24 szep 24, 18:10:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 392 393 [394] 395 396 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1187133 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5895 Dátum: 13 szep 09, 17:53:21 »

Ne görcsölj már rá a diétára ha úgy fogod fel hogy "úristen kalória" akkor mindjárt beijed a szervezeted és minden kalóriát kifacsar abból amit megeszel.  smirksweat
Idézet
megint megetetett egy bige
Neked tényleg nem kéne interneten csajozni/ismerkedni.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5896 Dátum: 13 szep 09, 17:54:57 »

Ez már eddig is tudott volt, de ő úgy gondolta sz*rik a tanácsokra amiket itt kap és folytatja azt, amiben kudarcot vallott már annyiszor.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5897 Dátum: 13 szep 09, 18:01:42 »

oh ha bulihelyen is ismerkedne, se feltétlen, hogy az 1. randi után találna tartós kapcsolatot, az élet már csak ilyen...

ah hosszú nap volt a mai...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #5898 Dátum: 13 szep 09, 18:01:59 »

Jó hosszú napom volt. 7 óra + még másfél óra matekozás külön. Fizikailag és szellemileg is elfáradtam. A táskám olyan nehéz a sok könyvtől, hogy ha valakit fejbe ütnék azzal, akkor egy jó ideig nem térne magához. Remélem hamar átadják már a szekrényeket.

Most, hogy már haza értem sokkal jobb a kedvem. Megint tett föl egy részt (nem teljesen a főtörténethez kapcsolódik) és megint jó volt. Aminek viszont a legjobban örültem az a következő részek bejelentése. Az első annyira nem is, de megértem miért lesz benne és kell is, viszont a másik... az egyik legjobb rész a sorozatból! Nevet Ha jól megcsinálja, akkor a legjobb rész is lehet belőle az én szempontomból. bow Csak remélem, hogy hamar fölrakja majd.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5899 Dátum: 13 szep 09, 18:03:44 »

Micsudi meg nem unja véges végtelen, hogy az a nóta mindig úgy megyen.
Gondolom Crazy is ezt akarta mondani, csak nem sikerült szegénynek.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 09, 18:06:12 írta gman » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5900 Dátum: 13 szep 09, 18:06:02 »

...csináltattam magamnak dögcédulát.

...Újdonság: megint megetetett egy bige

...úgyhogy húzok aludni a csába.
Minek az neked?

Balfék!

Inkább futni húznál, ki a 'csába.


...
Kedves naplóm...

Gyereknek is olvasd fel majd azt a művet gman!
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5901 Dátum: 13 szep 09, 18:07:27 »

4 éve ismerem a suliból mostanában kezdtem vele beszélgetni újra hívott ide oda magához aztán most meséli milyen szerelmes a kollegájába... -.-" Szarul esik.. mert tök más jeleket kaptam tőle eddig.... Nem csajozok neten már!!!
És igyekszem megfogadni a tanácsokat.
És hidd el nekem egy kfc-s menü az sok :/   ha az ember fogyózik. Ha az ember nem csinálja következetesen az edzést és a fogyózást akkor ne csinálja sehogy.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5902 Dátum: 13 szep 09, 18:11:25 »

Az lesz. A Piroska és a farkas olyan héthöznapi. Nálunk az említett művön kívűl még a Száll kakukk fészkére lesz a mesekönyv és hasonlók.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5903 Dátum: 13 szep 09, 18:12:30 »

Akkor ha jól értem (legalábbis nekem ez jön le), nem a csajok etetnek, hanem félre érted a szándékukat.  Nevet
Ha valaki túl kedves hozzád és nőnemű az még nem azt jelenti hogy túl a barátságon.  Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5904 Dátum: 13 szep 09, 18:43:00 »

M1 elteszem magam holnapra. Hátha válaszolnak nekem valahonnan meló ügyben. Jobbéjt nektek
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #5905 Dátum: 13 szep 09, 22:34:16 »

zitagirl elhiszed, hogy néha nem lehet megérteni a gondolataidat?.. vagyis hát ezzel nem mondtam igazat, ki lehet bogozni, meg lehet érteni, de ha tényleg írni akarsz akkor próbálj meg kicsit jobban odafigyelni a megfogalmazásodra kérlek.
Jöhetsz a kifogással hogy fáradt vagy, speciel szerintem nem elfogadható, egy író növendék legyen igényes, istenemre mondom ebben a témában érzékeny vagyok persze nem halok bele ha nem változtatsz, csak egy tanács.

Micsudi az ég áldjon meg valamin nagyon változtatnod kell, mert úgy látom a csajok számára te az abszolút bocsáss meg hogy tipizálok  barát jelölt vagy. Barát barát.
Ayuminak meg maximálisan igazat kell adnom.

Naplóóó? Hohoho.. nézzük a mai napom, fél tízre bementem dolgozni elég hamar végeztem körülbelül kettőkor ha jól emlékszem. Hazasétáltam ami néhány száz métert jelent, megkértem a kertészt hogy a faleveleket és egyéb famaradványokat takarítsa el az udvarunkból ha lehet de ha nem lehetséges akkor megoldom csak adjon valami eszközt hozzá. Persze nagyon imádni való és egyébként se tud nekem ellenállni úgyhogy kb két percen belül jött és megcsinálta.
Volt körülbelül egy órám elkészülni.. de nem volt elég.. vagyis ez valójában nincs így, mert én a hiper-szuper gyorsan elkészülő szuperhősnő.. speciális képességem a téridő meghajlítása így nincs előttem akadály, késés mi az? ..bármiből kivágom magam.
Nah mindegy bátyám persze elkezdett hisztizni, rá szóltam hogy fejezze be és képzeljétek el befejezte. Azt hiszem tényleg neveli az asszony.
Elindultunk Cheltenhambe, hátra kellett ülnöm de sajnos a tér idő hajlítása nem segít az utazási betegségemen, az egyetlenegy gyengém..
Átvészeltem bátyám vezetési stílusát ami meg kell hogy mondjam messze áll a standardtól*.

Odaértünk és onnantól kezdve kezdődött a futás, harc az idővel.. legjobb, pláne hogy mások előtt nem vethetem be a hiperszuper hősnői képességem. Extra szívás. Bankról bankra rohangáltunk.. egy része megoldódott más része nem. Tudtátok ha Angliába csekket kell beváltanotok akkor tíz százalékot levonnak a pénzből csak azért mert rögtön kézhez kapod a pénzt míg a társaság aminek szolgáltatását igénybe veszed csak később? Persze a bank megtudná oldani ingyen és bérmentve, ha hajlandó lenne készíteni nekem egy telibe.. khm szóval egy bankszámlaszámot.

Utálom.. utálom amikor bátyámmal rohanni kell.. végeztünk a hivatalos ügyekkel, futni kellett a tescoba persze előtte még meg kellett utaztatnom a gyomromat ami még mindig teljesen ki van békülve a testvérem vezetési szokásaival amely standardnak* nem nevezhető. Tesco i am love in it.. valami ilyesmi.
Semmi gond nem lenne vele ha lenne időm átgondolni, átnézni leállni a termékeknél.. és nem két fiúval karöltve rohanni és költeni a pénzt eszetlenül csak mert "ez jó, minek variálsz .. sajt vazze sajt.. mit kell ezen nézni"...
Oh.. a titkos képességem meg csak némán csücsül az árva sötétben.

Nos.. hazaértem volt húsz legyen harminc percem elkészülni az esti beugróra.

Ettem valamit.. valami förtelmeset.

Átöltöztem és uzsgyi melózni.

Volt egy szoba, az utolsó.. a kedvenc.. káosz és kosz. Persze az esti műszakkal még nincs gond, majd reggel mi vár ott édes jó istenem?

Nos a kockaság ne továbbija hogy a mai nap után itt ülök és..

*standard: nah ilyen vezetési mód nem létezik, szépen felejtsétek el.


Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5906 Dátum: 13 szep 09, 23:04:02 »

Szerintem még nem kéne feladni a lánynál a bepróbálkozást. Az amerikai filmekben ilyenkor mindig beválik a virág és a bonbon. Egy lány szereti ha harcolnak érte tűzön-vízen át!
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #5907 Dátum: 13 szep 09, 23:44:27 »

Nem értek egyet veled.

Remélem ebben a hszedben volt irónia.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5908 Dátum: 13 szep 09, 23:49:31 »

Gdat88
várom
a reakciókat
remélem
valaki
komolyan veszi

0:08
valaki
mondjuk Kéjfél?

0:08
Gdat88
az lenne a legjobb
de ő nem fogja
sztem

Tévedtem hát. Nevet
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5909 Dátum: 13 szep 10, 05:05:48 »

Idézet
Nem csajozok neten már!!!

Remélem ebben a hszedben volt irónia.
Az amerikai filmekben kifejezésnél vált egyértelművé, hogy ez irónia. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 10, 05:06:26 írta Ishida » Naplózva
Oldalak: 1 ... 392 393 [394] 395 396 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!