24 szep 25, 20:21:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 352 353 [354] 355 356 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1188869 alkalommal)
0 Felhasználó és 75 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5295 Dátum: 13 aug 22, 11:27:20 »

Szórjon hamut a fejére élete végéig vagy mi? Hibázott, leülte a büntetését, színészkednie meg kell, mivel tudtommal ez a szakmája, ebből él...
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5296 Dátum: 13 aug 22, 11:35:13 »

Szerintem Aes arra gondol, hogy tibetbe kellene mennie monknak a Bucinak és vezekelnie azért, ami bármelyik hétvégén megtörténik az országban.
Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #5297 Dátum: 13 aug 22, 11:35:27 »

Emberek, akik azon derpegnek, hogy "hát én nem nézek semmit Bucitól, mert egy börtöntöltelék!", de közben vidáman hallgatják a Guns'n'Rosest, a Rolling Stonest, Ozzyt és Marilyn Mansont, meg a metálzenekarokat, amiknek a tagjai általában többszörösen büntetett előéletűek, aztán ezek után pedig izgatottan várják Robert Downey új filmjét.
:­(((
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5298 Dátum: 13 aug 22, 11:38:16 »

Szórjon hamut a fejére élete végéig vagy mi? Hibázott, leülte a büntetését, színészkednie meg kell, mivel tudtommal ez a szakmája, ebből él...
Persze leköpni azért őket is illetlenség, de azért tiszteli sem kötelező őket.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5299 Dátum: 13 aug 22, 11:42:08 »

lámpás ezt nem tudom kinek írtad, de konkrétan az összes példád csúnyán mellé ment, ha magamra vetíteném ki  Nevet

Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5300 Dátum: 13 aug 22, 11:45:01 »

Megyek bebaszni ,szurkoljatok hogy épségben hazaérjek   Pojén
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5301 Dátum: 13 aug 22, 11:51:50 »

Emberek, akik azon derpegnek, hogy "hát én nem nézek semmit Bucitól, mert egy börtöntöltelék!", de közben vidáman hallgatják a Guns'n'Rosest, a Rolling Stonest, Ozzyt és Marilyn Mansont, meg a metálzenekarokat, amiknek a tagjai általában többszörösen büntetett előéletűek, aztán ezek után pedig izgatottan várják Robert Downey új filmjét.
:­(((

A felsorolt személyekről illetve a zenekarok egyik tagjáról se hallottam még, hogy a magyar társadalom egy jelentős részét szándékosan provokáló darabban kívánnak játszani. Azért ez igenis más: egy alapból megosztó személy (a börtön ügy miatt) szerepel egy olyan darabban, amiről előre lehet tudni, hogy megosztó lesz. (Magyarán szándékos provokáció). Én azért ezt némiképp túlzásnak találom.
És igaz az is, bár ezt te bocs: Te bizonyára rendkívül provinciálisnak tartod, hogy egy ilyen ügy helyi (magyar) viszonylatban sokkal inkább felszítja a kedélyeket, így az Enyémeket is, mint mondjuk valaki más ügyei, amik messze történtek, és nincsenek összefüggésben azzal a magyar társadalommal, aminek Én is a tagja vagyok.


(Ettől függetlenül találó amit írtál, meg jó látni nagy ritkán valódi iróniát is ezen a fórumon, nem csak valamit amire azt mondják, hogy az, pedig nem is.)
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5302 Dátum: 13 aug 22, 11:57:29 »

Idézet
Itt most nem is a bíróság előtti bűnbánatra gondoltam, a fentiek miatt. Hanem inkább arra, hogy azért egy ilyen esetben az ember csak magába szállhatna egy kicsit, legalább ne reklámozná meg mutogatná a tévében utána magát annyira. Mert így ez az eset is csak egy jó reklám volt számára, amivel be lehetett kerülni újra a bulvárlapokba.

De ez a munkája. Mit csináljon, ha nem ezt?

Amúgy nem is értem, hogyhogy Alföldi kapta a rendezői szerepet? A kormány el akarta nyomni a homofób-antiszemitázó hangokat, amit azért kaptak, mert Robi nem vihette tovább a Nemzeti Színházat? Ugye az ilyen embereket sehonnan sem lehet leváltani, mert - még ha tényleg a rossz munkavégzése vagy az újítás reményében is teszed - homofób antiszemita leszel.

Lámpás, mostmár tudom, miért hallgattál erről annyira. Lesütöttszemek
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5303 Dátum: 13 aug 22, 12:09:57 »

Nekem meg a bérgyilkosság a munkám, mit csináljak, ha nem ezt? Nyelvesít

Idézet
Amúgy nem is értem, hogyhogy Alföldi kapta a rendezői szerepet? A kormány el akarta nyomni a homofób-antiszemitázó hangokat, amit azért kaptak, mert Robi nem vihette tovább a Nemzeti Színházat?

A kérdésedben ott van a válasz is.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5304 Dátum: 13 aug 22, 12:43:58 »

Ezt bevezetném vonatra és buszokra is!  Nevet (mondjuk Hollandiában már vannak olyan vonatok, ahol egyes kocsikban minden ablaknál fel van ragasztva a SILENCE felirat)

http://most.444.hu/2013/08/22/gyerekmentes-zona-a-repulon/


jah meg itt van az a buzi, aki oroszoknál trollkodott:

http://www.youtube.com/watch?v=MEV9O_O7EB8
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5305 Dátum: 13 aug 22, 12:48:33 »

Ezt én is támogatom. Nevet Simán fizetnék pótdíjat ezért. ikszdé Főleg egyes helyközi járatokon, ahol a tudjukkik szeretnek mind a 39 porontyukkal együtt utazni. (Amiket amúgy se értem mi a francnak hurcolnak magukkal mindenhová)

Mert ha egy ilyen trupp körbe ül téged a buszon, akkor az nem igazán nevezhető kulturált utazásnak.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5306 Dátum: 13 aug 22, 13:12:20 »

Két fajtát nem szeretek magam mellett a buszon/vonaton, a kisgyereket és a cigányt, na most ha ez a kettő kombinálódik is....

ezért már rég le rasszistáztak volna a megélhetési TASZ-osok  Szomorú
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5307 Dátum: 13 aug 22, 13:29:46 »

Miért, a kisgyerek mit csinál?
Ki számít kisgyereknek?

Almáspite lesz a vacsi.^^
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5308 Dátum: 13 aug 22, 13:47:47 »

Például üvöltözik/hisztizik/sír/rohangászik az ülések között egész úton.  Nyelvesít
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5309 Dátum: 13 aug 22, 13:59:59 »

Ömm, hát az a dolga, mivel gyerek. Nem értem, mért idegesítő az, ha egy gyerek gyerekesen viselkedik mások előtt?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 352 353 [354] 355 356 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!