24 szep 22, 12:23:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 451 452 [453] 454 455 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1184327 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6780 Dátum: 13 okt 02, 00:08:16 »

Én imádok enni ikszdé Kb az egyetlen jó dolog a kis életemben hogy ehetek Nevet Nem megyünk nyaralni meg ilyesmi de mindig jó kaja van az asztalon Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6781 Dátum: 13 okt 02, 00:27:55 »

Tudom, hogy befolyásolja az éhségérzetet (ha nagyon pontosak akarunk egyébként lenni, a X. agyideg (n. vagus) szabályozza a biológiai órát, köztük a éjszaka-nappali alvás-ébrenlét ciklust, ami itt fórumon nagyon sok embernek nincs rendben, és sokan még büszkék is rá; illetve az éhségérzetet is).

Viszont amit én írtam, ne úgy értelmezd, hogy egyszerűen nincsen, hanem úgy, hogy csak ritkán vagyok éhes. Nevet

Ha már pozsgások: van egy afrikai kutyatej pozsgásom (Euphorbia trigona), amihez talán a legtöbb emlék köt: körülbelül 7 évesen kaptam egy 4 cm-es átmérőjű kis cserépben, és mivel 7 évesen nem voltam valami nagy figyelemmel iránta, 10 (!) éven keresztül vegetált abban a cserépben, úgy, hogy időközben gyakorlatilag elfogyott a földje, csak a gyökerei voltak, ezért ki is dőlt, de én zseni módján megoldottam a problémát és nekitámasztottam a polcnak (Nevet Nevet), és ráadásul legalább 6-7 éven keresztül egyáltalán nem locsoltam meg. Valahogy szegényről mindig elfeledkeztem, mintha nem is létezett volna, meg mert amúgy is kis satnya, semmirekellő zöld karónak tűnt.
Aztán egy napon már nem is tudom miket ültetgettem át, mikor felfedeztem őt is a polcon, és gondoltam, ha már úgyis kéznél a virágföld meg a sok cserép, átültetem, bár már múmianövénynek tűnt, mintha nem is lenne életben.

Mindezt természetesen túlélte, sőt mintha egy csapásra akarta volna behozni a 10 éves lemaradást, hihetetlen sebességgel kezdett el nőni, és ma már csaknem egy méter magas. Mosolyog

Azóta is a kitartást szimbolizálja nekem, butaságnak tűnik, de egy növény is képes megtanítani arra az embereket, hogy soha sem szabad feladni, és bármennyi szenvedés és nehézség is ér az életben, túl kell- és túl lehet rajta lépni. Nevet Úgy jöttem egyetemre, hogy őt is elhoztam, mondván, hogy addig nem bukom ki, amíg ő él. Nevet Habár az vicces volt, egyik vizsgaidőszakban elkezdett hullani a levele, én meg teljesen kétségbe estem.
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6782 Dátum: 13 okt 02, 05:21:07 »

Nem tudom ki kért képet anno a sütő/főző gépemről, de annak üzenem, hogy szervízben volt/van/lesz egy ideig a GayPhone, így majd csak vlaami 2 megapixeles csodát fogok feldobni róla este, miután hazaértem a munkából és a manga vásárlásból. Mosolyog
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6783 Dátum: 13 okt 02, 06:08:53 »

Most kineveltem egy olyan csípős paprikát, amit szinte nem lehet megenni. Dihaploid chili-paprika hibridek. Nevet
Nekem Trinidad Scorpionom van, amit vad elefántok elűzésére tenyésztettek ki állítólag. Dísznövény, nem akarok vele kórházba juttatni senkit. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6784 Dátum: 13 okt 02, 08:04:09 »

Ha már pozsgások: van egy afrikai kutyatej pozsgásom (Euphorbia trigona), amihez talán a legtöbb emlék köt: körülbelül 7 évesen kaptam egy 4 cm-es átmérőjű kis cserépben, és mivel 7 évesen nem voltam valami nagy figyelemmel iránta, 10 (!) éven keresztül vegetált abban a cserépben, úgy, hogy időközben gyakorlatilag elfogyott a földje, csak a gyökerei voltak, ezért ki is dőlt, de én zseni módján megoldottam a problémát és nekitámasztottam a polcnak (Nevet Nevet), és ráadásul legalább 6-7 éven keresztül egyáltalán nem locsoltam meg. Valahogy szegényről mindig elfeledkeztem, mintha nem is létezett volna, meg mert amúgy is kis satnya, semmirekellő zöld karónak tűnt.
Aztán egy napon már nem is tudom miket ültetgettem át, mikor felfedeztem őt is a polcon, és gondoltam, ha már úgyis kéznél a virágföld meg a sok cserép, átültetem, bár már múmianövénynek tűnt, mintha nem is lenne életben.

Mindezt természetesen túlélte, sőt mintha egy csapásra akarta volna behozni a 10 éves lemaradást, hihetetlen sebességgel kezdett el nőni, és ma már csaknem egy méter magas. Mosolyog

Azóta is a kitartást szimbolizálja nekem, butaságnak tűnik, de egy növény is képes megtanítani arra az embereket, hogy soha sem szabad feladni, és bármennyi szenvedés és nehézség is ér az életben, túl kell- és túl lehet rajta lépni. Nevet Úgy jöttem egyetemre, hogy őt is elhoztam, mondván, hogy addig nem bukom ki, amíg ő él. Nevet Habár az vicces volt, egyik vizsgaidőszakban elkezdett hullani a levele, én meg teljesen kétségbe estem.

Ez a nem evős, nem alvós dolog nekem nem jön be.  smirksweat Szomorú
Viszont ez a növényes történet nagyon tetszik. Nevet És nem butaság egyáltalán. Az a növény tényleg igazi túlélő lehet. Gondolom mostanra már szépen felnövekedett. Nevet De ha elkezd hullania  levele, lehet megint el kéne hanyagolnod egy időre. Lehet ez attól érzi jól magát. ikszdé
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6785 Dátum: 13 okt 02, 08:11:30 »

Ja, úgy újabb hat hét évre.

Nekem még így nem fájt a torkom mint most. Egy bizonyos szögben tartom a fejem is, mert a többiben fáj.
Naplózva
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #6786 Dátum: 13 okt 02, 09:03:18 »

Gman emlékszem mikor dicsekedtél azzal a paprikával Nevet amúgy nekem is van egy chilli paprikám, fogalmam sincs milyen fajta de nagyon király mikor elkezdenek vörösödni a paprikák Nevet minden nap izgalomteli
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6787 Dátum: 13 okt 02, 14:13:24 »

Ez a nem evős, nem alvós dolog nekem nem jön be.  smirksweat Szomorú

Miért? Nekem meg az nem jön be, amikor mások meg akarják mondani valakinek, hogy mennyit egyen, mert "ez nem egészséges". Utálom az ilyen embereket.

Ki mondta, hogy nem alszom?
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6788 Dátum: 13 okt 02, 14:25:45 »


Ha már pozsgások: van egy afrikai kutyatej pozsgásom (Euphorbia trigona),

Pont ugyan ilyet cipeltem be ma az erkélyről, már kb olyan magas mint te.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6789 Dátum: 13 okt 02, 15:13:55 »

Ma az egyik évfolyam társam megkérdezte miért sántítok. Elmondtam neki a rövid változatot. Megkérdezte, hogy egy újabb műtét nem e tudna javítani a dolgon. Mondtam, hogy ez már így is "a legtöbb mi adható", elkezdtem utána mesélni, hogy de igyekszem tornázni, sportolni, de mióta itt lakom életvitel szerűen nincs rá időm, meg arra amit otthon csináltam lehetőségem sincs. Tett pár javaslatot, pl. hogy járjak úszni, mondtam, hogy már csináltam meg még jó pár dolgot, de munka meg suli mellett tényleg nincs rá időm. Erre megkérdezte, hogy ezen kívül mivel töltöm még a napjaim, mert olyan nincs, hogy nincs rá idő. Be kell látnom, hogy igaza van. De attól még nekem kell a pihenés is, és nem szeretem ha mások megmondják mit tegyek. xD

Ezt jólesett leírni.


Az utóbbi napokban a sulinkba jött egy transzszexuális srác. Női testbe született fiú...nem is az tök rendes meg jófej csak sajnos lányként bánnak vele...és azt beszéltük, hogy kárpótolja-e, hogy a lányokkal öltözködhet...Titeket kárpótolna, hogy legálisan leskelődhettek?  smirksweat

Már bocsánat, hogy durván fogalmazok, de ha p*nája van, akkor nyilvánvaló, hogy  a lány öltözőben a helye, és nem "srác". Olyan nincsen, hogy valakiről nem lehet eldönteni, hogy fiú e vagy lány, ezt baromi könnyű megállapítani, le kell tolnia a gatyáját. (Na jó, biztos akadnak néha durva mutációk azon a tájékon, de nem ez a jellemző). Szal nem tudom, mi sajnálni való van ezen, pont ott van, ahová való. A többi meg a pszichiáter dolga. (lenne)

Jó pár elmélet alapján a transzszexualitás nem pszichológiai probléma.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 02, 15:15:39 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6790 Dátum: 13 okt 02, 15:27:26 »

Érdekes dolog. De azt mindenképp el lehet szerintem mondani, hogy természetellenes és nem látja el a biológiai funkcióját ez a késztetés.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6791 Dátum: 13 okt 02, 15:36:31 »

Nyugi Saphi, attól hogy nem jön be, még annyit eszel vagy nemeszel amennyit akarsz. Nem akarok én senki dolgába beleszólni, félre ne értsd.

Noe minden abnormalitás valamilyen szinten pszichiátriai probléma. Végül is, miért lenne kevésbé elmebeteg az, aki p*inával fiúnak hiszi magát, mint mondjuk aki hangokat hall a fejében? NINCS olyan, hogy transzszexualitás vki vagy fiú vagy lány és ezt simán szemmel meg lehet állapítani. A többi csak dekadens ostobaság, amit a nyugati civilizáció végromlása termelt ki.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6792 Dátum: 13 okt 02, 15:49:58 »

Mondjuk a pszichiáterek kezébe azért nem adnék senkit aki nem közveszélyes. Mert ők nem gyógyítani akarnak hanem inkább egy mentális rendőrség. A pszichológia azért emberbarátabb.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6793 Dátum: 13 okt 02, 16:03:37 »

Ismerek pszichiátereket, és képzeld el, nem testesítenek meg mentális rendőrséget. Te hánnyal találkoztál vagy beszéltél már?

Sokan meg azt sem tudják, mi a különbség a pszichológus meg a pszichiáter között. Persze, a pszichológus-bölcsészek emberbarátibbak: biztos jobban tudnak segíteni az olyan hülye feladatokkal, hogy álljunk egy körbe, rajzoljuk le honnan jöttünk, utánozzuk egymást meg csináljunk idióta dolgokat.
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6794 Dátum: 13 okt 02, 16:10:58 »

2-vel. Nem mondom, hogy ők személy szerint gonoszak voltak, de a gyógyszerezés nem megoldás arra, hogy az ember meggyógyuljon, csak arra max, hogy ne szenvedjen vagy ne ártson másoknak. Viszont a probléma ugyanúgy megmarad.
Azért mondtam amit mondtam, mert pl. egy transzvesztita akármennyire is undorító számomra azért nem kéne gyógyszerek által agymosottá váljon.

Abban viszont biztos vagyok, hogy több elmebeteget láttam mint te, ha már így versenyzünk, hogy ki mit látott. És amilyen zombik lettek a gyógyszerek miatt, az nekem fájt.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 02, 16:13:35 írta Gdat88 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 451 452 [453] 454 455 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!