 ... 561 562 [563] 564 565 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!