24 szep 20, 11:36:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 500 501 [502] 503 504 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1181889 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7515 Dátum: 13 okt 20, 22:25:16 »

A futás nem valami amit csinálni kell. Hanem valami, amit engedni kell, hogy történjen, ha túl sok az ember energiája. Nevet
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #7516 Dátum: 13 okt 21, 06:52:17 »

Na volt értelme ma dolgozni menni... Dolgoztam 2 órát, és jöhettem haza... Legalább van időm a garázsban rendet rakni, és kicserélni a repedt cserepeket... Már 1 hónapja tervezem.. Csak sosem sikerült úgy nekifogni, hogy kész is legyek...  ikszdé
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #7517 Dátum: 13 okt 21, 06:59:59 »

Mint amikor utazol 50 percet egy 10 perces konzultációért, ahol semmit se mondanak el, csak annyit, hogy így tovább.

Néha elgondolkozom, hogy mi értelme annak, hogy felkelek 7-kor hogy tanuljak még egy kicsit a 10:15-ös ZH-mra, mikor tudom, hogy úgyse tanulok többet, mintha felkeltem volna 8:30-kor. Aztán rájövök hogy ilyenkor még belefér egy vagy két rész anime, ami megnyugtat. Kár, hogy most semmilyen animét nem nézek, mert csak rákattannék és nem tanulnék a ZH-imra.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7518 Dátum: 13 okt 21, 07:08:52 »

Syzygy a legnagyobb troll. Nevet

Köszönöm az elismerést, legalábbis annak vettem.  Nevet


Amióta egyszer a vizsga előtt 20 perccel először átolvasott anyagot sikerült kihúznom, és ez volt a szerencsém, azóta nekem minden perc számít.  Nevet De szurkolok ! ^^ nem mint ha ez realizálódna valamiféleképpen, de a tudat legyen veled.  Mosolyog ( ez most tényleg a mosolyog értelemben vett hangulatjel )

Mint  a Forrest Gumpban, elhatároztam, hogy elmegyek egy kicsit futni.  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 21, 07:16:10 írta Syzygy » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7519 Dátum: 13 okt 21, 07:26:51 »

Bocs, hogy csak most reagálok. A tegnapi közhelyes állításomat tartom.
Gondoljatok bele! Saphinak bókoltam, de nem reagált rá, Nikkie meg reagált arra, hogy nem bókoltam. Hol itt a logika?
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7520 Dátum: 13 okt 21, 07:42:30 »

Te olyan vagy mint egy nagyra nőtt gyerek, de ezt a lehető legjobb jóindulattal mondom. Nevet
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #7521 Dátum: 13 okt 21, 07:55:06 »

Megérte felkelni. Rájöttem egy számolásra... félig. Ez is jobb mint a semmi... xD

Köszi Apu!
Milyen lenne ha realizálódna a szurkolásod? Pomponokkal a kezedben ugrálnál a teremben mellettem miközben ZH-t írok? Még ha illenének is hozzád a pomponok, akkor is nagyon abszurd.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #7522 Dátum: 13 okt 21, 08:00:56 »

Morita ez jó volt.  Nevet Elképzeltem. legalábbis tettem rá egy elhaló kísérletet.  Nevet Mert amúgy tényleg hogyan realizálódhatna a szurkolás? Az egyfajta lelki folyamat. Én is drukkolok amúgy! ^^

gman: te semmi nem tudsz a nőkről. ··
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7523 Dátum: 13 okt 21, 08:36:29 »

Emberek, akik 2013-ban még freemail-es címet használnak. Hivatalos levelezéshez is.  smirksweat
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7524 Dátum: 13 okt 21, 08:40:21 »

Hülyék az olyan emberek, de voltaképpen te mit állítasz ezzel a mondattal? Nevet
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vGYWEXeSOes
Gmannek egy lassan aktuális nevelési tanácsadás.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7525 Dátum: 13 okt 21, 08:46:15 »

Nem mondom én azt, hogy hülyék. Fogalmazzunk úgy, hogy egy kicsit... furcsák. ikszdé Főleg, amikor minden nagyobb fájl elküldésénél (munkámban ez megesik néha), jön vissza a mailer démon. ikszdé Az annyira 2000es évek eleje. ikszdé
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7526 Dátum: 13 okt 21, 08:49:01 »

Gondolom, arra még soha nem gondoltál, Gman, hogy ne egy kalap alá vedd a nőket, esetleg ne külön fajként kezelj minket, szóval például ne nyöghess ki minden bűntudat nélkül olyan mondatokat, hogy minden nő hisztis, vagy minden nő megsértődik minden kis szaron, meg ilyenek. Nevet Azért ha van ebben az egészben valami pozitívum, az az, hogy téged ez tesz olyan aranyossá, azt hiszem... Mosolyog
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7527 Dátum: 13 okt 21, 08:53:58 »

A Citromail és hasonlók rosszabbak. Egyszer diákmelón voltam egy multinál és beültettek egy számítógép mögé a beérkező önéletrajzokat regisztrálni a rendszerbe. Olyan email-címek voltak sokszor, hogy szakadtam (a "husigyerek 79" vagy valami hasonló még a normálisabbak közé tartozott).
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #7528 Dátum: 13 okt 21, 09:08:59 »

A freemail nekem is a halálom. Komolyan ki nem látja be, hogy mennyire gagyi?
Meg valóban vannak, akik érdekes email címet adnak maguknak. Egyik b.nőm pl cica80 volt. De az utóbbi időben a legédesebb az volt, amikor TDK Börze volt nálunk az orvosin és jöttek a mi tanszékünkhöz érdeklődők és az egyik srácnak az volt az email címe, hogy xy(teljes név)9c.  Nevet Nevet Mert, hogy ő azt gimi elején csinálta. Hát én meghaltam rajta, hogy milyen aranyos, de kolléganőm jól beoltotta.  smirksweat
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7529 Dátum: 13 okt 21, 09:16:34 »

Hát vannak érdekes e-mail címek. xD Mondjuk én kettőt is használok, amit munkára, az simán a nevemből van összerakva, se számok, se egyéb. A másik, ami magán jellegű, az fantasy-s eredetű. Nevet Bár ezt is adtam már meg hivatalos helyen, pl az egyetemen még csak ezt az egyet használtam.

Viszont a freemail tényleg gagyi. Nagyobb fájlokat simán visszaküld. Meg nem is értem, nekem ez valahogy olyan, mintha ma valaki csak vezetékes telefont akarna használni. ikszdé

Bár azért szerintem a legjobb az volt, amikor egy hivatalos helyen azt adtam meg felhasználónévnek, hogy Rhaegar. Nevet Az ügyintézőnő mondta, hogy találjak ki valamit gyorsan. xD Kérdeztem könyvből lehet-e, mondta, hogy persze. ikszdé Így született meg ez. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 500 501 [502] 503 504 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!