24 szep 21, 08:37:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 479 480 [481] 482 483 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1182932 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #7200 Dátum: 13 okt 14, 16:33:31 »

Micsudi.. Van egy tanácsom.. Minden reggel guríts le egy feles házit, és sz@arjál bele a világba! Mosolyog Neked az a bajod, hogy túl sokat görcsölsz a dolgokon...

Amúgy meg napi 8 órát ammóniaszagban dolgozni egy élmény!  >.<# Szerimtem immunissá váltam a nap folyamán az ammóniára! ikszdé
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7201 Dátum: 13 okt 14, 16:35:58 »

Nemtudom. még virtuálisan sincs ilyen patetikus kisugárzásod. Gdat szerint perverz mód élvezem a megaláztatásokat.  de én nem így érzem. én csak azt nem tudom hogy történhet velem ennyi rossz Nevet szeretnék egy sörözős társaságot, akiket nem havonta 1x látok meg akikkel lehet menni bulizni. szeretném ha néha valami a terveim szerint alakulna. szar mindig lesz, de amikor semmi nem jön össze évek óta vagy ha összejön akkor kiderül hogy rejtett szivatás van benne az frusztráló. 1-2 lányt kalandokat vagy egy tartós csajt, ahogy a korombeli átlag srácokkal lenni szokott. átlagos életet akarok.  És nem naplónak tekintem ezt de itt viszonylag normális emberek vannak az élet minden területéről és jó veletek beszélgetni mert kapok hideget meleget, de rosszindulatot nemigazán. (volt rá példa de az vagy tényleg bunkó volt és el is tűnt innen mert mással is az volt, vagy neki is rossz napja volt és én voltam a boxzsák, ami nem baj néha nekem is van "boxzsákom" akitől utólag bocsánatot is szoktam kérni)  Ám a legrosszabb hogy 10 perce dühös és önpusztító hangulatban voltam most meg nem. és ez képes óránként válzozni normális hullajelölt vidám normális megint kretén...  és unom....
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7202 Dátum: 13 okt 14, 16:42:46 »

Egyél csokit.  Be van tépve Most komolyan biztos segít rajtad, de ne túl sokat, nehogy elhízz, mert akkor tényleg nehezebben találsz egy lányt magad mellé.
Amúgy, ha akarnál, változtatnál az életeden. Próbáld meg, a vicces, hogy az elmúlt hónaptól eltekintve én úgy emlékeztem te inkább vidámabb ember vagy, de bevallom, nem nagyon figyeltem meg az emberek életét a fórumon az évek alatt, az inkább Szabi dolga, Ő informál engem, ha valakiről nem tudok valamit. Nevet (Szerencsére nincs otthon,úgy hogy ezt csak este olvassa max.  Izé José... )

Gman, azért mert annnyiraaaaaaaaaaaa szeretünk téged! Elmentél a fórumról vagy 10x, de mindig vissza tértél hozzánk, ez azt jelenti, hogy te is szeretsz minket, így nem lehet nem szeretni téged. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 14, 16:45:03 írta Minagi » Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7203 Dátum: 13 okt 14, 17:02:45 »

Mi, csak egyszer mentem el, akkor is idióta voltam, mert próbáltam valami elvet használni, többet nem teszem! Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7204 Dátum: 13 okt 14, 17:06:18 »

Nem vagyok az a nagy állatos videókat küldözgető ember, de ez nagyon aranyos. Nevet Micsudi te mindenképpen nézd meg, látod, a kutya sem adja fel. >_<
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=SP4MgE6EmJE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=SP4MgE6EmJE</a>

Megtanultad a saját leckéd, gratulálok! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 14, 17:06:59 írta Minagi » Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7205 Dátum: 13 okt 14, 18:03:56 »

Érdekes humora van a jóistennek. ikszdé Beszélek itt a posztapokaliptikus világról erre ma este itt vagyok egy tanyán az erdő kellős közepén és nincs villany, mert kikapcsolták. Szal kurva sötét kezd lenni. Gyakorlásnak nem is rossz. Bár ez nagyon kezdő verzió azért, mert a bojlerben még bőven van melegvíz, szal azért nem leszek olyan retkes mint egy átlagos  TWD szereplő. De így épületen belül sokkal "világvégésebb" ez a sötétség, mint mondjuk egy éjszakai túrán. Csak a fűtés fog hiányozni még nagyon. Ja meg talán nem kéne netezéssel merítenem az egyetlen fényforrásomat, ezt a telefont. ikszdé 
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #7206 Dátum: 13 okt 14, 18:55:40 »

Aes.. Erre csak azt tudom mondni, hogy Like.. ikszdé Ezt be..optad! Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7207 Dátum: 13 okt 14, 19:01:04 »

Én olyan hírfoszlányokat kaptam, hogy az émász a két faluban a netet kapcsolta le. Te hogy keveredtél bele a rendszerbe, Aes? xd
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #7208 Dátum: 13 okt 14, 19:27:11 »

Na végre van munkám, a mekibe fogok dolgozni, és meg kell jegyeznem írtó laza az egyenruha szerintem, és kényelmes is. Mosolyog

ui.: sajnos kreszből megbuktam de legalább az elsősegély megvan. ikszdé félsiker de a kresszre legközelebb keményen fogok gyúrni.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 14, 19:30:07 írta Morause » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7209 Dátum: 13 okt 14, 19:31:06 »

Pont az msignal netet lőtték le. A hivatalban is az van. Remélem a suliban nem mert muszáj leszedni az új TWD részt.  ikszdé Emellett itt a villanyt is leszedték.

Viszont tök menő, igazi doomsday prepper felszerelést kaptam kölcsönbe: elem nélküli, dinamós zseblámpát. Nevet Csak az a baj h zajos amikor tekered. Idecsalja az összes zombit.  ikszdé de azért akkor is kell vennem egy ilyet.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7210 Dátum: 13 okt 14, 20:38:58 »

Kellett neked ezt kérned. Most csak miattad meg fog halni az emberek többsége, mert te ezt akartad. ikszdé

Én nem igazán élnék semmilyen posztapokaliptikus világban. Folyton félelemben élni, és senkiben sem bízni nem lenne ideális számomra. Valószínűleg én egy hétig húznám csak ki.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 14, 20:39:36 írta zitagirl » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7211 Dátum: 13 okt 14, 20:44:34 »

Nekünk egyszer tavasszaé a házunk meletti villanyoszlop nem égett pér napig, és akkor minden este kifeküdtem a kertbe a fűre és bámultam a csillagokat. Nevet Tudom, szánalmas nagyvárosi gyerek vagyok, de msot nem tudok nem arra gondolni hogy bár itt ne lenne áram, Aes. Mondjuk így tél felé közeledbe nem bírnám kint sokáig akárhány pokrócot vinnék ki, de mindegy.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7212 Dátum: 13 okt 14, 20:46:06 »

Legalább meglesz a hangulat ha mégis eljönnek.Ha szerencséd ők maguk hozzák el az új részt ha nekik adod cserébe smirksweat
Az biztos hogy ilyenkor többre értékeled az apróbb dolgokat is. kacsint
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7213 Dátum: 13 okt 14, 21:32:26 »

Nem bírom sokáig elektromosság nélkül. Nekem az áram a mindenem, a nélkül nem tudnék élni és még szerencse hogy nem a középkorban élek (mondjuk akkor nem hiányozna mert azt sem tudnám hogy mi az).  ikszdé
A TWD-t meg egyszer meg kéne nézni mert csak félig vagyok képben a témában csak annyi világos hogy valami zombik vannak benne.  smirksweat

Na végre van munkám,
Ez egy jó hír örülök neki. Most amúgy is jó kedvem van, délelőtt (vagyis kora délután mivel délelőtt még aludtam) tök sz@r hangulatom volt, de estére általában valahogy megjön az életkedvem.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 14, 21:56:42 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7214 Dátum: 13 okt 14, 21:49:14 »

Én is csak hírből ismerem a sorozatot, de a videojáték nagyon tetszett (csak youtube-on néztem, mert anyám biztos nem venné meg és nem is engedné, hogy megvegyem.). Igaz, még így is mikor láttam, hogy most lesz egy kis horror, legtöbbször lehalkítottam és a nagyon durva jeleneteknél nem is néztem oda. De tényleg nagyon tetszett.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 14, 22:14:52 írta zitagirl » Naplózva
Oldalak: 1 ... 479 480 [481] 482 483 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!