24 okt 05, 00:22:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 521 522 [523] 524 525 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1201403 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7830 Dátum: 13 okt 26, 20:54:16 »

Lőj képet az opálról, légyszi. Nevet Meg én a helyedben eladnám őket, az opál elég értékes cucc.

Sevanna, ne aggódj a cica miatt, 2-3 nap, és tutira levakarhatatlan lesz. A cicáknak is kell idő, mire megnyílnak és otthonuknak érzik a helyet, ami most neki még vadidegen és félelmetes is valószínűleg. Nagyon helyes, és tök jó, hogy örökbe fogadtatok. Megmentettetek vele két cicát is. Nevet

Ja, és amúgy boldog szülinapot haniinak, aki valószínűleg úgyse fogja elolvasni ezt, de azért mégis. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 26, 21:04:59 írta Nikuccia » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7831 Dátum: 13 okt 26, 21:18:30 »

Egyelőre elég félős a kis drága. Lapít szegény a polc alatt. Kicsit szar érzés, mintha beteg lenne. Bár ilyenkor nem lehet mit tenni, meg kell várni, hogy megszokja a jelenlétünket, a hangunkat stb, utána csak előjön majd. Végül is macska, azoknak zabálnia is kell, sőt gyakran kell nekik. Nevet Remélem, hamarosan már jóba leszünk vele. Nekem szar érzés még az, hogy most ugyan itthon vagyok, de hétfőn reggel elutazok, és kb egy hónapig nem nagyon jövök haza újra. Szóval az első macskás időszakról nagyon le fogok maradni. Szomorú

A menhelyen még rengeteg állat volt. Tisztára sajnáltam szegényeket. Az a sok kutya, macska és más jószág. Szomorú Legszívesebben mindet befogadtam volna. Volt egy szép kaukázusi szuka is, jó nagy medve. Nevet Csak szegény nem rég került oda, ezért eléggé le volt még soványodva. De tök barátságos volt. Meg is sétáltattam. A gondozó csak mondta, hogy ha akarom próbáljam meg nyugodtan, de vigyázzak mert nagyon húz. Nevet Hát nem tudom, de nekem egész jól sikerült közlekedni vele, általában csak szépen sétált a lábam mellett, csak pár alkalommal kezdett el húzni, de akkor is vissza tudtam fogni. (Meg persze élveztem az emberek - főleg a kisgyerekek - tiszteletteljes tekintetét, hogy egy ekkora kutyával sétálgatok ott.  Pojén Egy cuki kislányt még fel is biztattam arra, hogy nyugodtan simogassa meg a nagy kutyát, nem harap. Nevet) Btw a sok kis pudli kutya sokkal agresszívabb volt.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7832 Dátum: 13 okt 26, 21:23:07 »

1984 megy az ATV-n. Annyira nem sok van hátra belőle, mindjárt átveszi a könyvet Winston... :/
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7833 Dátum: 13 okt 26, 21:23:19 »

Lőj képet az opálról, légyszi. Nevet Meg én a helyedben eladnám őket, az opál elég értékes cucc.

Képet nem tudok most, a mobilom nem akarja átküldeni bluetoothon át a képet, de tényleg van belőle rengeteg. Holnap tudok, ha érdekel és akkor már tán tiszták is lesznek. Még most megpróbáltam e-mail címemre küldeni és onnan majd sikerülhet.

Na és hol és kinek? Még kiskorú vagyok, hogy eladjak ilyeneket, szóval inkább elajándékozom a legtöbbjüket. Amúgy az opálok többsége máj- és mézopál.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 26, 21:24:22 írta zitagirl » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7834 Dátum: 13 okt 26, 21:24:14 »

Antibolsevista film a szektATV-n? Mik vannak?  Hmm?
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7835 Dátum: 13 okt 26, 21:40:03 »

Ne aggódj , a holnapi Vidám Vasárnapon már mindenki el is feledi a dolgot. Szerintem Németh Sándor a Nagy Testvér.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7836 Dátum: 13 okt 26, 21:44:10 »

Csak szeretne az lenni. Nevet Ehhez először le kéne állnia a cuccal, amit tol. Nem tudom mi lehet az, de néhány videó alapján elég ütős anyag lehet. ikszdé
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7837 Dátum: 13 okt 26, 21:45:12 »

De tud valamit az öreg, nem is csúnya mercije van. Jövedelmez Isten szolgájának lenni.  ikszdé
Naplózva
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #7838 Dátum: 13 okt 26, 21:46:44 »

Na hát hazaértem. A meccsemet vesztettem... Az ellenfelem olyan 15 éves volt aki megvolt talán 19 is xD jah meg elvileg 0 meccses volt, mire felértem a ringbe 3-4 de az edzőm meg a segítő azt mondta volt az annál jóval több is :'D na de a meccs: erős volt, de igazából 4x fejbe térdelt amit persze nem szabad :'D ezekbe szédültem nagyon bele... Ennek ellenére nem volt sokkal jobb nálam. Az utolsó menetből 10 mp maradt mikor utoljára fejen térdelt. Nem tudtam visszamenni mert már nagyon megszédültem. De ha visszamegyek talán még nyerhettem is volna nagyon sok combost adtam neki ami ugye 2 pont. Mindenesetre alig tudtam visszamenni a ring közepébe annyira szédültem xD Az edző büszke rám, jobban örült nekem mint azoknak akik nyertèk a meccsüket xD
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7839 Dátum: 13 okt 26, 21:50:07 »

De tud valamit az öreg, nem is csúnya mercije van. Jövedelmez Isten szolgájának lenni.  ikszdé

Ugyan már, az lóf*sz, L. Ron Hubbardhoz és az örököséhez képest. Nekik luxusjachtjaik, magánrepülőgépeik is vannak. (vagyis az előbbinek már csak voltak, mert elhalálozott egy ideje) És! Mindezt jóval nagyobb baromságok terjesztésével érték el, mint a mi Sanyánk. (ami azért nem kis teljesítmény, mert azért Sanya se szarral gurigázik ezen a téren) Nevet Ehhez mér tényleg profi szemétládának kell lenni.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7840 Dátum: 13 okt 26, 21:56:11 »

Sanyi azt adja el, amit tanult Amerikában. Az meg nagyon kemény, hogy milyen pénzeket dobnak be az emberek a kosarakba. Komolyan, aki aprót dob be azt, kinézik. ikszdé Na meg a bemenetel se semmi. Minden ki kell pakolnod és kifelé kapod csak vissza. ikszdé
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7841 Dátum: 13 okt 26, 22:01:48 »

A legnagyobb seft azért abból jön, hogy a tagoknak minden bevételéből (pl havi fizetés) 10%-ot át kell adni egyházi adóként. Azért pár behálózott gazdag emberrel ez már jó bevételt jelent.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7842 Dátum: 13 okt 26, 22:05:48 »

Rengeteg van. Elég Gera Zoltánt is mondani például. De zenészek is vannak sajnos, akik megeszik ezt a hülyeséget. :'D Jaj a legjobb amikor a szentlélek átjár mindenkit. A profik tudnak időzíteni, a kezdők krölnéznek mielőtt neki állnak futkosni, vonaglani, sikítani, röhögni, vagy éppen sírni. Ohh ez egy olyan élmény, amit mindenkinek élőben látnia kell. Mosolyog
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7843 Dátum: 13 okt 26, 22:11:53 »

Volt szobatársnőm egy gimis ismerőse, régen barátnője belépett ebbe a szektácskába, állítólag még a szüzességét is visszaszerezte hála a hitnek és mostmár csak a férjével fogja elveszíteni. xD Ja meg barátnőmet is egyszer míg gimisek voltak elrángatta magával, mert hogy milyen jó móka... Nem volt az.

Na de beszéljünk valami másról ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7844 Dátum: 13 okt 26, 22:16:33 »

Ohh ez egy olyan élmény, amit mindenkinek élőben látnia kell. Mosolyog

Te már láttad? Mesélj még. Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 521 522 [523] 524 525 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!