24 okt 03, 05:18:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 197 198 [199] 200 201 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1199772 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2970 Dátum: 13 jún 18, 08:34:11 »

Én jelen pillanatban azt várom, hogy gman visszajöjjön és megindokolja, hogy Superman erősebb mint Goku és én erre azt mondhassam, hogy Superman a mi napunkból nyeri az erejét és Goku elteleportálhatja bárhová, ahol Superman csak man lesz és egy ütéssel megöli. De még nem jött meg gman, hogy ez a beszélgetés lefuthasson.  Nevet
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2971 Dátum: 13 jún 18, 09:00:53 »

Az a 314 nap csak azért olyan feltűnő, mert mérve van, valószínűleg elég sok kocka van itt a fórumon, aki talán már éveket is eltöltött gép előtt, és amúgy szerintem te sem vagy lemaradva annyira összesített adatokkal Carttól vagy Aestől. Mosolyog

Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2972 Dátum: 13 jún 18, 09:07:25 »

Kicsiben gondolkodsz. Kapásból elteleportálhatná egy hat tonnás kriptonittömb mellé, az viccesebb volna, nemde?
No de Goku honnét tudja, hogy Superman a napból nyeri az erejét, vagy, hogy a kriptonit a gyengéje? Nevet Még csak a gondolatából se tudja kiolvasni, mert mentális védelme is van neki.  Nyelvesít
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2973 Dátum: 13 jún 18, 09:28:11 »

Az én időm sajna már látszik a statisztikában, mondjuk nem tudom, hogy hogy vagyok fenn ennyit  Neeem

Annyira el lehet fáradni az alvásban, rég tapasztaltam ilyet Nevet

Am Gokunak vannak barátai akik elárulják neki Superman gyengepontját muhahaaa
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2974 Dátum: 13 jún 18, 09:40:54 »

Hát te is régóta vagy már itt.  Nevet Összejön az.  Nevet Ki az a Pitor és Rina? Ők vannak még benne a statisztikában, miközben én ilyen nevű embereket sose láttam itt. oO Rina mégrémlik, hogy volt egy ilyen noname külsejű lány, akinek a barátja is fórumos volt vagy ilyesmi.  Gondolkozik
Az alvásban tényleg el lehet fáradni.  Nevet
Naplózva


Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2975 Dátum: 13 jún 18, 10:38:21 »

Pitor az putir, csak időközben átkeresztelkedett Cart főplébánosnál Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2976 Dátum: 13 jún 18, 10:39:26 »

Kicsiben gondolkodsz. Kapásból elteleportálhatná egy hat tonnás kriptonittömb mellé, az viccesebb volna, nemde?
No de Goku honnét tudja, hogy Superman a napból nyeri az erejét, vagy, hogy a kriptonit a gyengéje? Nevet Még csak a gondolatából se tudja kiolvasni, mert mentális védelme is van neki.  Nyelvesít
Kaio-sama megsúgja neki telepatikus úton. Nevet Ő meg kiderítheti a többi istenségtől, valaki csak tudja, mi Superman gyengéje.
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2977 Dátum: 13 jún 18, 10:46:20 »

Goku kitalálná alapból. Sokan azt hiszik Gokura, hogy idióta. Pedig csak szakbarbár. Harcban zseniális, mert semmi más nem érdekli csak ez. Annyira, hogy kb. a cipőfűzőjét sem tudja bekötni emiatt. De ha harcolni kell ott rájön a megoldásra.

Azért nem a kriptonitot mondtam am, mert Goku menőbb annál, hogy ilyen külső forrásoktól függjön. De Superman külső forrását kiránthatja alóla.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2978 Dátum: 13 jún 18, 13:53:31 »

Gman, veszett fejsze ez a vita. Egyértelműen kispályás Superman Gokuhoz képest. Ezt még én is tudom, aki 4-5 résznél többet sosem látott még a Dragon Ballból. (Bár már rajta vagyok az ügyön:D)
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2979 Dátum: 13 jún 18, 14:08:25 »

Már majdnem készültelek lehurrogni, de a zárójeles rész után más lett a dolgok fekvése
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2980 Dátum: 13 jún 18, 14:08:39 »

Lehet valaki úgy is fórumtag, hogy nem nézte végig legalább egyszer a Dragon Ballt és a Dragon Ball Z-t?  Ohh My God Nevet
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2981 Dátum: 13 jún 18, 14:09:24 »

Igen, lehet. Sőt csapattag és Dragon Ball manga lektor is.  Nevet
Naplózva


dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #2982 Dátum: 13 jún 18, 14:10:34 »

Én egy részt láttam még anno Animaxon,nem volt rossz.Egy kicsit szégyenlem is hogy a történelem egyik legjobb animéjét nem láttam még.De igazából nagyon nem is vagyok rá kiváncsi...a kamehame---ha-t azért ismerem :DD
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2983 Dátum: 13 jún 18, 14:11:42 »

Hogy nőttetek ti fel?  Ohh My God
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2984 Dátum: 13 jún 18, 14:17:27 »

Candy,Candy-n és Sandybellen.  Nevet Amúgy játszották a DB-t is, amikor ezeket csak mi tesóimmal beláttuk, hogy a DB csak egymás gyepálásáról szól és megszavaztuk, hogy nem nézzük.  Nevet
Naplózva


Oldalak: 1 ... 197 198 [199] 200 201 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!