24 szep 21, 07:28:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 480 481 [482] 483 484 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1182865 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7215 Dátum: 13 okt 14, 22:17:02 »

Nekem igazából mostanában nincs kedvem filmet nézni, sőt még animét sem pedig vannak jók amik érdekelnének mindkettőből.  Szomorú
Egész nap zenét hallgatok de szinte mindig. a Fülhallgató ami a telefonhoz tartozik mindig nálam van és általában a fülemben is be van dugva.
Mindenhova viszem magammal a zenét.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7216 Dátum: 13 okt 14, 22:22:36 »

Zenét hallgatnék egésznap, de sajnos nem lehet óra közben. A városban utazgatásokat nem bírnám ki zene nélkül. Az Ipodom nélkül sehova sem megyek.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7217 Dátum: 13 okt 14, 22:41:16 »

Padtársammal annak idején órán is hallgattunk zenét, akkor még discman-en. Sokan már azt se tudják itt, mi az. Nevet

Mp3 lejátszó nélkül én se megyek szívesen sehová, mindig szól a fülemben valami zene vagy hanganyag.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7218 Dátum: 13 okt 14, 22:45:45 »

de sajnos nem lehet óra közben.
Én sem hallgatom csoki kiszerelés közben,  Nevet  be se vihetném.  smirksweat
De a buszra fel sem szállok zene nélkül.  Viszont van egy nagyon rossz szokásom és eléggé fül károsító lehet hosszú távon, hangosan hallgatom.  smirksweat

akkor még discman-en. Sokan már azt se tudják itt, mi az. Nevet
Nekem anno még walkmenem volt. Jó régen voltam már kamasz (20 év alatti).  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 14, 22:53:31 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7219 Dátum: 13 okt 14, 22:57:09 »

Nekem is volt walkman-om. Általánosban még ment a kazettamásolás nagyban, nem volt torrent, meg Youtube. Ha kíváncsi voltam egy zenére, nézni kellett a TV-ben, hátha épp leadják azt (esetleg felvettem videokazettára, ha szerencsésen elcsíptem a szám elejét). Nevet Mindenki visszasírja a "régi szép időket", de szerintem most sokkal jobb, hogy bárhol bármit meg tudok nézni/hallgatni.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7220 Dátum: 13 okt 14, 23:04:32 »

A rádióból veszegettem fel a zenét kazettára. Mostanság rádiót sem hallgatok ott a youtube amin azt hallgatok amit én akarok és nem azt amit "szolgáltatnak"  olyan mint egy nonstop kívánságműsor személyre szabva.  Nevet és mostanság onnan is töltögetem és konvertálgatom az "útravalót" .  Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7221 Dátum: 13 okt 15, 00:03:59 »

minden este kifeküdtem a kertbe a fűre és bámultam a csillagokat. Nevet

Eddig is csíptelek, de most tényleg nagyot nőttél a szememben, tekintve hogy bele vagyok buzulva az űrkutatásba, világűrbe és a csillagokba Nevet

gyakran csináltam én is ilyet és elképzeltem milyen lenne az éjszakai égbolt, egy fényszennyezés és szmog nélküli világban, ahol látni az összes csillagot az égen  Mosolyog Szóval üdv a klubban =)

Megborzongató a tudat hogy néhány csillag amit éjjel látunk, elképzelhető hogy valójában már ott sincs =)
Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7222 Dátum: 13 okt 15, 01:50:44 »

Kedvencem a csillag, ami fekete lyukká alakul, s mi mindezt folyamatosan látjuk, holott mintegy négy és fél milliárd éve történt.

Micsudi, normális életet kérsz, ugye?
Szerintem azt élsz. Engem is csaltak meg, hagytak el, akartak és vertek is át. Voltam beteg, volt törött a lábam és így tovább.
Az is teljesen normális, hogy évekig kell dolgoznod valami jóért. Azonnali siker nem nagyon van egy normális életben.
De valóban szarrá fog válni minden a kezedben, ha visszatekintve bármely elért eredményedet simmobe veszed. Ezzel csak magad alázod meg és enyhén szólva is önbizalomromboló.

Gyakran írod ezt a gondtalan életről alkotott elképzelésed, a bőség délibábjáról. Mivel van többje annak, akinek Dunára néző lakása van, műmelles nője és az átlagtól több pénze, mint neked? Szerinted ő tényleg jobb ember, mint te, vagy csak boldogabb? Mitől?

Én egy tanácsot adok neked, ami az azonnali sikerhez való ragaszkodásnál is működik, napi nagyjából öt forintba kerül.
Minden nap magadhoz hasonlítsd önmagad.
Példának: Leírod, hogy mit nem ettél meg aznap, amit megehettél volna, de ellenálltál. Ha már úgyis fogyni szeretnél. Este lefekvés előtt és fogmosás után ezt szépen elolvasod. Máris nyugodtan elmondhatod, hogy jobb Gábor lettél, mint a tegnapi önmagad. A napi 5 forintból kijön a villany, a füzet és egy golyóstoll.

Ugyanez igaz az edzésre is. Lefekszel és jöhet a teszt. Mennyi fekvőtámasz, felülés, ki tudja mi megy. Másnap újra és újra. Ha csak egyel több megy, máris jobb vagy, erősebb, kitartóbb, ami éppen lenni szeretnél.
Pofon egyszerű és elég jól működik is szerintem. Hiszen még motivál is.

Mondjuk ennek használata is rajtad áll, mint eddig minden más.


Elvégre, ha zokniban ülsz és kockulsz otthon bort iszogatva és csokit hamizva, attól nem fogsz változni, főleg nem fejlödni.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7223 Dátum: 13 okt 15, 07:50:42 »

Próbálom megfogadni esküszöm. Vicces lesz a mai napom. Álmomban sikerült véresre harapnom a nyelvem megint rémálmom volt na de nem is az érdekes hanem hogy begyulladt és fáj enni meg inni sőt még beszélni is ami egy nyelvsuliban nem hátrány Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7224 Dátum: 13 okt 15, 08:28:53 »

Nekünk egyszer tavasszaé a házunk meletti villanyoszlop nem égett pér napig, és akkor minden este kifeküdtem a kertbe a fűre és bámultam a csillagokat. Nevet Tudom, szánalmas nagyvárosi gyerek vagyok, de msot nem tudok nem arra gondolni hogy bár itt ne lenne áram, Aes. Mondjuk így tél felé közeledbe nem bírnám kint sokáig akárhány pokrócot vinnék ki, de mindegy.
Ez nem szánalmas hanem nagyon aranyos. Amúgy télen az egyik legjobb a csillagokat bámulni kint csak jól fel kell öltözni én olyankor szoktam kifeküdni a hóba és elveszni az égboltban. Nevet
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7225 Dátum: 13 okt 15, 10:01:31 »

Shane karakterét maximum az elszántsága miatt tiszteltem, amúgy meg embertelen volt, számomra nagyon negatív, széthúzó erő.

Azért még Shane jellemrajzához ne feledjük el azt is, hogy ő se csak magával törődött. Lorit szerette, szerintem ténylegesen szerelmes volt belé, és emiatt az ő életben maradása ugyanolyan fontos volt számára, mint a sajátja. Ricket is részben emiatt akarta megölni. Nem csak azért, hogy átvehesse a csapat vezetését, hanem mert úgy érezte, az ő vezetésével Lorinak is több esélye lenne. Emiatt is érzek magam és Shane között párhuzamot. Számomra is, a saját boldogulásomon kívül számítana más is, akibe szerelmes vagyok mindenképpen, kiegészítve még a családommal. Őértük ugyanúgy megtennék bármit, hajlandó lennék bármire, akár még embertelen, "gonosz" tettekre is, mint magamért. Szóval a felfogásom egy ilyen világban valahogy úgy nézne ki, hogy én meg akarok maradni, és meg akarok védni mindenkit, aki tényleg kedves számomra, egy nagyon szűk kört. Mindenki más meg ellenség, ha zombi, ha élő, akkor is. Vagy ha nem is ellenség, de potenciális veszélyforrás, akire figyelni kell.

Talán ami bennem és Shane-ben nem közös az az, hogy én azért nem vagyok ennyire széthúzó típus.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 15, 10:03:01 írta Aes Sedai » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7226 Dátum: 13 okt 15, 10:11:12 »

Lori szerintem gonoszabb volt, mint az összes zombi együtt véve.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7227 Dátum: 13 okt 15, 10:19:03 »

Miért is? Ezt sokan mondják, pedig szerintem semmi rosszat nem csinált. Igen, összejött Shane-el, de akkor amikor a férjét halottnak hitte, és minden oka meg volt arra, hogy kételkedés nélkül özvegynek gondolja magát. Viszont nem vált hűtlenné, amint kiderült, hogy Rick él, azonnal helyreállította a házasságát. Talán az egyetlen hibája az az, hogy nem akadályozta meg, hogy teherbe essen, ami súlyos hiba egy ilyen világban. De ennek meg a leginkább ő itta meg a levét.

Persze Shane számára ez nem volt kellemes történet, és szerepe is volt abban, hogy egyre vadabb lett, de azért ezt javarészt ő főzte magának.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7228 Dátum: 13 okt 15, 10:26:01 »

Azzal semmi baj, hogy más férfivel volt amikor halottnak hitte a férjét. Nem kell hűségesnek lennie egy hullához. De, hogy száz százalékig az értelmei vezették egy ilyen helyzetben és még büszke is volt rá. Na az baj.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7229 Dátum: 13 okt 15, 10:53:02 »

A férj helyében megtapostam volna a csajt. Ez igenis megcsalás.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 480 481 [482] 483 484 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!