24 szep 22, 16:19:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 447 448 [449] 450 451 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1184510 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6720 Dátum: 13 szep 29, 22:16:35 »

Szerintem akinek egész nap semmi más dolga nem lenne amúgy sem, csak otthon pösvedni, azt általában nem zavarja annyira, vagy legalábbis nem kéne, hogy zavarja. Ámbár igaz is ez csak az én személyes véleményem volt.

Napot lopni olyan jó tud lenni néha *-* már hiányzik... kár hogy mostanában nem fog megadatni a lehetőség... Elmesélem am akkor már, ha ezt felhoztam, a jelenlegi dilemmám: vajon hazamenjek most hétvégén egy estére 2 otthon nem töltött hétvége után, vagy bírjam-e még ki fenn okt. 18-ig és akkor lehet már csütörtökön hazamegyek? ikszdé   
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 29, 22:38:46 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6721 Dátum: 13 szep 29, 22:37:55 »

Inkább Móriczon sör. Durci


Nem szeretem anonim mc-t. Ezt így el kellett  mondanom.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6722 Dátum: 13 szep 29, 22:45:04 »

de már hiányzik a szép felvidéki táj T_T 


http://www.youtube.com/watch?v=PMum1079kLc
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 29, 22:46:42 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6723 Dátum: 13 szep 30, 09:27:13 »

vajon hazamenjek most hétvégén egy estére 2 otthon nem töltött hétvége után, vagy bírjam-e még ki fenn okt. 18-ig és akkor lehet már csütörtökön hazamegyek? ikszdé   
Nem történt meg titokban mégis, csak valahogy nem haza, hanem Sopronba keveredtél egy idegen csapathoz szőlőt szüretelni tegnap? Csak azért kérdezem, mert volt ott tegnap egy lány, aki félelmetesen hasonlított rád mind megjelenésre, mind természetre, akit Noéminek hívtak, és az első pár percben komolyan nem tudtam eldönteni, hogy most mi is van? o.O Nevet
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6724 Dátum: 13 szep 30, 12:02:18 »

Voltunk csepelen egy jó kis sörözőbe a hétvégén. Jobban megéri oda elmenni, mint kiülni a móriczra.

Szerintetek mennyibe kerülhet egy irodai lyukasztó? Kéne, de olyan fukar hangulatomban vagyok.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6725 Dátum: 13 szep 30, 12:47:34 »

Nem sörözőbe, hanem sörözőben voltatok. Nyelvesít (Sry, ezt nem tudtam kihagyni. xD)

Irodai lyukasztó? Mellettem itt van egy ipari méretű példány. ikszdé Ezzel 30-40 oldalakat is lyukasztottam már egyszerre. De lehet több is beleférne. Nevet
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6726 Dátum: 13 szep 30, 13:20:08 »

Hol vagy Aes ? Nyomdában ikszdé ?Egy sörözés jó lenne Nevet  Bár lassan inkább már valami meleget kéne inni. Van egyáltalán meleg alkoholos ital ? A forralt borból kifő. Valami ami melegés jó íze van és fejre is állsz tőle ?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6727 Dátum: 13 szep 30, 14:07:41 »

vajon hazamenjek most hétvégén egy estére 2 otthon nem töltött hétvége után, vagy bírjam-e még ki fenn okt. 18-ig és akkor lehet már csütörtökön hazamegyek? ikszdé   
Nem történt meg titokban mégis, csak valahogy nem haza, hanem Sopronba keveredtél egy idegen csapathoz szőlőt szüretelni tegnap? Csak azért kérdezem, mert volt ott tegnap egy lány, aki félelmetesen hasonlított rád mind megjelenésre, mind természetre, akit Noéminek hívtak, és az első pár percben komolyan nem tudtam eldönteni, hogy most mi is van? o.O Nevet

Sopronba nem, de Fertődre elkeveredtem és szüret sem volt ott.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6728 Dátum: 13 szep 30, 17:49:43 »

Így csak még gyanúsabb. Biztos, hogy nem hallgatsz el egy apró részletet sem? Nevet
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6729 Dátum: 13 szep 30, 17:57:09 »

Jó lenne gy olyan irodai példány Aes, de annak az ára elviszi a havi költségvetésem felét. Lehet hitelhez kéne folyamodnom az IMF-hez.
A grappát is melegen isszák. Vagyis engem ezzel áltattak. xD
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6730 Dátum: 13 szep 30, 18:00:26 »

A Szákét is melegen isszák de nem sok helyen van Magyarországon szaké ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6731 Dátum: 13 szep 30, 18:12:06 »

Igen a grappát is melegen isszák ill. a jó forralt borból sem forralják ki az alkoholt, van forralt sör is amiből szintén nem forralják ki az alkoholt, és ha igazi karácsonyi hangulatot akar az ember a tojáslikőrt is melegen issza épp úgy mint a puncsot. Szal van egy jó pár.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 30, 18:12:52 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6732 Dátum: 13 szep 30, 18:25:25 »

Szakét is tudsz házilag csinálni... van a neten egy rakás cikk, hogy hogyan készül...
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6733 Dátum: 13 szep 30, 19:49:50 »

Össze kell önteni fehérbort és pálinkát és ugyanott vagy. Nevet
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #6734 Dátum: 13 okt 01, 04:53:48 »

Nos, fogalmam sincs miről beszéltek, jelen pillanatban nem is szeretnék bekapcsolódni, pusztán csak egy engem érintő dolgot akarok itt megosztani mindenkivel hátha tudok róla beszélgetni vkivel/vkikkel.
Tehát most úgy érzem hogy rendesen sínen vagyok mert kezdtem végre értelmes dologra költeni azt a rengeteg pénzt amit kerestem, elkezdtem a jogosítvány megszerzését némi segítséggel, és kreszből pl. most fogok vizsgázni jövőhéten. Na mindenesetre jó irányban kezdtem haladni mire csak a tegnap este folyamán... elküldtek munkahelyről. A hely ami önmagába egy kalap sz@r meg amúgy is ott hagytam volna fél hónap múlva előbb elküldtek, ez baj méghozzá ultra nagy mivel a jogsihoz félretett pénzemből majdnem 40 ruppóval lógok magamnak, amit a fél hónap múlva esedékes fizetésemből szándékoztam kipótolni mivel addigra összejött volna talán az a másik meló ami miatt egyből ott tudtam volna hagyni a helyet hogy gondtalanul folytathassam életem bár már akkor kicsit szükösebben. Erre most itt vagyok meló nélkül (nem tétlenkedek, amint kipihintem az utolsó munkanapom körbe járom a környéket melót keresve) és 40 minusz ami nem túl szükségszerű de hát jobb egyszerre szünet nélkül a jogsit megszerezni mint amúgy, így most max kressz az elsősegélyt tudom megcsinálni és utána viszont pihi.

Áhh de jól esett ezt most leírni, picit jobban érzem magam úgyhogy amit utoljára hozzá tennék, ezt nem azért írtam mert bárki tanácsára szükségem lenne mert nem, csak a saját lelki nyugalmam végett hogy jobban érezzem magam hogy megoszthattam gondom bajom itt nektek mintha egy papnak gyónnék vagy a dilidokinak. Persze hogyha vki még beszélgetne is velem erről az még királyabb lenne.

Köszönöm hogy elolvastátok! bow További kellemes napot és jó fórumozást. bye bye
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 01, 05:03:34 írta Morause » Naplózva
Oldalak: 1 ... 447 448 [449] 450 451 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!