24 szep 21, 22:33:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 465 466 [467] 468 469 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1183605 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6990 Dátum: 13 okt 07, 16:03:47 »

Egyre inkább az a benyomásom, hogy csak azért baszogatja mindenki gmant, mert ő itt az egyetlen akinek amúgy élete is van.
Szilvi, aranyos, hogy már csak beszólni térsz ide be, legtöbbször jót nevetek és örülök, hogy kinyílt a csipád. Nevet Viszont, sajnos bármennyire is bántani akartad esetleg Noét, ezzel, eléggé gyenge volt ez a kijelentésed. Noé, csak rávilágított, hogy kb. 1 hónapos gyereknél, nem lehet megállapítani, hogy esetleg Gman lenne a világ legjobb apukája, simán egy elég hülye kijelentés volt ez tőle.
Az nagyon jó ha élvezi az apaságot, sőt, ha az egyik életcélja, hogy felesége és gyermeke boldogok legyenek mellette s vele. Jelentse azt ki, hogy egy boldog apuka és senki sem szól be neki, vagy, ha valaki nagyon szemét hangulatában van, biztos talál valamit, hogy picit boldogabbnak érezze magát, de az már magára nézve gáz...
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 07, 16:06:17 írta Minagi » Naplózva


Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6991 Dátum: 13 okt 07, 16:09:45 »

A világ legjobb apukája az én apukám. Nevet:D:D Bár még jobb lenne, ha nem felejtett volna el mustot félretenni. De hát ez legyen a legnagyobb bűne! Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6992 Dátum: 13 okt 07, 16:11:03 »

Ha van bögréje, hogy a "Világ legjobb apukája" vagyok, akkor elhiszem, amíg nincs neki, hát... anélkül nem az igazi Rita. ikszdé
Naplózva


Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6993 Dátum: 13 okt 07, 16:38:22 »

Bögréje nincs de kapott tőlünk róla oklevelet. Nevet Ki van akasztva az asztala fölé Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6994 Dátum: 13 okt 07, 16:39:53 »

Nem igaz mert a világ legjobb apukája az enyém (volt amíg élt), és Világ legjobb apukás bögréje nem volt de egy kis táblácskája igen.  Nevet
És még ezermester is volt mert soha sem kellett semmilyen szerelő ha valami elromlott.  Hümm-hümm
Szerk.: Morita beírt elém.  ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6995 Dátum: 13 okt 07, 16:41:04 »

Azt hiszem ezen napestig elveszekedhetnénk. Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6996 Dátum: 13 okt 07, 16:41:13 »

Ritus a te apukád aranyos *-* meg alapból kedvelem a családod (csak most rossz emlékeim vannak T_T)...

Sok nagyon jó apukát ismerek és mind másért jó, szememben az egyik legjobb apuka pl. az én keresztapukám is akinek még gyereke sincs *-* De minek az ha ott vagyok én ő ráadásul kombója sokmindennek, nagybácsi is néha meg bátty is tud lenni. Nevet Nagybácsim teljesen más fajta apuka, olyasmi mint Ritus apuja, őt is nagyon szeretem. Édes apám is próbál jó apa lenni, és ezért tisztelem is... Nevelőapámnak meg pl. egyáltalán nem volt kötelessége hogy jó apám legyen mégis minden tőle telhetőt megtett... Szerintem minden apa jó apa aki igyekszik az lenni még ha csak kicsit is, és senki sem úgy lesz apa, hogy eldönti, hogy én leszek a világ legrosszabb apja.
Apu pl. mikor megszülettem annyira örült, hogy lány vagyok, hogy ezen kívül se milyen adatot se tudott megmondani a telefonba mamáéknak, még a nevemet se... Mondjuk a nevemet illető vitát örülö, hogy anyu nyerte és nem lettem Xénia, a Kittit meg a korai 90-évek Szlovák névtörvényének hála a sors vetette el *-*

Ejj, noe, amit te mondasz, az megint nem zárja ki azt, amit én mondok. Nevet
Ki mondta, hogy ki akartam zárni amit te mondasz, csak azt jegyeztem meg hogy mindenkinek más adja az életben a boldogságot.
Nekem jelenleg a bizonyos értelemben vett szabadságom. Ill. hogy mindig hoz valami akadályt az élet amit néha (elég sokszor) nehézkesen, de idővel ledönthetek.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6997 Dátum: 13 okt 07, 16:53:41 »

Én annyit tudok, hogy Mr. Garisson apja nagyon rossz apa volt, mert soha nem erőszakolta meg őt kiskorában és ezért azt hitte, hogy nem szereti.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6998 Dátum: 13 okt 07, 18:53:22 »

Ha már ma aktív vagyok, megkérdem. Lányok! Ha a feleségem azt szeretné, hogy fogyjak, mert jó lenne, ha nem pakolnék el negyven évesen, az azt jelenti, hogy rájött, hogy ocsmány vagyok, vagy tényleg az egészségem miatt aggódik?
Mindkét esetben igyekszem megtenni, de sok kedvem nincs hozzá.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 07, 18:58:26 írta gman » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6999 Dátum: 13 okt 07, 18:58:54 »

Szerintem...  Gondolkozik Mind a kettő.  Ördögi
Minket nőket nem feltétlenül a külső érdekel (bár nem elhanyagolható, de ti pasik ebben válogatósabbak vagytok), senki sem akar 40 évesen megözvegyülni.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 07, 19:00:00 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7000 Dátum: 13 okt 07, 19:03:06 »

Ocsmány vagy ez egyértelmű, mivel most már neki a gyerek az első, így rád már más szemmel néz, és eddig amit elfogadott, most már több kell  Faceg
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7001 Dátum: 13 okt 07, 19:04:33 »

Egyik sem gman, de 40 évesen, özvegyként és gyerekkel, nos, nehezen találna még egy balekot.  Faceg
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7002 Dátum: 13 okt 07, 19:05:14 »

ikszdé Ezzel elég magas labdát dobtál fel gman. Viszont szerintem simán lehet hogy azt szeretné, ha nem patkolnál el hamar. Az csak hab a tortán, ha kicsit jobban fogsz kinézni.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 07, 19:12:15 írta Minagi » Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7003 Dátum: 13 okt 07, 19:08:58 »

heo, nekem kéne balekot találnom fordított esetben, nem neki. Nevet Páran így is örülnének, ha meghalnék, hogy Ildikó ne legyen foglalt, még gyerekkel is! Mosolyog
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7004 Dátum: 13 okt 07, 19:10:44 »

Mert téged ilyen nehéz lenne kiütni onnan mellőle?  akkor itt te vagy a reacher
Naplózva
Oldalak: 1 ... 465 466 [467] 468 469 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!