24 szep 27, 00:19:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 345 346 [347] 348 349 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1190367 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5190 Dátum: 13 aug 19, 02:22:05 »

Most hogy így jobban megnézem tényleg olyan mintha valami ülne.  Nevet

Start menü/minden program/kellékek/rendszereszközök/karaktertábla
Ez segíthet a megfelelő karakterek megtalálásában.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5191 Dátum: 13 aug 19, 02:27:57 »

Kösz a tippet.Jó rég nem használtam,egy sima rögtönzéshez meg nem jutott eszembe. smirksweat

Szerk:Jó éjt mindkettőtöknek Ünnep2(Álommanó)

Vizuális típus vagyok és élénk a fantáziám tehát néha saját avatar képjeiknek is elképzelem a tagokat még ha nem is emberi smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 19, 02:54:33 írta K ichigo » Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5192 Dátum: 13 aug 19, 02:39:39 »

Szerk: Ezt talán könnyebben felismered ha már a véredben van Mosolyog

              _/\_
               { \\
                / \
         ---˝ \   \---<
                  ŁŁ
Ez valamelyik boszi felmenőm karakteresített változata.  Nevet
De én most már nyugovóra térek, hajnali 4 lesz és a macska is itt virgonckodik nekem, hátha akkor békén hagy  smirksweat
Na jó8
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 19, 02:50:01 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5193 Dátum: 13 aug 19, 05:49:13 »

gman szerintem Ishida most tőlünk többiektől kérdezett valamit és nem tőled XDD
Szerintem ezzel pontosan tisztában van, de kellett neki a show. Nevet
Beleléptél a kis érzékeny lelkembe. Neeem
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5194 Dátum: 13 aug 19, 12:42:40 »

Sziasztok. Mi a helyzet? Nagyon pang a topic.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5195 Dátum: 13 aug 19, 12:52:40 »

https://www.facebook.com/photo.php?v=481049001952681&set=vb.122069651274589&type=2&theater

Ez valami modern gladiátorharc? Verseny, ki marad életben?
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5196 Dátum: 13 aug 19, 13:00:58 »

Régen a fogatversenyek lehettek hasonlóak és nem a gladiátorharcok. De valóban van hasonlóság. A tüskék most nem kifelé állnak, hanem befelé. Nevet

(Zene: Rev Theory - Hell Yeah)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #5197 Dátum: 13 aug 19, 13:17:08 »

Sziasztok. Mi a helyzet? Nagyon pang a topic.

Én most nagyon rákaptam a fanfiction olvasásra. Napok óta folyamatosan keresek és olvasok már szinte megállás nélkül. Az elmúlt napokban nem is aludtam sokat. Sok érdekeset találtam és abból 4 még folytatódik nagy örömömre, igaz ezekből a plusz tartalmat várom főképp, mert a rendes történeteket ismerem. Most épp egy olyat olvasok, ahol különböző emberek saját karaktereik találkoznak egymás világában és ugyanaz az alaptörténet mindegyiknek. Csak 2 ismerek belőlük, a kisfiút meg a feleséget (lehetne belőlük egy család, úgyis a fiú már apjaként tekint rá arra, akivel a lány összeházasodott), de a többi sem rossz.
(Csak nehogy megint megutáljam ezt a történetet a sok fanfiction miatt smirksweat)

Amiben úgy csalódtam kicsikét az egy hatalmas crossover volt. Volt egy igen jó alapja világgal és szereplőkkel (igaz még most sem értem, hogy hogyan lehetnek egyszerre több, mint harmincan egy helyen, főleg hogy nem csak emberek vannak köztük) meg a plusz tartalom nagyon tetszett az elsőnél. A másodiknál már csak úgy lógtak a szereplők a történet nagy részében és nagyítóval kellett keresnem a plusz tartalmat. Még a harmadikat elolvastam és ott valamennyire visszahozták azt, ami tetszett benne, de most kicsit várok még a 4.résszel.

Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5198 Dátum: 13 aug 19, 14:05:34 »

Én azon csodálkoztam ma miért érzem úgy magam hogy széttépnék mindent és enrage...  aztán megmértem a vérnyomásom Nevet  160 szóval így már értem ikszdé Jön a hidegfront basszus
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #5199 Dátum: 13 aug 19, 15:37:28 »

Hazaértem a tescozásból.. vettem original angol kekszet, meg ilyen érdekes húsos pitét kíváncsi leszek remélem nem kidobott pénz.
Egy furcsa ízű csilis babbal már megjártam.

Én nem szoktam fanficceket olvasni, (azokat annyira nem szeretem) sőt mostanában olvasni se pedig akarok.. biztos hogy el kéne mennem valamilyen terápiára hogy visszatérjen az olvasási kedvem. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 19, 15:47:40 írta Éjfél » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5200 Dátum: 13 aug 19, 15:58:56 »

Ficcet én jobban szeretek írni, mint olvasni. CSak baromi lusta vagyok ahhoz, hogy gépeljek egy-egy fejezetet. :'D
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #5201 Dátum: 13 aug 19, 16:19:42 »

Könyvet én sem olvastam már hónapok óta, pedig terveztem néhányat elolvasni.

Én csak néhány hete kezdtem el véletlenül. Egy oldalon találtam egy fanficet és nagyon megtetszett. Tovább nézelődtem a honlapon, ahol volt a fanfic és találtam pár jót a rosszak vagy amik nem érdekeltek fanficek között. Az a jó bennük, hogy egy adott történetből többet kapunk. Én a szereplők miatt olvasom. A kisfiús verzió is tán azért tetszik ennyire, mert végre többször jelenik meg az az énje az adott karakternek, aki nekem egy kedvenc. Persze jó mikor viccelődik, csak picit jobban szeretem látni a komolyabb énjét.

Még az pozitívum, hogy megmozgatja a fantáziámat kicsikét és ösztönöz arra, hogy találjak ki valamit. Ez most is így van és mikor nem olvasok, akkor már egy vagy több történeten kattog az agyam. Igaz kicsit zűrös most a fejem meg nemigazán tudom irányítani, hogy melyikről gondolkozzak (ami most szükséges lenne a suliújságos történetnél), de szoktak belőle jó dolgok kisülni.

Én tervezek írni, csak úgy nem akarok írni, hogy közben más van a fejemben. Ha már írok szeretnék igényeset írni. Most így vagyok a suliújságossal is. Az alapok megvannak, meg a nagyobb történések, csak mikor próbálok arra gondolni és részletezni a történéseket, nagyon erőltetettnek érzem és abból semmi jó nem sül ki.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 19, 16:24:09 írta zitagirl » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5202 Dátum: 13 aug 19, 17:49:53 »

Ma a Földanya ünnepe volt Bikalon az élménybirtokon. Volt három kuponunk, hát muszáj volt kihasználni, vittük a húgomat is. Meglepődtünk, hogy ma ilyen különleges előadások vannak, nagyon élvezetes volt pl. a fa körüli közös kántálás. Többet kellene megemlékezni az ősi kultúrákról.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5203 Dátum: 13 aug 19, 18:23:26 »

Nem te mondtad, hogy a megemlékezések és a történelem tisztelete teljesen felesleges, és üdvözítsük a globalizációt és a multikulturalizmust? Most csalódtam benned, gman.
Naplózva

Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #5204 Dátum: 13 aug 19, 18:28:44 »

Én meg egy anime vége miatt emésztem magam xD nem nagyon tudok másra gondolni, így csak még azon jár az eszem és nagyon rossz xD bár még mindig jobb mint miután vége lett az utolsó résznek és még élni se volt kedvem nem, hogy elkezdeni animézni vagy TV-ni vagy játszani xD
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Oldalak: 1 ... 345 346 [347] 348 349 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!