24 szep 21, 09:18:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 478 479 [480] 481 482 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1182961 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7185 Dátum: 13 okt 14, 08:41:27 »

Az előbbiekhez nem vágó hsz következik, és lehet páran némiképp betegnek tartják majd a benne lévő gondolatokat, szal sry. ikszdé

Szóval, ugye nem rég végignéztem a The Walking Dead eddigi évadait. Szeretem nagyon ezt a sorozatot, szerintem ezt mindenki tudja rólam. Viszont, most ahogy néztem elgondolkodtam, és rájöttem, hogy kár is tagadni, de sokkal szívesebben élnék abban a világban, mint ebben a valódiban. De komolyan. Vagy ha nem pont is abban (szeretem a zombikat, de azért talán jobb, ha kitalált lények maradnak), de akkor egy hasonlóban. Bármilyen posztapokaliptikus világban. Akárhogy is nézem, én egyáltalán nem bánnám, ha beütne valami igazi SHTF szituáció. Persze tudom, hogy az ilyen történetekben az ember mindig a maroknyi túlélő közé képzeli el magát, pedig sokkal valószínűbb, hogy ő maga is az emberiség 90%-ába fog esni, akiknek az első napon a fejére pottyant a meteor, az atombomba, elvitte a szökőár, lelőtték az ufók, vagy megették a zombik, stb. De ennek ellenére azért sokat fantáziálok mostanában erről. Hogy milyen lenne? Gyakran olvasgatok különböző túlélő blogokat. Azért persze nyugi, nem kezdtem el bunkert építeni a kiskertben, nem hiszek abban, hogy közel a világvége, vagy valami, csak szívesen gondolkodok ezen. Hogy hogyan maradnék életben, milyen élelmiszereket, fegyvereket, ruhákat, gyógyszereket, felszereléseket, stb vinnék magammal, hogyan próbálnék segíteni azon a kevéske emberen az ismeretségi körömben, akik tényleg fontosak nekem annyira, hogy az életemet tegyem kockára értük. (Az összes többit meg hogyan kapnám shotgun végre, ha rám támadnak xD) Vagy, hogy csapatban, vagy egyedül próbálkoznék e életben maradni.

Persze lehet ez nem normális dolog. xD A Walking Dead alapján (ezt a bekezdést csak a rajongók fogják érteni) úgy érzem, hogy én igazából Shane-re hasonlítok a leginkább, pedig ugye ő negatív karakter a sorozatban. Van egy jelenet, amikor Szent Dale épp egy lelkifröccsöt tart Shane-nek (s02e07, ha jól emlékszem), és mondja neki, hogy "Te ebbe a világba tartozol. Ez a te világod" vagy valami hasonló, nem pontos az idézet, a de a lényeg így is érthető. És hogy ez valahol rám is igaz talán. Hogy egy ilyen világban én is jobban tudnék élni, jobban feltalálnám magam, talán még jobban is érezném magam, mint a mostaniban. Mert a túlélésért vívott napi harc mindennél egyszerűbb valahol. Shane is ezt tette. Életben akart maradni, és ezért minden mást kizárt. Én talán csak annyiban különbözöm tőle, hogy a saját biztonságom mellett még van pár ember, akinek az életét ugyanolyan fontosnak tartom, mint az enyémet, egy ilyen szituációban. De az eszközeim, a hozzáállásom azért Shane-ére hasonlítana a leginkább.

Szerintetek ezek nagyon beteg gondolatok, vagy csak simán túl sok amerikai filmet nézek? ikszdé
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #7186 Dátum: 13 okt 14, 09:03:26 »

Nem vagy hülye Aes. Szerintem mindannyiunk elgondolkozik egy kicsit azon mivé válna egy olyan világban.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7187 Dátum: 13 okt 14, 10:02:02 »

Shane a nagyon kevés pozitív karakter közé tartozik szerintem. Aki keresztényi értékeket akar vallani egy zombi apokalipszis súlytotta világban az veszélyes a hülyesége miatt. Ott a hideg logika az erény.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7188 Dátum: 13 okt 14, 10:11:55 »

Ugyan. Most a hülyeség által vagyunk sújtva, még se mondom azt a hülyékről, hogy okosak, mert hülyék egy hülye világban. Shane karakterét maximum az elszántsága miatt tiszteltem, amúgy meg embertelen volt, számomra nagyon negatív, széthúzó erő.

Én soha nem élnék egy ilyen világban. Még is ki akarna reménytelenség, folytonos kétségbeesés között élni, szeretni egy ilyen világban, ahol nézed, hogy meghalnak a rokonaid. Fájdalom az egész.
Naplózva



Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7189 Dátum: 13 okt 14, 10:24:16 »

Most nem kerül az életedbe ha valaki életképtelen. De abban a világban igen. Amikor például a fogyatékos doktor halott embereket akart meggyógyítani. Az veszélyes a társadalomra.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7190 Dátum: 13 okt 14, 14:44:50 »

Jól indult a napom. a Csoportom szimpatikus a tanár epic jófej, mindenkit kb megkedveltem. Amikor jönnek szólni hogy én nem is itt vagyok. így a nap utolsó percét egy tök más csoportban voltam azt se tudtam mit csináltam nem éreztem magam odavalónak unszimpi volt úgy kb minden. Hazajöttem megnéztem hát az e-mail szerint jó helyen voltam odatelefonáltam kiderül szar mailt is kaptam. m1. szarul indul ez így. nincs is kedvem holnap bemenni. olyan vagyok mint a Balfácánban a csávó (Gérard Depardieu film) ami szar velem megtörténhet meg is történik. Ha aranyhoz élek a kezemben szarrá változik. nem is hígfossá. mindenesetre én támogatom az eutanáziát. és a saját boldogságom illetve a világ boldogsága érdekében azonnal jelentkeznék is rá. Mint a viccben amikor a csávó összetöri magát elesik megrázza az áram leforrázza magát stb stb és a végén lelövik mert megsajnálják.

(volt 2 ... pont os mondatvégem és egy "ám" de a fórumtolerancia szintjét úgyis kibassza a szerencsétleségem magában is úgyhogy ezeket kiszedtem)

Ám lehetetlen fazon vagyok, ami megtörténhet velem az meg is történik, betörik a fejem, levágom az ujjam, kiszakad a táskám, elüt az autó, rossz helyre küldenek, szivatós betegségeket kapok el stb, de semmi halálosat hogy nyugodhassak békében Nevet CSak épp annyira vagyok szopatvahogy szenvedhessek :d  valakit tuti szórakoztatok odafent vagy odalent, de egyszer felhúzom magam és le-vagy fel vagy tökömtudja hová kerülök és rákényszeríten hogy magáévá tegye a prostituált édesanyját síkosítás nélkül a ravatalon  (ez a mondat eredetileg nem így hangzott csak innen nem akarom hogy bannoljanak. Az életből meg nagyon szeretnék már egy PB-t)
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7191 Dátum: 13 okt 14, 14:50:28 »

Nem vagy te véletlenül depressziós?  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7192 Dátum: 13 okt 14, 14:50:45 »

Még szerencse hogy nem vagy fekete.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7193 Dátum: 13 okt 14, 15:01:15 »

kb 6 éve változó periódusokban? amióta a sebész elbaszta a kezemet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7194 Dátum: 13 okt 14, 15:03:06 »

És még valaki azt mondja, hogy nem működik a vonzás törvénye...  Pojén
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7195 Dátum: 13 okt 14, 15:10:09 »

Vigyázz, mert a negatív energia vonzza a többit.  smirksweat
Átérzem a problémádat de nem tudok segíteni, jelenleg nekem is pszihodoki kéne.  ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7196 Dátum: 13 okt 14, 15:36:03 »

a pszihológus pszihiáter vagy begyógyszerez vagy még fizethetsz is neki és annyit ér hogy semmit. vegyél egy kis sütit, vagy egy üveg bort, tedd félre vegyél egy könvyet egy pc játékot egy dvd-t, egy pár meleg zoknit stb, annak van értelme. tapasztalat.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7197 Dátum: 13 okt 14, 15:52:51 »

Micsudi ad tanácsokat... Előtte meg halálvágyát pedzegette...Szerintem már közel az armageddon gyerekek. Nevet
És még valaki azt mondja, hogy nem működik a vonzás törvénye...  Pojén
Ohh a vonzás törvénye bizony, hogy működik, ahogy a szemét Murphyé is. :'D
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7198 Dátum: 13 okt 14, 16:10:55 »

Micsudi, ilyenkor elgondolkozom, hogy a fórumot a saját naplódnak nézed-e vagy szeretnéd hogy mások sajnáljanak. Az utóbbiban tudat alatt talán reménykedsz szerintem, de már azt se kéred, ha ilyen sz*r az "életed".
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7199 Dátum: 13 okt 14, 16:21:20 »

Rám miért nem mondtatok ilyeneket a panaszkodós korszakomban?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 478 479 [480] 481 482 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!