24 szep 23, 16:26:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 417 418 [419] 420 421 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1185781 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6270 Dátum: 13 szep 22, 00:15:10 »

Ezzel a tudással simán ki tudnál csinálni bárkit egyetlen mozdulattal is.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #6271 Dátum: 13 szep 22, 01:44:40 »

Ezeket megjegyzem még talán jól jöhet. Mosolyog Eddig max a felét tudtam.Tenyér-kezet jobban ismerem.
Egy biztos,megfelelő védelem nélkül nem bosszantanálak föl. smirksweat
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6272 Dátum: 13 szep 22, 10:16:39 »

Xéna csinált mindig ilyet a sorozatban, hogy egy fura mozdulatsorral elszorította valakinek a véráramát az agyába, és azzal fenyegette meg, hogy az illető 1 percen belül meghal, ha nem árul Xénának valamilyen titkos infórmációt, amit éppen tudni akart. Utána egy ugyanilyen mozdulattal még időben "visszacsinálta" a folyamatot.  Ezek szerint mégse volt totális baromság az a sorozat. Nevet
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6273 Dátum: 13 szep 22, 10:33:00 »

Az egyik kedvenc előadóm egyik videóját néztem nemrég, aki pont arról beszélt, hogy ő nem vágyik pl. lottóötösre, mert csak azokkal a dolgokkal akar rendelkezni az életében, amelyekért ténylegesen megdolgozott. És sosem vágyakozik olyasmi iránt, ami nem az övé vagy amit nem a saját erejéből ért el. Érdekes gondolatmenet volt számomra.  Nevet
Milyen lehetetlen felfogása van annak az előadónak. Az mind szép és jó, hogy jobban vágyik arra, amiért fizikailag, a puszta két kezével vagy bármi másával tett, nyilván végtelenül a saját egója rabja, ha ennyire bizonyítani akar önmagának, de a lottózáskor melléd társuló szerencse mégis mi? Az is a tiéd, örülni kell neki, elfogadni, hogy téged választott, hogy így alakult, ki tudja, mi okból, talán nincs is semmilyen oka, és elkölteni a sok pénzt, amit hozott a konyhára,. A jó fajta véletlenekért is tenni kell, jókor kell lenni, jó helyen, meg ilyesmi.

Egyébiránt, miért kell ahhoz megnyerni a lottó 5-öst, hogy valaki körbe utazhassa a Földet?
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6274 Dátum: 13 szep 22, 10:41:34 »

Mert az első osztály és az ötcsillagos hotel nem két forint.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6275 Dátum: 13 szep 22, 11:01:00 »

Életemben nem voltam még külföldön ikszdé  és sztem ez a gyakoribb :/
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6276 Dátum: 13 szep 22, 11:17:34 »

Gman már megint itt tartunk de szerintem de direkt beszélsz baromságokat, igazából csak az bosszant  benne, hogy most már géneidet is átörökítetted, így bukik a természetes szelekció

Fel kéne emelni a seggeteket a komfort zónából, és keresni a lehetőségeket, ( mert vannak, nem is kevés, de könnyebb sírni hogy nincs pénz, és feladni ) hogy lehet olcsón!!!! külföldre utazni, és körbe nézni, tessék most jól megmondtam, önértékelésem nőtt +5 ponttal.

jaaj várjatok kihagytam a ballibezést, azt még valami random helyre rakjátok be.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 22, 11:25:21 írta Syzygy » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6277 Dátum: 13 szep 22, 11:25:22 »

Hát most először téli ruházatot fogok venni a kis pénzből amit a tanfolyam idő alatt kapok. Cipő kabát nadrág trikó jéger stb. Majd ha meglesz 140 nettó akkor majd álmodozok hogy eltöltsek pár napot Horvátban ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6278 Dátum: 13 szep 22, 11:28:25 »

De ez a baj amúgy, hogy arról álmodtok hogy döglöttök valami tengerpart, víz mellett, és kiszolgálnak közben, pedig mennyivel több mindent lehetne kezdeni, egy városnézéssel, történelmi emlékekkel, vagy domb/hegy mászással vagy természetben léttel külföldön.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6279 Dátum: 13 szep 22, 11:34:41 »

Hát nálam a tenger az első mivel még nem láttam. Aztán jöhetne a többi. Mosolyog Na m1 igyekszem nem negatívkodni...  pedig ma bal lábbal ébredtem fel.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6280 Dátum: 13 szep 22, 11:52:03 »

Úristen, Syzy, nem én vagyok az egyetlen, akit inkább az erdők és hegyek bűvölnek el a tenger helyett? Nevet

Persze mindkettő csodálatos, mint a természet egésze, de a tenger számomra még sem volt olyan nagy durranás. Nagy kék víz, ami mindenhol majdnem ugyanolyan. Olaszországban is inkább a régi városokban, Velencében, Genovában való bolyongást szerettem a tengerparti fürdőzés helyett. Sőt kicsit ironikus, hogy sokkal jobban beleszerettem a hegyekkel körülölelt Garda-tóba, mint a tengerbe. Nevet

A hegyek viszont nem ilyenek. Nincs két ugyanolyan hegy, sőt valahogy mindennap más arcukat mutatják feléd. Legtöbb emberbe a közösség sulykolja ezt a tengermániát, de ezt is rossz irányból közelítik meg. Mert a tenger manapság azért menő, mert lógathatod benne a lábad, miközben a hasad sütteted, és nem  nagysága miatt csodálja az ember. Pedig a hegyek és a tenger is azért jó, aztán embere válogatja, melyik monumentalitásába szeret bele. Nevet

Nincs jobb a hegységeknél.  Pirul Kárpátok, Alpok, norvég hegyek, Sziklás-hegység, Himalája, Huangshan.... Tuti mindet felkeresem egyszer. Nevet
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6281 Dátum: 13 szep 22, 12:01:36 »

Én nem tudom, mivel nem voltam még sehol nem tudom azt se mit szeretek. Utazásszűz vagyok... Egyszer kiskoromban voltam Nyíregyházán azóta annál messzebb nem voltam. Hacsak nem vesszük az éjszakai leltárokat, mert akkor elmondhatom hogy nyugat Magyarország minden Decathlonja ugyan olyan.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6282 Dátum: 13 szep 22, 12:06:08 »

Mi a bajod az Andokkal Saphi, hogy azt kihagytad?
Én amúgy a szavannát és az esőerdőket csipázom, de a tundrát is megnézném. Nevet Meg a Grand Canyon-t.*-*
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6283 Dátum: 13 szep 22, 12:07:38 »

Engem az 51-es körzet érdekelne Nevet De oda halandó úgysem jut be ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6284 Dátum: 13 szep 22, 12:12:01 »

A tengert is szeretem, de ahogyan próbáltam érzékeltetni, nem úgy hogy egész nap a homokban döglök mellette, hanem akkor vagy bele megyek mélyen úszni, vagy evezni, csónakázni, kvázi része !!!!! lenni. ( mondjuk tengerben csak úsztam még, a balatonon voltam evezni jó mélyen bent nagyon hangulatos volt egyedül lenni távol emberektől Nevet )

Hegységekhez meg most azért vonzódom mert mégis csak alföldön nőttem fel, és elég deficites voltam benne, szóval magasba vágyom.  Nevet

Micsudinak szervezzünk egy országjáró körutat, simán tudnál couchsurfing-elni fórumosoknál.

egyébként meg egy távcső kell és egy tiszta égbolt és végem van. :3
Naplózva
Oldalak: 1 ... 417 418 [419] 420 421 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!