24 okt 02, 15:16:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 212 213 [214] 215 216 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1199180 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3195 Dátum: 13 jún 22, 10:32:21 »

Haverom lehúzott Koszovóban fél évet... Amikor jelentkezett szerződésesnek, akkor hó de frankó, megéri, jó lóvé, mittudomén...
Amikor visszajött Koszovóból, lejárt a szerződése, nem hosszabbította meg... Egy neki szánt golyó végzett egy francia sráccal... Nem mindegy hogy pénzért katonáskodsz, vagy hivatástudatból.. A magyar szerződésesek 90%-a pénzért csinálja... Amíg rá nem jönnek, hogy nincs az a fizetés, amiért megérné lelövetni magukat... Az ilyen katonabuzi fegyverbolond militarista beállítottságú srácokat már a pszichológiai teszten elhúzzák...
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3196 Dátum: 13 jún 22, 10:33:39 »

Vannak ultrahangosak, csak papíron és nincs mivel beszkennellnem.
A baj az hogy itt az emberek feláborítónak találják, ha az ember egy hsz-nál többet ír az élete örömeiről.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3197 Dátum: 13 jún 22, 10:48:48 »

Általában a fénymásolással foglalakozó üzletekben már szkennelnek is. Megéri rááldozni azt a kis időt, könnyebb sokszorosítani és  mellesleg a minősége sem sérül, ha csak  egy fájlként tárolod.
Engem érdekel, szóval elküldheted nekem is külön, de ha az Én topicba rakod be, akkor sem panaszkodhat senki. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #3198 Dátum: 13 jún 22, 10:56:51 »

Át szoktam nézni amiket írok. Tudom milyen pályát választottam, és teszek is érte, hogy sikerüljön jól.
Áh... hülyeség volt ezt az egészet felhozni, és megint csak gondot okoztam.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3199 Dátum: 13 jún 22, 10:58:42 »

Mondjuk a kivezénylésnél, a hazai példára hagyatkoztam, "kis lóti-futiknál" ... osztálytársam bátyja is félévig tartalékos volt itthon 2011-ben... eléggé paráztak, hogy most mi lesz...
Abban viszont egyet kell értened, hogy aki el megy katonának, az nem hagyatkozhat arra, hogy mindig békeidő lesz és nem kell sehova se menni...

Azért ez a tartalékos dolog sem épp így működik. Tudod, arra is jelentkezni kell. Aztán, hogy a pesti dandárságban milyenek a viszonyok, gőzöm nincs, de nálunk, Debrecenben, mikor tesóm először akart menni, nem jött össze, mivel túl sok jelentkező volt, és ugye nincs keret arra, hogy a kellőnél több katona legyen kinn, mert annyit azért nem fizet a NATO sem. Ha nincs kellő ember, akkor nyilván hatályba léphet a kivezényléses dolog, de amíg nincs ilyesmi, minden "kis lóti-futi" szabad akaratából dönt, mikor és hova akar menni.



Szia! Bemutatkoznék Noémi a nevem, Szlovákiában élek, ott folytattam 12 éven át a tanulmányaimat... most Budapesten tanulok, ott vagyok kollégista, de attól még az állandó lakhelyem mindig Szlovákia...  Mosolyog
Amiket pedig később említettem, Magyarországon a tiszti keresetek stb., azt pedig a magyar állampolgár, Hajdúböszörményi születésű, jelenleg az Óbudai Egyetemen tanuló páromtól/által szerzett információim voltak...
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 22, 11:03:42 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3200 Dátum: 13 jún 22, 11:00:52 »

Annyit azért nem étrek, hogy két utcányit sétáljak és még pénzt is adjak a szkennelésért. ikszdé
Majd amit ingyen és fáradságmentesen fényképezek, az felrakom.
Amúgy nem nagy szám ez az ultrahang, én a legutóbbin sem látom, hogy hol a feje. Valójában kicsit sem meghatározó örök élmény az első ultrahang, hiába mondják, ha fingod nincs, hogy mit kell nézni. Az anyuka első üveg egy szuszra letolt befőttje és az első megérzett rúgás sokkal  meghatóbb, mint a kórházban, idegesítő gépek között történő interaktív modern festmény nézés.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 22, 11:01:32 írta gman » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3201 Dátum: 13 jún 22, 12:22:13 »

Mért nem veszel egy multifunkciós nyomtatót.. 12-15 ezerért már kapsz egész jókat, és a szobádból sem kell kimozdulni...
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3202 Dátum: 13 jún 22, 12:30:07 »

Hű, emberek, érzitek ezt a hűsítő hideget? Nevet Bizony kemény 19 fok van kint. Nevet



Legalábbis itt.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 22, 12:30:49 írta Saphira » Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #3203 Dátum: 13 jún 22, 12:46:39 »

Át szoktam nézni amiket írok. Tudom milyen pályát választottam, és teszek is érte, hogy sikerüljön jól.
Áh... hülyeség volt ezt az egészet felhozni, és megint csak gondot okoztam.

Még ha köcsög is voltam, egyébként tényleg érdekel amit írtál, szóval szerintem ha már ennyien kérik akkor írd be Én topicba Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #3204 Dátum: 13 jún 22, 13:33:51 »

Egyenlőre csak le tudok írni róla néhány részletet, de mást nem. Amint lesz gépem szépen leírok mindent, és majd úgy tudom mutatni. Azért ha tényleg érdekel, akkor írok róla az Én topikba.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3205 Dátum: 13 jún 22, 14:16:53 »

*egyelőre  Mosolyog

Nah akkor úgy látom megbeszéltetek mindent, ami tegnapról kimaradt.  Nevet

Azzal van csak bajom, hogy 30 fokban kell vizsgázni is, persze eddig mindig második emeletre kellett menni, ahol vagy nagy üvegablakok vannak, vagy ahol 5 négyzetméteren vagyunk 345-en, levegő meg semmi.

Mint ha dörögne. *-*

Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #3206 Dátum: 13 jún 22, 15:44:28 »

Én ha lehet ki se dugom a fejem...bár hamarosan beleszek táblázva.Szomorú
Á,mondom nekiállok lefordítani a Shinsekai yori mangáját,meg meg is szerkesztem,attól függ hogy sikerül...És kb 800 oldal jött ki ,úgyhogy egyedül tök jó lesz.Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 22, 15:44:59 írta dreamfolow » Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #3207 Dátum: 13 jún 22, 15:45:11 »

Nem hiszem el hogy egy órája senki nem csapta le a 'mintha'-labdát...  Neeem Mi van itt, gyerekek?
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #3208 Dátum: 13 jún 22, 15:57:03 »

Meghagytuk neked ezt a megtiszteltetést Sabaku Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3209 Dátum: 13 jún 22, 16:18:59 »

Köszönöm Sabaku, rosszul éreztem volna magam, ha nem történik meg a visszacsatolás.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 212 213 [214] 215 216 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!