24 szep 25, 10:15:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 377 378 [379] 380 381 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1188316 alkalommal)
0 Felhasználó és 39 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5670 Dátum: 13 szep 01, 11:57:01 »

Mini, van, aki ha részegen fekszik le, másnap durva szédüléssel, fejfájással ébred, gondolom, ezt hívják másnaposságnak. Nem tudom, nekem még nem volt benne részem. Nevet
Bár valamelyik nap talán. Vagy ha egy 8 éves kis srác izomból ordítja a bátyja nevét, pedig ott van tőle kb 3 méterre, én meg sajnos csak másfélre, és ettől sikít az agyam minden kis idegsejtje, az már annak számít?  Gondolkozik Vagy pusztán túl király hallásom van. Nevet
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #5671 Dátum: 13 szep 01, 12:08:37 »

Láttatok már olyan Bernáthegyit aki folyamatosan hátrál az emberek elől? Hátrálva székek és asztalok között szlalomozó debella kutya. Epic.

Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5672 Dátum: 13 szep 01, 14:00:50 »

Na én meg hazaérkeztem a maszekból... Komolyan úgy éreztem magam mint egy vakondok... Vízvezetéknek árokásás.. Na az nem nagy cucc... Egy kis ásás, meg lapátolás... De amikor át kell fúrnod egy méter széles járda alatt, és a ház alapján belül kell megtalálnod egy retkes csövet, amit csak sacperkábé tudod hogy merre lehet, na az az érdekes... Ja és ha megvan a cső, flexeld szét, úgy hogy alig férsz el a járatban.. smirksweat

Fél a bernáthegyi az emberektől? Az is szép...

Alkoholizálás után én sem szoktam soha azonnal lefeküdni, megvárom hogy kitisztuljak valamennyire.. Pocsék érzés ha forog az emberrel az ágy... ikszdé
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5673 Dátum: 13 szep 01, 14:11:34 »

Én is ki szoktam várni...  Bár volt már olyan hogy nem tudtam magamról csak forgott a világ ikszdé  Akkor azt hitték hívni kell hozzám mentőt. Először röhögtek hogy én mindig néma kussban jövök haza és fura hogy hajnali kettőkor zaj van kint hogy hazajöttem. Aztán mesélték hogy már póló nélkül de farmerban feküdtem a folyósó kövén és nyöszörögtem. Betettek az ágyra figyelték egy picit lélegzek-e aztán reggel ki lettem röhögve. Mondanom sem kell ez egy ipari mennyiségű Whisky elpusztítása miatt volt meg minden egyéb Nevet A fura hogy nem voltam másnapos! Nevet  Azt nem tudom hogy csinálttam ikszdé ez volt egy éve ? de lehet már kettő Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #5674 Dátum: 13 szep 01, 14:24:35 »

Felé nyúlsz és összerezzen nem is kicsit.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5675 Dátum: 13 szep 01, 14:28:23 »

Én a több éves méregerős házipálinka utáni esetemről tudnék mesélni egy jó kis sztorit... Na ott voltak gondok... A fater mesélte, és hát ő is csak pislogott amikor meglátott....

Mondjuk én azóta kerülöm az ilyen forog körülöttem az ágy dolgokat, amikor háton fekve annyira szédültem, hogy szabályosan sírtam kínomban, és fogtam a matrac szélét, de annyira szét voltam csúszva, hogy a fejem nem bírtam megemelni... Na azt soha többet...

Annak a kutyának valami lelki baja lehet...
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5676 Dátum: 13 szep 01, 14:39:17 »

Pont az ilyen élmények elkerülése végett nem értem azokat az embereket, akik nem tudják, hol van az a határ, amit elhagyva az alkohol méreg, de úgy iggazán méreg, nem pedig kedv-és vágyfokozó, gátlásoldó csodanedű. Hm, fura. Mosolyog
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5677 Dátum: 13 szep 01, 14:54:16 »

Tudod van az úgy, hogy próbálsz vigyázni hogy ne lépd át azt a határt, na de még egy feles belefér, és hoppá gáz van... smirksweat
Mondjuk én 1-2 sörnél nem szoktam többet inni... De van hogy olyan hangulat kap el, hogy teszek az egész világra, jól berugok, és szeretet és béke... Na ilyenkor vannak a gondok a végén... smirksweat Évi 2-3 alkalom...
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5678 Dátum: 13 szep 01, 14:58:13 »

na igen 1-2 alkalommal egy évben belefér az hogy picit szarul van az ember...  de olyan epét hányós poklot 1x 2x él át az ember életében. Épp elég az hogy az ember megtanulja a limitjét.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5679 Dátum: 13 szep 01, 15:01:53 »

Én eddig életemben 3x hánytam epét =D sz*r volt :S  Lehánylak
Naplózva


Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5680 Dátum: 13 szep 01, 15:05:10 »

Na olyan nekem még nem volt hálistennek... Ne is legyen...
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5681 Dátum: 13 szep 01, 15:07:44 »

egyszer 4 vagy 5 inkább öt évvel ezelőtt augusztus 20.án voltam életemben először bepiálva rendesen. Éhgyomorra egy üveg kalinka. na attól kivoltam... ráadásul hűvös este volt és nyitott ablaknál aludta úgyhogy a másnaposság mellé összeszedtem valami rákot is mert egy hétig nem ment 38,5 alá a lázam de inkább 39 volt. majdnem kórházba kerültem Nevet Jó vagyok nem ? És hogy igazán hű legyek magamhoz azért csináltam ekkor faszságot mert egész este azt kellett néznem ahogy az egyik haverom azzal a csajjal smárol folyamatosan aki életem első igazi szerelme volt :/ erre aztán a barátság rá is ment, és még 3 évig nem tudtam más csajra ránézni se ikszdé na de ez egy másik story Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5682 Dátum: 13 szep 01, 15:14:39 »

Hogy nem jöttem rá rögtön, hogy miként fog végződni a történet? ikszdé
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5683 Dátum: 13 szep 01, 15:39:19 »

Necces sztorija mindenkinek van, aki fogyasztott már alkoholt életében... Csak lehet hogy ő maga nem emlékszik rá...
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5684 Dátum: 13 szep 01, 15:49:23 »

Micsudi a (fórum) sikerekben gazdag gigolója...ikszdé
Én most már ügyesen iszok,eddig csak ami jött,egyszerre megittam az egész piát,aztán utána jött csak a mellékhatás,és kidöltem,az nem jó...úgyh más taktikát használok.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 377 378 [379] 380 381 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!