24 szep 21, 15:13:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 474 475 [476] 477 478 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1183261 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7125 Dátum: 13 okt 13, 16:36:16 »

XDDD

Micsudi csak ismételni tudom magam:
Lehet, hogy nem jön össze a dolog mert nem tekint rád pasiként, hanem barátként lát téged. Ilyen esetben viszont én mindenképpen értékelném a barátságot, az én szememben ugyanis a barátság egy a párkapcsolat felett álló dolog. Szakítani, szakítanak az emberek, de hogy közhelyes legyek a barátság tartósabb kötelék. Szal ha be is próbálkozol nem kéne, hogy elhidegüljön a barátság, ha mindketten, mint barátok fontosak vagytok egymásnak. Mert a barátság nemtől független dolog.
Ha meg valaki barátként és pasiként is tekint rád, abból lesz szerintem az igazán boldog párkapcsolat. Mosolyog

Persze lehet az előbb butaságokat zagyváltam össze... ikszdé
Már magam sem tudom mikor mit beszélek.

Köszönöm a válasz Saphi. Ma is tanultam valamit, amitől többnek érezhetem magam. Nevet
Khm. Még mindig várok tőled egy kritikát. Amúgy nyáron vettem egy Báthory Erzsébetről szóló regényt, ami igazából trilógia, de még nem volt időm belekezdeni, mi több még a 3. a várólistámon. De majd szívesen mesélnék róla ha elolvastam. Ajánlanám, mert sokan dicsérik, de sajnos nincs magyar fordításban. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 13, 16:40:48 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7126 Dátum: 13 okt 13, 16:41:28 »

Viszont meg tudnád nekem mondani mitől remeghet a szemhéjam egy hete. a Bal óránként 5x 6x a bal szemem sarka megremeg. roppant idegesítő.

Stressz, vitaminhiány vagy Parkisin-kór stb. Légy optimista, ne gondolj az utóbbira, és szedj magne B6-ot.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7127 Dátum: 13 okt 13, 16:44:38 »

Nemtudom nektek fiúknak mi a bajotok a barátzónával. Neeem
Csak az, hogy meg akarunk titeket fektetni, de így nem megy.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7128 Dátum: 13 okt 13, 16:44:49 »

Hát tény van olyan lánybarátom is aki olyan közel áll hozzám hogy már már testvérként tekintek rá Mosolyog és ha úgy alakulna se tenném tönkre a dolgokat.  Meg hálaistennek megtanultam hogy a foglalt lányokat ne tekintsem nőnek. Nekem a hisztis lányokkal van a bajom akik panaszkodnak hogy másfél éve nincs pasim, meg szektás lett, meg megvert, meg meglopott, meg beállított hozzám részegen, stb (ezek a legmeredekebb story-k) és panaszkodik hogy nincs normális srác miközben a környezete tele van rendes krapekokkal.

Semmi másom nem remeg és Parkinsonnak nyoma sincs a családban se SM se Alzheimer  Nevet semmi ilyesmi. Nagyanyám oldaláról van cukorbetegség, nagyapámtól magas vérnyomás, de semmi ennél komolyabb genetikai katyvasz Nevet Akkor ideg lesz, majd elmúlik:)
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7129 Dátum: 13 okt 13, 16:45:41 »

Gyertek szavazatokat szállítani!

http://memetika.org/baja/
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7130 Dátum: 13 okt 13, 16:50:47 »

Nevet:D:D  epic game Nevet istenem. de kár hogy tilos ebbe jobban belemenni ikszdé pedig olyan jó lenneXD
Ám kitoltam az assasins creed 3at várom a 4-et mit kéne addig tolni ami hasonló ?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7131 Dátum: 13 okt 13, 16:53:06 »

Igazából én azt rühellem mikor egy nagyon jó fiúbarátomnak barátnője lesz és elkezd hanyagolni -.- pedig szerintem én sem hanyagoltam őket soha mikor barátom lett...

A legtöbb pasi papucs.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7132 Dátum: 13 okt 13, 16:56:16 »

Vagy bunkó Nevet  melyik a jobb Nevet ?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7133 Dátum: 13 okt 13, 16:57:47 »

Ismerek arany középutat  Pirul (sőt megmerem kockáztatni, hogy többet is mint egyet)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7134 Dátum: 13 okt 13, 17:04:54 »

Tudom hogy az aranymetszésnél rám gondoltál. Durci
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7135 Dátum: 13 okt 13, 17:22:33 »

Hát van az aranymetszés meg az aranyrolex, bmw (vagy jobb), jó öltöny, Dunára néző 100Nm-es lakás és egy jókis bankszámla Nevet 
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7136 Dátum: 13 okt 13, 17:31:13 »

Normális lányt ezek fikarcnyit sem érdeklik. Persze nem hátrány...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7137 Dátum: 13 okt 13, 17:37:01 »

Én is úgy tekintek a fiúkra, mint barátok. A bonyhádi barátomat is már nagyon régóta ismerem és eddig nem történt ilyen velünk, mint veled Micsudi. Szoktak lenni neki barátnői, de attól ugyanúgy jóban maradunk.

Szerintem inkább olyan lányt keres, akiben megtalálod azokat a tulajdonságokat, amiket fontosnak tartasz.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7138 Dátum: 13 okt 13, 17:39:34 »

A férfiakat meg csak az érdekli, hogy megkúrják a lányokat. A pénz nem boldogít. Az alkohol öl, butít és nyomorba dönt. Minden cigány lop. Aki nem született gazdagnak, annak nincs esélye kitörni. A kutyák harapnak. Az arabok terroristák. A papok pedig gyerekeket erőszakolnak.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7139 Dátum: 13 okt 13, 17:42:15 »

A másodikkal nem értek egyet, a többi rendben van.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 474 475 [476] 477 478 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!