24 szep 27, 10:30:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 339 340 [341] 342 343 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1191130 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5100 Dátum: 13 aug 16, 21:36:59 »

Én ha elfekre gondolok, akkor egy üres vagy gyűlölettel teli tekintetű csaj szed szét darabokra embereket a láthatatlan kezeivel és ez az isten által írt zene megy közben. https://www.youtube.com/watch?v=W1m43i4WK1A Nevet
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5101 Dátum: 13 aug 16, 22:00:58 »

Kevés dolog fejt ki rám negatív érzelmi hatást...  ami után napokig szarul érzem magam. Anno szarul, az animátrix egyik kisfilmjétől lelkileg, aztán huhh nem jut hirtelen eszembe hogy mik okoztak mélységes csalódást bennem(nem minőségre, katarzisraXD) amik után napikig éjszakánként az emberi mivoltomon és a világon gondolkoztam. Na ez az anime ilyen.... pfff
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5102 Dátum: 13 aug 16, 22:26:24 »

Idézet
Na ez az anime ilyen.... pfff
Mármint az Elfen Lied? Egyszer elnéztem, mondjuk volt benne olyan jelenet amin sírtam.

A Mecsextrémben voltunk és mindent kipróbáltunk. Falmászás, gokárt, bob, rodeó bika, 3d karika és kötélpálya. Annyira jó volt vele lenni, és nem csak a facebookon beszélni vele. Kár hogy olyan messze laknak tőlünk. Szomorú
És kivel voltál a Mecsextrémben?
Valami psai dolog?  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #5103 Dátum: 13 aug 16, 22:35:05 »

Nem pasi, csak egy nagyon jó barátom. Már jó sok éve ismerjük egymást és szünetekben (főképp nyári szünetben) átmegyünk egymáshoz jó néhány napra. Most ez az idén elmaradt több ok miatt, és ezzel pótoltuk valamennyire. Ő is animés, de nem tudtam rávenni még, hogy jöjjön fel a fórumra is.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5104 Dátum: 13 aug 16, 22:38:08 »

Idézet
A gyűrűk urában magasak vékonyak... én sem értem emiatt miért kell topmodellként meg svédként elképzelni őket.  Peter Jackson rendező létedre képzelőerő zéró, ülj le tündékből egyes!

Topmodellként meg svédként?? Talán, mert maga Tolkien írt így róluk? Előbb olvassátok már el azt a kibaszott könyvet és utána kritizáljátok Jackson rendezői tehetségét. Nem mondom, hogy tökéletes, amit alkotott, és sok helyen nem is volt hű a könyvhöz, de azért olyan orbitálisokat mégsem tévedett.

A wow elfjeivel meg ne példálózzatok már, egy nagy rakás lopott katyvasz az egész, ja, aztán most lehet támadni meg leszólni, de akkor is így van.

Ja, és köszönöm, de a skyrim meg még inkább nem érdekel, majd nyilván pont ilyen elfekről álmodozom, mint ez: http://i.imgur.com/JL2gJ.jpg

Úristen, ki az a degenerált állat, aki ilyet megalkotott? http://gamingsquid.com/wp-content/uploads/2011/12/26-2-1321472141.jpg

http://www.arbse.net/Files/Skyrim/id256/skyrim_races_wood_elf_bosmer.JPG
Nevetséges, atyaég. xd

Idézet
A Warcraft  Night Elfjei Szintén magasak de izmosak, erdei népek. Bőrük a sötét kék és a lila árnyalatai között mozog, így az éjszakában könnyebben elrejtőzhetnek.



Ezekkel az izmokkal meg már az idegeimre mennek. Pedig az izomállat felfújt nyomorultak egy szinten állnak a sörhassal. Egy tündének a lényege a nemesség, a belőle sugárzó fennköltség és arisztokratizmus, mindaz, ami a wow és hasonlók elfjeiből hiányzik.

És pont. Részemről ezt a témát már lezártam pár órával ezelőtt. Legalábbis lezártam volna, ha nem írsz ilyen arrogáns és egyébként teljesen felesleges hozzászólást. Aztán majd lehet jönni megint sírva pü-ben, hogy miért vagyok ilyen gonosz és kegyetlen, mert hát bemerek szólni, amivel megkeserítem mindenki piciny életét.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5105 Dátum: 13 aug 16, 22:56:07 »

Nem pasi, csak egy nagyon jó barátom. Már jó sok éve ismerjük egymást és szünetekben (főképp nyári szünetben) átmegyünk egymáshoz jó néhány napra. Most ez az idén elmaradt több ok miatt, és ezzel pótoltuk valamennyire. Ő is animés, de nem tudtam rávenni még, hogy jöjjön fel a fórumra is.
Akkor ez ilyen igazán jó barátság. Az én régebbről ismert barátnőimet még a neten sem lelem fel. (az egyiknek van facebookja csak nem jár fel).
Neten is olyan ismerősökkel beszélgetek akiket életemben nem láttam és nagyon jól kijövök velük, de amióta van netem valahogy hanyagolódnak a személyes barátkozások mivel online életet élek. Persze azzal a pár személlyel szívesen találkoznék.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5106 Dátum: 13 aug 16, 22:58:18 »

Én a filmről beszéltem!  Ott nagyon nem olyanok! Orlando Bloom szőkén nem tünde! És pont Figyelmeztetés  Épp neked adtam igazad,mert sokkal magasabbnak kecsesebbnek nemesebb lényeknek írta le és az nem svéd meg topmodell mert az emberi dolog. Emberi fogalmak. Amikor filmen látok egy tündét kicsit sem akarom hogy azt mondjam ez egy ember beöltözve...
A wownak is komoly mitológiája van... de más történet... és semmi köze egymáshoz a két dolognak. Ők picit sem vékonyak...   A skyrimben meg legalább nem éreztem őket hegyes fülű embereknek.
Basszus ha elegem van abból hogy bármelyik filmben rakunk egy tündére gombasérót és fézert és eladható VulkáninakXDXD

De a tökéletes tünde 2 méter körüli és hozzá max 65-70 kiló, vékonyak az izomtónusok nem kivehetőek.  hosszúkás az arcuk és nincsenek durva vonásaik. törékenynek tűnnek de meglepően fürgés és gyorsak az emberi szemnek legalábbis. A picsába miért nem tudok rajzolni ?  Tuti elégedett lennél a végeredménnyel Nyelvesít
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5107 Dátum: 13 aug 16, 23:09:23 »

Idézet
Amikor filmen látok egy tündét kicsit sem akarom hogy azt mondjam ez egy ember beöltözve...

Hát igen, ezzel egyetértek, de nem is skyrim-féle torz mutánsoknak akarom őket látni.

Idézet
De a tökéletes tünde 2 méter körüli és hozzá max 65-70 kiló, vékonyak az izomtónusok nem kivehetőek.  hosszúkás az arcuk és nincsenek durva vonásaik. törékenynek tűnnek de meglepően fürgés és gyorsak az emberi szemnek legalábbis.

Ezekkel meg részben nem értek egyet, mert akkor magamat nem sorolhatnám be a tündekategóriába.  Nyelvesít
Bár, ha választhatnék, amúgy sem tünde lennék, szóval mindegy. Nevet
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5108 Dátum: 13 aug 16, 23:12:31 »

meg szerintem te tudod hogy egy tünde vékony testű, az ember meg max anorexiás ikszdé  más faj. más nekik az egésséges testalkat.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5109 Dátum: 13 aug 17, 06:29:41 »

Mitől lesz nemesebb formája annak, aki magas, vékony és szép, mint annak, aki izmos?
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5110 Dátum: 13 aug 17, 06:33:31 »

Aki ezt magától nem érti meg, annak nem is lehet elmagyarázni.  Lesütöttszemek
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5111 Dátum: 13 aug 17, 07:36:44 »

Hát nem tudom, szerintem pl. Kenpachi termete sokkal tekintélyesebb, mint Byakuya nyálteste...mindegy.

Ez jó elf?
http://www.wizards.com/dnd/images/ex_master_of_radiance.jpg
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5112 Dátum: 13 aug 17, 07:40:22 »


Nem akarok beleszólni ,de most azon vitatkozni ami  nem is létezik...kinek mi jön be,és kinek milyen a fantáziája...Bocs,lehet hogy egy kicsit bunkónak hangzik.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 17, 07:41:11 írta dreamfolow » Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5113 Dátum: 13 aug 17, 07:42:52 »

Akkor beszéljünk a Dicső Yith Fajról, ők lehet, hogy léteznek, mert miért ne tennék? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 17, 07:46:06 írta gman » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5114 Dátum: 13 aug 17, 10:24:23 »

Hát nem tudom, szerintem pl. Kenpachi termete sokkal tekintélyesebb, mint Byakuya nyálteste...mindegy.

Szerintem meg Kenpachi egy túlértékelt nyomorék, alig várom, hogy meghaljon.

Mellesleg a nemes kisugárzás általában a kinézetből is származik, és Byakuya közelebb áll hozzá, mint az agyatlan harcmániás. Tekintélyt viszont csak a viselkedéséből nyerhet egy személy: ebben is Byakuya van előrébb, és nem az őrült, aki csak félelmet kelt maga körül. Bár Byakuya is túl arrogáns ahhoz, hogy igazán tekintélyes legyen.
HASCHWALT A LEGJOBB!!!!2  ikszdé

Idézet
Haha,már a kólát is próbálják feltüntetni egészséges dolognak.

TERMÉSZETES AROMÁKKAL (Kátrány?xD)
HOZZÁADOTT TARTÓSÍTÓSZER NÉLKÜL. (Ja ,a méreg nem romlik meg)
1866 ÓTA???

Nem akarok beleszólni, de olyan hülye témákat felhozni, ami nem is igaz.  Mosolyog
Majd, ha ráírják a kólára, hogy "tudta, hogy Afrikában a betegségek 70%-a víz által terjed? Előzze meg, igyon sokkal egészségesebb kólát!", akkor igaz lesz. Addig csak próbálják egészségesebbé tenné, nem egészségessé.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 339 340 [341] 342 343 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!