24 szep 24, 14:13:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 397 398 [399] 400 401 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1186861 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #5970 Dátum: 13 szep 12, 11:03:54 »

Igen? Oh hát az király. Mosolyog

Cass-t is? Nevet Nah jó ez off,

<3
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5971 Dátum: 13 szep 12, 11:09:26 »

Ma téliszalámit és kígyó uborkát ettem reggelire. Ehettem volna virslit is mustárral, de most valahogy a téli szalámit jobban megkívántam.  Pirul Mosolyog
Naplózva


Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5972 Dátum: 13 szep 12, 12:37:38 »

Végre eszek Nevet  El sem lehet mondani azt az örömet amikor végre az ember végre jóllakhat Nevet Le lettem állítva a diétámról mert amióta nem eszek csak a harmadát se mint régen azóta búval"szottabb vagyok mint átlag Nevet  Isten áldja a kakaót.
Aes nem vettem fel ami mondtál. Olyan hangulatingadozásaim vannak egy hete (amióta még az evés örömei sem voltak és az a kevés endorfin sem termelődött ) hogy hagyjuk is.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5973 Dátum: 13 szep 12, 12:56:28 »

Diétázni nem is úgy kell, hogy az ember keveset eszik, megfontoltan kell enni, valamint sporttal kell fogyni, ahhoz pedig, hogy az ember sportolni tudjon, kell hajtóanyag a motornak.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #5974 Dátum: 13 szep 12, 12:59:35 »

Én már mondtam neki, nem hinném hogy hallgatni akar bárki tanácsára.

Most teljesen jó, nem evett rendesen eddig.. kínozta magát, most meg nekiáll jól megtömni a hasát (kedvesebben is tudnám írni) és majd ugranak azok a kilók.

Remélem azért a mozgást nem hagyod abba Micsudi.

/S igen, megjelent Cass... nem lepődöm meg./
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 12, 13:01:06 írta Éjfél » Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5975 Dátum: 13 szep 12, 13:04:52 »

Meh. Sikerült megfáznom osztálykirándulás előtt egy nappal. Mondjuk a szervezést figyelembe véve, lehet, örülnöm kéne, de vajon ha nem megyek, visszakapom a befizetett pénzt?  smirksweat
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5976 Dátum: 13 szep 12, 13:07:29 »

Napi 30 perc futás (ennyi megy még csak) ÉS utána erősítés..  Eddig napi 1400kcal maxon voltam. de a testem nem ahoz van szokva. Tudom hogy kell fogyni. Most többet eszek remélem így is fogyok. Illetve nem a súlyommal van a baj. az összetétellel. 80kg nem rossz csak hasam van egy kicsi. És a pasihas nem épp vonzó....
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5977 Dátum: 13 szep 12, 13:15:03 »

Délelőtt telezabálod magad ( minél több fehérjével: csirkemell,tojás ) délután meg nem eszel szénhidrátot. Napi 1-2 óra valamilyen edzés és pár hónap alatt a háj átalakul izommá.
Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5978 Dátum: 13 szep 12, 13:49:19 »

Hogy az istenbe alakulna át a háj izommá? Előbb csinálok kőből aranyat. Nevet
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5979 Dátum: 13 szep 12, 13:56:17 »

Rosszul fogalmaztam. Eltűnik a háj így alatta láthatóvá válik az izom.
Naplózva


Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5980 Dátum: 13 szep 12, 13:56:34 »

sehogy el kezd fogyni az izom nő és helyet cserélnek. vagyis a zsírszövet tápanyagai az izomszövetbe épülnek be növelve annak térfogatát
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5981 Dátum: 13 szep 12, 14:29:30 »

Meghalt Boby nem hiszem el..



Előfordul a dolog...
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #5982 Dátum: 13 szep 12, 19:09:02 »

Nem óhajtok többet ezzel a Micsudi-féle dologgal foglalkozni, de ezekre még úgy gondoltam, reagálok.

Aki meg nem bírja elfogadni, hogy a másik embernek rossz kedve van, sőt még ezt tetézi is, meg kifigurázza, az szerintem csak magát járatja le, mert nagyon szépen bemutatja, milyen önző. Mert akinek elmegy az életkedve egy micsudi-féle hozzászólástól, és emiatt szidja a másikat, arra nem találok jobb szót.

Önző? Nevet Ez jó. Én meglehetősen megértő embernek tartom magam, de a végtelenségig senkit nem lehet pátyolgatni, mert akkor sehová sem fog fejlődni. Az a baj, hogy jelen esetben azzal sem jutottunk előrébb, hogy próbáltam kiosztani. Vannak az emberek életében hullámvölgyek, amikor úgy érzi, minden rossz, olyankor valóban kell a megértés, de ha valaki mindig negatív, abba bele lehet fáradni. Ez a fajta viselkedés pedig könnyebben kihozza belőlem az iróniát is, mert egy idő után az ilyen személyek igenis maguknak generálják a problémákat a hozzáállásukkal, mert nem arra koncentrálnak, ami jó és amijük van (sokszor sajnos észre sem veszik ezeket), hanem arra, ami rossz és amijük nincs. Mosolyog


még olyan is van, jézusom, aki attól lesz jobban, ha más, nálánál vontatottabb sorsú egyénekre gondol, úristen, milyen beteg dolog már ez??

Beteg? Úgy érzem, nem sikerült megfelelően értelmezned, amit írtam. Belegondolni abba, hogy mennyivel rosszabb is lehetne a helyzetem, és ennek hatására inkább befejezni az önsajnálatot, és hálát adni azért, amim van, az már miért lenne beteg? Ha élvezném a nyomorukat, akkor megérteném, hogy így gondolkozol, de egyértelműen nem erről van szó az esetemben.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5983 Dátum: 13 szep 12, 19:12:20 »

Ki az a Boby?

Na keddig pihi, ha nem telefonálnak, hogy baj van...
Viszont van egy olyan tippem hogy megvonták a mozgóbérem... Kenje a főnök a hajára... Ami nincs is neki... ikszdé

Lehetne menni beb*szni, de 800 ft-al kocsma közelébe nem megyek... Arra nem elég, hogy belépjek a kocsmaajtón... Gondolkozik
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #5984 Dátum: 13 szep 12, 19:21:44 »

A Supernaturalban szereplő egyik főkarakter.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 397 398 [399] 400 401 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!