24 okt 02, 19:21:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 208 209 [210] 211 212 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1199402 alkalommal)
0 Felhasználó és 64 vendég van a témában
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #3135 Dátum: 13 jún 21, 21:02:41 »



Arcom miközben olvasom a threadet :­((((((((((((((((((((((((((((((
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3136 Dátum: 13 jún 21, 21:06:08 »



Arcom miközben olvasom a threadet :­(((((((((((((((((((((((((((((( (kivéve Saphira miatt, aki mindig az igazat szólja)


Pontosan. Egyetértek vele. Mosolyog

Zitagirl, mutasd meg nekem, én majd formálok róla véleményt.

Idézet
Tipp: jobb és bal agyfélteke?

Nem tudom, miről beszélsz.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 21, 21:07:50 írta Saphira » Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #3137 Dátum: 13 jún 21, 21:06:31 »

Noemimi nem is az, hogy félek a véleménytől bár ezt inkább anyámnak köszönhetem, mert egyből leszólta, hogy valami hülye manga lenne, és ezt úgy hogy nem is mondtam semmit róla. (Semmit nem tud a mangákról, csak egy nagyon picit) Amúgy igazából mondtam olyan egy-két barátomnak a történet egy részét (Aisha részét) és tetszett nekik. Persze ez bennem egy gát, amit lekéne döntenem, de remélem ez lassan sikerülni fog. Ha meg nagyon érdekel, akkor írok róla.

Saphira inkább leírom a közösbe egy kis részét, azt ha tényleg érdekel, akkor szívesen leírom neked részletesebben.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 21, 21:14:06 írta zitagirl » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3138 Dátum: 13 jún 21, 21:12:44 »

Ne róla írj részletet mutass. Fogalmazási készséget, átvezetéseket stb. kéne látni ahhoz, hogy véleményt tudhassunk formálni az irományról...


Kérlek fejtsétek ki mi a jó ill. rossz ember. Szerintem mindenki eszmét követ max. az eszme lehet erkölcsileg helyes vagy helytelen...
És pont attól rossz hogy az eszméje erkölcsileg  helytelen.  Nevet

Nem értem miért pont ettől lenne rossz, hiszen ő akkor helyesnek feltételezi az adott eszmét... mindig csak a későbbi korok tudják megítélni, hogy valami helyes volt vagy helytelen egy bizonyos időben...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #3139 Dátum: 13 jún 21, 21:16:32 »

Attól hogy ő jónak véli még nem az. És ő nem érzi ezt rossznak de attól még rossz.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3140 Dátum: 13 jún 21, 21:18:23 »

Nem érted a lényeget, Ayumichan.

Mi alapján ítéled meg, hogy valami rossz vagy jó-e? Ő maga jónak véli, te meg nem. Kinek van igaza?
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #3141 Dátum: 13 jún 21, 21:23:38 »

Ne róla írj részletet mutass. Fogalmazási készséget, átvezetéseket stb. kéne látni ahhoz, hogy véleményt tudhassunk formálni az irományról...
Majd ha lesz gépem, akkor fogok tudni mutatni, de most csak mondani tudok róla.

Mi alapján ítéled meg, hogy valami rossz vagy jó-e? Ő maga jónak véli, te meg nem. Kinek van igaza?
Jó kérdés, de szerintem annak, akinek a nézete nem arról szól, hogy gyűlől mindent, meg bármiben csak rosszat tenne. Ez is inkább nézet kérdése.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3142 Dátum: 13 jún 21, 21:24:35 »

A katona, bevállalja hogy bizonyos javakért, akár embert is öl. Lehet ez pénz, a hazája, dicsőség, megfelelni akarás stb.

Akárhogy csűrjük, csavarjuk ő maga döntött úgy hogy kész lenne embert ölni.

A cél szentesíti az eszközt ez tény, de azért ne sajnáljuk már "szegény" katonákat.
Naplózva


dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #3143 Dátum: 13 jún 21, 21:26:17 »

Saphira,erre való a demokrácia.

Zita,az életben mindig vannak olyanok akiknek nem tetszik valami,akkor mért éri meg gátlásosnak lenni?
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #3144 Dátum: 13 jún 21, 21:29:14 »

Ezt nem tudom elmagyarázni miért, de egyszerűen ilyen vagyok. Nem akarok zavargatni másokat, és már többször is akartam volna beszélni róla, de mindig az lett, hogy semmit nem mondtam róla. Ez lenne az a gát.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3145 Dátum: 13 jún 21, 21:30:42 »

Idézet
A cél szentesíti az eszközt ez tény, de azért ne sajnáljuk már "szegény" katonákat.

Bezzeg mikor bombázzák a házad, elvárod, hogy szegény katonák segítsenek. Szomorú

Idézet
Jó kérdés, de szerintem annak, akinek a nézete nem arról szól, hogy gyűlől mindent, meg bármiben csak rosszat tenne. Ez is inkább nézet kérdése.

Egy eszme sem arról szól, hogy gyűlöl mindent. Pont ez a lényeg, az eszmékben hívők hisznek az eszmében, mert úgy gondolják, hogy az a .

Idézet
Saphira,erre való a demokrácia.

Mire, hogy megmondd, mi a jó? Nem, a demokrácia arra való, hogy szétzúzz egy erős társadalmat. Sok hülye sem fog egy okosat mondani. Mosolyog
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #3146 Dátum: 13 jún 21, 21:35:14 »

Nem érted a lényeget, Ayumichan.

Mi alapján ítéled meg, hogy valami rossz vagy jó-e? Ő maga jónak véli, te meg nem. Kinek van igaza?
Mindenkinek van egy bizonyos "igazságérzete".
Előfordul hogy ami xy-nak jó azzal árt z-nek. És itt a lényeg tudja hogy amit xy tesz azzal árt z-nek, de egy "magasabb eszméért" teszi amit ő jónak vél.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3147 Dátum: 13 jún 21, 21:36:20 »

Saphira,erre való a demokrácia.

Akármilyen rendszerrel előhozakodhatunk, mindegyik megítélte a saját igazát... amit aztán rendszerint a következő rendszer elkezdett helytelennek titulálni...


Na látod Ayumi mi is ezt mondjuk, nincs egyértelmű "jó" és "rossz" nagyon alap, de ezt mutatja (többek közt) a következőképp ábrázolton kívül számos más régi szimbólum is (csak a legismertebbet vettem elő)
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 21, 21:40:58 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3148 Dátum: 13 jún 21, 21:37:38 »

Idézet
Mindenkinek van egy bizonyos "igazságérzete".
Előfordul hogy ami xy-nak jó azzal árt z-nek. És itt a lényeg tudja hogy amit xy tesz azzal árt z-nek, de egy "magasabb eszméért" teszi amit ő jónak vél.

A bíró is árt a sorozatgyilkosnak, amikor életfogytiglanra ítéli. Akkor nem kéne?
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #3149 Dátum: 13 jún 21, 21:39:55 »

A sorozatgyilkos megérdemli hogy életfogytiglanra ítéljék. "z" alatt egy teljesen ártatlan valakit értek akinek azért ártanak mert az az érdekük...
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 208 209 [210] 211 212 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!