24 szep 21, 15:10:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 473 474 [475] 476 477 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1183256 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7110 Dátum: 13 okt 13, 13:42:16 »

Amúgy tudok olyan módot ahol a főzés férfias.
http://www.geekosystem.com/wp-content/uploads/2013/09/We-can-cook-it.jpg
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7111 Dátum: 13 okt 13, 13:57:25 »

Gdat, ez létszükséglet. A nőknek van két aljas fegyverük, abból az egyik a kajamegvonás, ezt viszont ki lehet cselezni.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7112 Dátum: 13 okt 13, 14:00:05 »

Vannak olyan szexmániás nők, akik szeretnek főzni. Az az ideális. Nevet
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #7113 Dátum: 13 okt 13, 14:07:13 »

noemimi-chan, ez már a második hasonló húzása a csajnak... Egyszer már ugyanezt megjátszotta...   smirksweat


Amúgy meg kajak letámadtak az előbb, ezek az újfajta Haraklin, vagy miazisten katicák...  Hmm?
Úgy söpörtem le magamról őket! Durva...
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7114 Dátum: 13 okt 13, 14:59:21 »

Akkor meg nem lehet mást csinálni mint vállat vonni a tettei felett. Egyszer csak megjön az esze. Nevet 
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7115 Dátum: 13 okt 13, 15:39:37 »

Telepíthettem újra a Mozillát, mert tegnap nosztalgiából letöltöttem egy régi DOS-os játékot és vele együtt települt valami Bing nevű keresőoldal(nak nevezett hulladék program), amit az istennek nem tudtam eltávolítani. Mindig az jött be a szokásos kezdőoldalam helyett. Küldeném el uránbányába napi 18 órában dolgozni azokat, akik ilyen alattomos programokat kitalálnak és megírnak.  Elseggel Fegyverek Leüt
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #7116 Dátum: 13 okt 13, 15:46:48 »

Üdv a klubban... Kezdem már én is unni, hogy újabban ha telepít az ember valamit, mindig települ valami netes szemét is...
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7117 Dátum: 13 okt 13, 15:54:22 »

Inkább szörnyülködjetek azon, hogy ilyen cuccok vannak a nyelveteken:

http://s3.amazonaws.com/f01.justanswer.com/JACUSTOMERrdpctce4/2012-08-10_015128_august_2012_058.jpg
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7118 Dátum: 13 okt 13, 16:11:54 »

Gabesz: A 9gag is kiakadna, hogy valakinek az a baja, hogy nem kerül barátzónába. Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7119 Dátum: 13 okt 13, 16:15:24 »

Saphi: És ez mi ez? Már ha szabad tudnom.

Képzeljétek ma mentem levinni a szemetet (hihetetlen dolgokra készteti az embert a tudat, hogy jó lenne tanulni, tegnap pl. szépség ápolós napot tartottam - csak valahogy közben megkarmoltam a homlokom és így keletkezett a közepén egy kaparás nyom. Olyan mintha macskával bunyóztam volna, nem mintha anélkül nem nézne ki elég idiótán a fejem. Főleg mert vagyok olyan idióta, hogy a kis sebeket rajta amik gyógyulnának mindig elvakarom. Na mind1...)

Hol is tartottam?
Ja! Szóval szemét... Előttem ment egy csaj ugyanezen célzattal. Egy bácsi meg épp ott kukázott és tök aranyos volt, mert nem abba a kukába dobtuk a szemetet, hanem egy másika, de odajött segített felnyitni a kuka tetejét, majd visszatért az eredeti helyére az eredeti elfoglaltságához.


Nemtudom nektek fiúknak mi a bajotok a barátzónával. Neeem
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7120 Dátum: 13 okt 13, 16:19:44 »

Hát van egy csaj, akivel lazán járnék tetszik okos minden tuti, és ő ezt tudja vagy sejti,és mégsem néz az emberre úgy hogy basszus szingli vagyok folyton sírok nem találok normális pasit, itt van ez a normális srác miért ne próbálnám meg? Normálisan is néz ki meg ismerjük is egymást. Neeem véletlenül sem Nevet

Szerk: És ha ilyen helyzetben kezdeményezünk akkor a vége az hogy kínos lesz az egész, elhidegül a barátság, és már az sem lesz Nevet Úgyhogy inkább nem tesszük mert barátnak is jobb lenni mint teljesen magányosnak Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 13, 16:21:30 írta Micsudi » Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7121 Dátum: 13 okt 13, 16:21:47 »

Mégis mi az a barátzóna?

Amúgy ez a legnagyobb önbecsapás hogy valaki normális lányra vágyik és vice verza. Fenének nem kell normális.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7122 Dátum: 13 okt 13, 16:23:05 »

Noe. Én kiakadok attól ha valaki ilyenek miatt sír. Csak ez a megjegyzés nagyon adta magát. Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7123 Dátum: 13 okt 13, 16:29:39 »

Idézet
Hát van egy csaj, akivel lazán járnék tetszik okos minden tuti, és ő ezt tudja vagy sejti,és mégsem néz az emberre úgy hogy basszus szingli vagyok folyton sírok nem találok normális pasit, itt van ez a normális srác miért ne próbálnám meg? Normálisan is néz ki meg ismerjük is egymást. Neeem véletlenül sem Nevet



Annyira bírom, mikor valaki magát beteszi a "normális srác" kategóriába. Nevet Talán a lánynak mást jelent a normális srác. Fogd már fel, mint férfi, nem jössz neki be, és kész.
A nők nem olyanok, mint a férfiak, akik az összes nőre ráhajtanának. A nők vannak olyan naivak, hogy azt hiszek, igen is létezik fiú-lány barátság.

Sajnos ebben nekem is többször csalódnom kellett, mert hiába tekintek én egy fiúra barátként, mert szimplán élvezem a társaságát és jó vele beszélgetni (de többet nem akarok tőle), ha a sok faszfej ezt nem képes felfogni...

Noe: plica fimbriata, a nyelvcsúcsban lévő nyálmirigyek kivezetőcsövei nyílnak benne.

Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7124 Dátum: 13 okt 13, 16:32:39 »

Saphira én ezt értem de akkor se tiszta mindegy vénusz mars probléma. Viszont meg tudnád nekem mondani mitől remeghet a szemhéjam egy hete. a Bal óránként 5x 6x a bal szemem sarka megremeg. roppant idegesítő.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 473 474 [475] 476 477 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!