24 szep 27, 10:30:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 338 339 [340] 341 342 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1191129 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5085 Dátum: 13 aug 16, 09:44:03 »

Miért, talán így kéne kinézniük? Vagy így?

Mint valami izomállat civilizálatlan viking? Nevet Szerintem sokaknak már annyira elege van ebből az általánosításból, hogy az a férfi, aki egy kicsit is szép, az már rögtön buzi, meg lány meg stb.

Sosem jöttek be ezek a durva elfábrázolások, amik egy-két helyen felbukkannak, de az összes játékban és más fantasyban elnéztem. A Gyűrűk urába nem illenének a vikingelfek, ha egyszer Tolkien maga is karcsúnyak, szépnek és lágy vonásúaknak írta le a tündéket.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5086 Dátum: 13 aug 16, 09:48:04 »

Fúj, aza  két "tündés" kép, amit betettél, azért az büntet. Az ilyeneknek nem sok köze van a trú tündékhez. ikszdé
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5087 Dátum: 13 aug 16, 09:59:08 »

Nem Saphi, egy igazi Tünde így néz ki...

De végszóként azért az én megítélésemben sem vikingekről és Arnoldokról van szó. Hanem markánsabb, férfiasabb arcokról. Ez szerintem egy nagyon jó kis rajz.
Elfek
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 16, 10:05:56 írta Ishida » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5088 Dátum: 13 aug 16, 10:03:38 »

Megkérnélek már, ha mindenáron így teszel be képet (ha csak linkként tennéd be, meghalnál?), akkor legalább kicsinyítsd már. Nem kell ennyire széthúzni az oldalt, meg lelassítani a betöltődését.

Egyébként jó az a tündés rajz, de a tündék is lehetnek sokfélék. És nem "buzisak"  a tündék, hanem tündések. xD Már amennyire egy ember tündés tud lenni. xD
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5089 Dátum: 13 aug 16, 10:05:14 »

A tünde-elf vitát hagyjuk, már egyszer kibeszéltük a könyvek témában. Nevet

Én ezt a kifejezést szeretem a gyűrűk urás tündékre és kész. A többi meg felőlem lehet elf. Nevet

Olyan név is van, hogy Hajnal, mégsem tesznek be ilyen képeket, ha az Orion csillagködéről beszélnek vice versa. Maga  a tünde, mint melléknév és mitológiai név hamarabb létezett, mint Vörösmarty névalkotása. Mosolyog

A rajz meg tényleg jó. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 16, 10:06:25 írta Saphira » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5090 Dátum: 13 aug 16, 10:06:34 »

Egyébként szerintem a Tünde, mint női név se rossz. Nevet
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5091 Dátum: 13 aug 16, 10:19:34 »

Ez szóvicc volt csupán Saphi, nekem nem baj, nem zavar ha valaki tündeként vagy elfként tartja számon ezt a fajt. Ez az én szememben olyan, mint a Vérfarkas - Farkasember. Mindkettő ugyanaz szerintem, csak többféleképpen lehet kifejezni. Egyedül a lézerkard - fénykard kombót nem tudom megemészteni.  smirksweat
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5092 Dátum: 13 aug 16, 10:37:34 »

Az elfek nem búzák, hanem metroszexuálisak. Nevet

http://periannath.com/wp-content/uploads/2010/05/sauronfightcthulhu_470x1780.jpg
Az utolsó pontnál csak én nem értem, hogy mitől jobb Sauron serege?

Amúgy meg én előbb ismerem az X-menes Sauront, tök fura volt utána valamikor asszem hetedikben olvasni a GyU-t. Nevet
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #5093 Dátum: 13 aug 16, 10:58:56 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Pz1wkq2Z-wI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Pz1wkq2Z-wI</a>
sírok ezen a zenén Nevet
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5094 Dátum: 13 aug 16, 11:52:50 »

Bár, nem tudom, hogy a szerző halálától számítva hány évig rendelkezhet vele.

Szerző halála után 70 évig.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 16, 11:54:35 írta Syzygy » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5095 Dátum: 13 aug 16, 14:49:34 »

Akkor 50 évesen lehet látom még azt is a filmen. Bár, lehet C. Tolkiennek igaza van, és jobb, ha azt nem filmesítik meg. Nevet

Az a Sauron-Voldemort videó nagyon jó. Nevet
Azért ez sem semmi:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=1ot9JtiHhiU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=1ot9JtiHhiU</a>
Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5096 Dátum: 13 aug 16, 15:14:04 »

Haha,már a kólát is próbálják feltüntetni egészséges dolognak.

TERMÉSZETES AROMÁKKAL (Kátrány?xD)
HOZZÁADOTT TARTÓSÍTÓSZER NÉLKÜL. (Ja ,a méreg nem romlik meg)
1866 ÓTA???
Naplózva

kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #5097 Dátum: 13 aug 16, 15:29:51 »

ez olyan mint nálunk a redbull Nevet veszel 250ml-set és rá van írva hogy ajánlott napi adag.. és az 500 ml-en ugyanúgy rajta van Nevet

Call of Duty : Ghosts soundtrack.. nem vagyok egy nagy eminem fan de ez a zene jó.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=o1Af8RrmLPY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=o1Af8RrmLPY</a>
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #5098 Dátum: 13 aug 16, 20:38:15 »

Az idei nyaram legjobb napja volt a mai. Nevet

A Mecsextrémben voltunk és mindent kipróbáltunk. Falmászás, gokárt, bob, rodeó bika, 3d karika és kötélpálya. Annyira jó volt vele lenni, és nem csak a facebookon beszélni vele. Kár hogy olyan messze laknak tőlünk. Szomorú
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5099 Dátum: 13 aug 16, 21:33:50 »

Ahány mitológia, annyi Tünde-elf kinézet. A gyűrűk urában magasak vékonyak... én sem értem emiatt miért kell topmodellként meg svédként elképzelni őket.  Peter Jackson rendező létedre képzelőerő zéró, ülj le tündékből egyes!
A Warcraft  Night Elfjei Szintén magasak de izmosak, erdei népek. Bőrük a sötét kék és a lila árnyalatai között mozog, így az éjszakában könnyebben elrejtőzhetnek. Nem használnak mágiát, inkább a természetet szeretik, valamint a hold fontos a számukra (druidák).
A nemes elfek akik a rokonaik alacsonyabbak bőrük kifehéredett, emberszerűbbek lettek. Használnak mágiát. Napimádat jellemzi őket.
De ami neked bejöhet azok talán a Skyrim elf ábrázolása. Ott jobban belemennek abba hogy ne hasonlítsanak az emberekhez.
Ami engem illet én az elfeket tágabb értelemben veszem. Ha játékokról van szó. Ha könyvadaptációról akkor meg....  Fogalmazzunk úgy rühellem ha eltérnek ilyen mértékben ikszdé Bár azért Smith ügynöknek vagy egy fejszerkezete amitől jó elf lett Nevet Szerintem
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 338 339 [340] 341 342 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!