24 szep 22, 06:40:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 456 457 [458] 459 460 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1184091 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6855 Dátum: 13 okt 04, 20:31:47 »

Meg azért is mert borzasztóan keserű ízt ad a pálinkának.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6856 Dátum: 13 okt 04, 21:54:06 »

Levertem az asztalról a dijoni mustárt, szétfröccsent és most az öngyilkosságon gondolkodom.
Múlt héten ettem, annyira nem volt nagy szám, szerintem nem kár érte. Nevet
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6857 Dátum: 13 okt 04, 22:00:28 »

Áh, nem értem ezt a rendszert. Kötelezők az előadások, és ezeken kívül a szemináriumokról is csak kettőt, a gyakorlatokról egyet sem lehet hiányozni. Ez mind oké, de nem fogadnak el orvosi igazolást. Mikor megkérdeztük, ez miért van így, azt mondták röhögve, hogy mert nem létezik olyan orvostanhallgató, aki ne tudna orvosi igazolást szerezni.

Oké, ezzel egyetértek.

De mégis, milyen már az, hogy gyakorlatilag egész félévben (ami ugye 15 hét) legfeljebb EGY hetet hiányozhatunk, máskülönben bukik az egész félévünk, mert nem írják alá a tantárgyakat. Csoporttársam két hétig kórházban volt, és lehet, most ezért kell évet ismételnie. A csoportom másik része, meg úgy általában véve az egész évfolyam már hetek óta haldoklik, mert 200 ember beül minden nap előadásra (mivel nem hiányozhatunk, így betegen is bejönnek) és adják át egymásnak a betegséget. Aztán ezek után még az előadó szól be, hogy ne köhögjenek már annyit, mert idegesítő, és ha tudja, hogy ez lesz, hozott volna mentos cukorkát.

Én három hétig álltam a sarat, de most már engem is elért valami szar, csodás ez így hétfői zh előtt. Szomorú

Azt hinné az ember, hogy az orvosi egyetemen, ahol nagyrészt orvosok tanítanak, biztos nagyon megértőek, ha beteg vagy, de a francokat... lehet vakbeled, hasnyálmirigy-gyulladásod, műthetnek epekőre, le se szarják, ismételj évet.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6858 Dátum: 13 okt 04, 22:08:45 »

Ezt a nem létezik olyan valaki aki ne tudna orvosi igazolást szerezni nálunk is ellőtték, sőt akár még nőgyógyászati igazolást is szerezhetünk bármikor szerintük.

Marx meghalt, Lenin meghalt, és én sem érzem jól magam.  Szomorú
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6859 Dátum: 13 okt 04, 22:22:08 »

Amikor jöttem haza, éppen zárták le a Böszörményit.

Erre 300 méterrel odébb egy nő mondta valakinek, hogy "biztos el tudunk menni, csak holnap zárják le azt a rothadt Böszörményit." Nevet
Hát, szopták. Nevet

Syzy, egyébként tényleg igazuk van, bárki tud szerezni orvosi igazolást. Ráadásul, az orvosi elég beltenyésztett (mint a jog Nevet), és csoporttársak mesélték, hogy már gimiben is mindig az anyjuk, nagynénijük, nagybácsijuk, nagyanyjuk stb. írta nekik az igazolást. Bármelyik rokon, amelyiknek más volt a neve. Nevet

De ez akkor is szemétség, bármikor közbe jöhet egy hosszabb betegség, de ez még nem jelenti azt, hogy ne tudnád teljesíteni a tárgyat. Nem is értem, miért baj az, ha valamivel többet hiányzom, ha egyszer le tudok vizsgázni.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6860 Dátum: 13 okt 04, 22:30:13 »

Mihály napi vásár lesz ott azon az útszakaszon, de én sem értem minek kellett már ma lezárni főleg, hogy egy rendőrt nem tudtak odaállítani aki legalább kézben tartotta volna a forgalomirányítást.

Nem tudom hogy működik de akkor szerintem átrakatják magukat egyéni tanrendesre.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6861 Dátum: 13 okt 04, 23:24:19 »

Winter is coming keményen. ikszdé péntek hajnalban fagyott, de úgy nézem most is fog. Asszem ki kell találnom vmit a white walkerek írtására. Eléggé Falon túli lett az időjárás.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6862 Dátum: 13 okt 04, 23:26:23 »

Hajnalban -5-0 fok, napközben 15, egész faszályos. Nevet Ha ne fagytam volna meg hajnalban egy pulcsiban, szét fotóztam volna mindent az erdőben és a Dunakanyarban.
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6863 Dátum: 13 okt 04, 23:35:14 »

Miközben ma fagyoskodtam a buszmegállóban, ezt éreztem:



 Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6864 Dátum: 13 okt 04, 23:35:34 »

Szerk.: kijöttem cigizni, és gyanús hogy már most is fagy. ikszdé A szarvasok, disznók egyebek is le fognak fagyni vagy megeszik őket a rémfarkasok.  Nevet
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6865 Dátum: 13 okt 05, 07:21:06 »

Korán jött a tél. Reggelente mindig fázok. Ha már most ilyen idő van, milyen lesz majd az elkövetkezendő hónapokban? smirksweat

Délután jön apa kicsikkel (macskám nagy örömére smirksweat). Remélem öcsém normálisabb lesz, mint az elmúlt években, húgom meg biztos locsogni fog folyamatosan. Mosolyog
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6866 Dátum: 13 okt 05, 09:03:09 »

Ez nem tél Zita. -.- Még mindig ősz és nem csak évszakban. Ha kimész az erdőbe látni fogod miről beszélek.

Aes, csak-csak túlélik. Vagis remélem, aggódom Phil a vaddisznóm ért.  smirksweat

Fasza, reggel 8tól Rally van itt nálunk. A Szerpentinen az út pocsék... Legalább, ha azt kell hallgatnunk ahogy ezek itt kanyarognak ide oda (elég hangos) akkor az utat megcsinálhatták volna, plusz nem lenne annyira baleset veszélyes. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 05, 09:07:53 írta Minagi » Naplózva


zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6867 Dátum: 13 okt 05, 10:11:31 »

Tudom, hogy nem tél, de azért már igen hideg van. Régebben azért ennyire nem hűlt le az idő október elején.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6868 Dátum: 13 okt 05, 10:16:23 »

Én nem mondom hogy a Kádár idejében minden jobb volt (még az ősz is), de jobb volt !!!!  Faceg
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6869 Dátum: 13 okt 05, 11:50:28 »

Szerintem meg ez egész normális őszi időjárás.

az orvosi elég beltenyésztett (mint a jog Nevet),

Azért vannak kivételek akik nem engedik, hogy benyomják őket a rendszerbe, még ha hatalmas ellenállást is kell tanúsítani. Küzdeni kell a 3. generáció (egy kis kihagyással 4.) szabadságáért. Durci

Amúgy tényleg nagyon beltenyészet.

Egyik tanárom tanít az Állatorvosin is,  ő mindig azt mondja nekünk (szintén élelmiszermérnök), hogy állatorvosnak is általában születik az ember, nem csak úgy bekerül közéjük. Mesélt továbbá az ottani poroszos oktatási rendszerről, hogy pl. egyik kollégája kiakadt az egyik hallgatón mert előadáson a hátsó sorban evett, és ez mekkora tiszteletlenség az iskolával szemben.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 456 457 [458] 459 460 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!