24 szep 30, 17:31:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 537 538 [539] 540 541 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1196417 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8070 Dátum: 13 okt 30, 11:56:05 »

Szerintem unalmas és gagyi sorozat =D
Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8071 Dátum: 13 okt 30, 11:56:14 »

Persze, a klassz sorozatokat tényleg lehetetlen egy igazi fan előtt kikezdeni, és nem, még az sem működne, amit Syzygy mondott, az lenne az egyik legbénább megoldás, ha valaki szapulni akarna egy sorozatot. Meg különben is, ennek mi értelme lenne a puszta gonoszkodáson kívül? o.O
Amúgy a GoT-tal és a WD-del is ugyanígy érzek, talán ez a 3 sorozat a legértékesebb a 20-30 közül, amit 21 évem során láttam, és mindhármat a fórumnak köszönhetem. Nevet
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8072 Dátum: 13 okt 30, 12:04:02 »

Szerintem meg pont az működik hogy nem hülye gyerek módján, hanem rálátással, és érvekkel próbálod megtudni hogy mégis miért tetszik ez a többieknek. Persze még szórakoztat is hogy a fanok meg komolyan fogják venni. Ebben mi a béna? például ez konkrétan érdekelne, mert nekem úgy tűnik hogy a DW szar a legbénább opció itt.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8073 Dátum: 13 okt 30, 12:22:59 »

Hegység és szirti sas... egyszerűen TÖKÉLETES! Nevet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=KDPW_g2AhAU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=KDPW_g2AhAU</a>
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #8074 Dátum: 13 okt 30, 12:31:29 »

Néha kíváncsi vagyok, hogy a sok halloween ellenes facebookhuszárból, hány megy ki tényleg a temetőbe gyertyát gyújtani és mond el egy imát a szeretteiért.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8075 Dátum: 13 okt 30, 12:34:06 »

Én ezért nem háborgok már a Halloween ellen egy ideje. Nem szeretem az import ünnepeket, de a mi halottak napjánk meg nagyon álszent lett. (Tisztelet a kivételnek, természetesen.)
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #8076 Dátum: 13 okt 30, 12:39:53 »

Nem kötekedésnek, de miért lett álszent?
Mi nagyon kicsi, nagyon vallásos faluban töltjük mindig a halottak napját. Ott nem lehet ezt észrevenni, így el se tudom képzelni, milyen az álszent halottak napja.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8077 Dátum: 13 okt 30, 12:45:22 »

Mert az emberek többsége nem olyan helyen tölti, mint te. Egy csomó igazából egyáltalán nem vallásos emberke ilyenkor előveszi az istenes köntöst meg az ájtatos fejet, hogy most aztán húha. Közben meg nem sok kereszténység szorult beléjük.
Érdemes belehallgatni egy nagyvárosi temetőben a sorban álló emberek reakcióiba. (Pl.: "a k*rva istenit, hogy nem megy gyorsabban ez a sor" és hasonlók. Már elnézést a példáért.) A mécsesgyártók és virágárusok meg jól meghízzák magukat. Dettó mint a karácsony. De, mint írtam tisztelet a kivételnek, mivel te az vagy, ezért neked is, értelemszerűen.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8078 Dátum: 13 okt 30, 12:48:52 »

Ha már a vallásosságról van szó, ti ehhez mit szóltok?

Nekem leginkább ezeken a hozzászólásokon akadt meg a szemem:

Nyugi,nem hiszem,hogy ez komoly dolog.Amikor az iszlámokról tanultunk tavaly töriórán,én is megfogadtam,hogy idén tartani fogom a Ramadánt..Aztán hallottam a híradóban,hogy most lett vége:D teljesen elfelejtettem..16/L

Jól kimosták az agyad... Mindenkinek joga van olyan vallást gyakorolni, amilyen jólesik (amíg másoknak nem árt vele). Az ember hitét nem lehet befolyásolni. Ha ő erre fogékonyabb, a fejed tetejére is állhatsz. Vagy neked jobb érzés lenne egy hivatalosan református gyerek, aki muszlim hitű, és szívből utálja az egész kereszténységet, mert rá van kényszerítve?
A hitet úgyse lehet ráerőltetni, a lelkét nem befolyásolhatod, hogy ő legbelül miben hisz.


Szerintem te látod jól, és a te hozzáállásod lenne a normális. Én ateista vagyok, de ha lesz gyerekem, szeretném ha minél több vallással megismerkedne már kicsi korától kezdve, és akkor ha már ismeri őket, el tudja dönteni, hogy akarja-e valamelyiket gyakorolni. Engem is így neveltek, és a szüleimet is.
Szerintem a gyerek ismerje a "lehetőségeket", és amúgy is valamilyen szinten a műveltség része 1-2 nagyobb vallás ismerete. De rákényszeríteni semmit nem lehet.


Mit szólnék? az ő döntése Mosolyog az én lányom is muszlim már 2 éve (16 éves korába tért át) én ateista vagyok. Nem valószínű hogy lázadásból csinálja bár titkon mindenki ezt reméli valószínűbb hogy a Bibliába nem lát igazságot ellentmondásnak látja az egészet megjegyzem jogosan. Szerintem ne próbáld eltéríteni az Iszlámtól mert így kivívod a haragját és elveszíted a bizalmát ami egy szülő-gyerek kapcsolatban létfontosságú ha nem engeded hogy muszlim/buddhista akármi legyen az olyan mintha nem engednéd hogy megvalósítsa önmagát. Még mindig jobban örülhetünk annak hogy a gyerekünk muszlim lett mindta egy részeges kocsmatöltelék drogos lenne.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8079 Dátum: 13 okt 30, 12:53:52 »

Az első az nagyon gáz. xD "Iszlámokról tanultunk". ikszdé

Amúgy meg javarészt multikulti BS az az egész.

Idézet
muszlim/buddhista akármi legyen az olyan mintha nem engednéd hogy megvalósítsa önmagát.

Imádom ezt a "megvalósítsa önmagát" szöveget. És ha a heroinnal akarná "megvalósítani önmagát", a tisztelt szülő akkor is így vélekedne? Költői kérdés volt.



Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #8080 Dátum: 13 okt 30, 13:26:43 »

Ez a kedvencem:
"Én úgy nevelném hogy meg se forduljon a fejében, de ha csak úgy bejelentené olyan pofont kapna, hogy kivinné még a falat is.
15/F
ui: A családom több száz éve református."

Igazi keresztény szellemiség. Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8081 Dátum: 13 okt 30, 13:32:38 »

Remélem az eredeti Kálvini szellemet követő református is legalább, semmi buli, semmi ékszer, éljünk csak egyszerűen.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8082 Dátum: 13 okt 30, 13:39:22 »

Ez a kedvencem:
"Én úgy nevelném hogy meg se forduljon a fejében, de ha csak úgy bejelentené olyan pofont kapna, hogy kivinné még a falat is.
15/F
ui: A családom több száz éve református."

Igazi keresztény szellemiség. Nevet

Ennél már csak az tetszett jobban, amikor valami liberális főf*szt, aki épp a drog legalizálás mellett érvelt, megkérdeztek, hogy mit szólna, ha az ő gyereke is csinálná, és erre azt válaszolta, hogy ugyan már, az ő rendesen megneveli a gyerekét, sose tenne ilyet. Nevet
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8083 Dátum: 13 okt 30, 15:03:55 »

Ez az egyik legnagyobb önbecsapás hogy a gyerek vagy akárki nem tenne ilyet, másrészt valamelyest magasabb intelligenciára utal ha tiltás helyett saját meggyőződésből tesz/nem tesz valaki valamit.

Ez már nem is egyértelmű kapitány, mostantól szólíthattok őrnagynak.  Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8084 Dátum: 13 okt 30, 15:39:10 »

Ilyen probléma nálunk nem lesz, Vilmos fiam pont úgy fogja haptákba vágni magát, ha az anyja rondán néz, mint a jó édesapja.  ikszdé
Amúgy nekem mindegy lesz, hogy mit csinál, amíg az nem túl káros.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 537 538 [539] 540 541 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!