24 szep 29, 21:23:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1195418 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #480 Dátum: 13 márc 15, 12:27:22 »

Megint megszegem a némaságot, de mindegy, most muszáj gúnyolódnom.
A környékünkön a legtöbb település 4-6 méteres hótorlaszok által van elrekesztve a külvilágtól, de a híreket hallgatva, nem csak erre jelentkezik ez a probléma. Itt Tamásiban kb. százötvenen ragadtak, mert se ki, se be. A művházban aludtak, takarót nem tudtak eleget szerezni. Szomszéddal elmentük egy-egy kisgyerekes családot összeszedni, hogy legalább a picik ágyban alhassanak. A kislány és az anyuka épp reggeliznek, apuka pedig elment érdeklődni, de nincs rá garancia, hogy ma továbbmehetnek.  Nagykónyiban ugyanez van, anyám egész éjjel az ottragadt embereken segített.
No de hogy nem ég le az összes bőr a mocskos pofánkról, hogy itt panaszkodunk, mikor 165 éve, ezen a napon sokkalta nagyobb volomenű dolgok történtek! Ahelyett, hogy ezzel a kis hóeséssel törődnék, akár a nagy forradalmunkról is zenghetnénk dicső ódákat, hisz ami ma történik, azt holnapra elfelejtődik, ami akkor volt, az viszont örök! Fel, honfitársak, ki az utcákra, a viharban szebben lobog a zászló, mutassuk meg a természetnek, hogy az ő hatalma a magyar szívhez képest nem több olcsó vásári mutatványnál!

Te miről beszélsz? Lefújták az összes szabadtéri rendezvényt, senki sem ünnepel, meg zeng ódákat, szóval ennyit erről. Nem sírhat mindenki amiatt, hogy xy valami nevesincs községben ragadt. Nem kellett volna elindulni a legnagyobb viharban kisgyerekekkel. Már elég régóta fújják mindenhol, hogy ne menjenek ezekre az utakra, ráadásul szép magyar nyelven mondták el, nem tudom, mi nem volt rajta érthető.

Meg kb. ez olyan szöveg volt, mint mikor az eldugott zsákfalusiak panaszkodnak, hogy kátyúsak az utak, bezzeg Orbán Viktor milyen sokat keres. Nincs ok-okozati összefüggés.

Remélem itt nem lesz nagyobb vihar, még valahogy vissza kéne jutni Debrecenbe. Nem voltam itthon 5-6 hete, és pont ilyen időjárás előtt kellett hazajönnöm. Nevet

---

Ja, és fejezd már be itt ezt a hazautálatot, észrevehetnéd, hogy senki sem kíváncsi rá. Ahogy rád sem igazából.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 15, 12:28:16 írta Saphira » Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #481 Dátum: 13 márc 15, 12:43:42 »

Jólvan, csak itt van ez a faszi, akit befogadtunk a gyerek miatt és reggel egyből arra panaszkodott, hogy egy kokárdája sincs, amit kitűzhetne. B*sszameg, ágyban aludt, inkább hálás lenne! Az ő fejét azért mégsem ordíthatom le a kislány előtt, ezért inkább kiírtam a dühömet.
Jót többet nem teszek, az biztos, amíg meg nem győződtem arról, hogy kiérdemelték!
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #482 Dátum: 13 márc 15, 12:47:26 »

Én ki se tettem volna a lábamat, de muszáj volt elmennem a városba. Még most is kiráz a hideg. Meg alig van élet a városban is. Még jó hogy csak esett akkor, nem pedig havazott.
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #483 Dátum: 13 márc 15, 13:07:56 »

Nekünk mindig van szalag itthon ,mert az elöző kettőt ellopták...szal ha ilyesmi van akkor lehessen csinálni.Csak megérte a hidegre edzenem,rovidnadrágban es papucsban nyitott ablakkal tok jól megvoltam Nevet
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #484 Dátum: 13 márc 15, 13:36:01 »

Hát nekünk meg nincs, mert minek legyen? Ha annyira fontos neki, akkor miért nem hozott magával? A saját lakásomban veszekszik velem egy vadidegen ember ilyen marhaságon és nekem van annyi önuralmam, hogy ne b*sszam ki a hóra a pereputtyával egyetemben. Biztos szánalmas vagyok mugen?
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #485 Dátum: 13 márc 15, 13:50:24 »

Komolyan ilyenen akadsz ki? Elég idegesítő ember lehetsz, gman, nem csoda, hogy nem kedvelt a szobatársad.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #486 Dátum: 13 márc 15, 14:04:05 »

Számonkér rajtam valamit egy vadidegen e saját lakásomban! Kérek egy tízest a szállásért bmeg, hát velem ne cseszekedjen már valaki, akinek épp szívességet teszek! Én vagyok az idegesítő, ő meg joggal kéri rajtam számon azt a szalagot, Saphi, ez komoly!?
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #487 Dátum: 13 márc 15, 14:07:01 »

Igen, komoly. Mert vicces, hogy ilyeneken ennyire kiakadsz. Nevetséges. Nevet
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #488 Dátum: 13 márc 15, 14:07:58 »

Amit ő csinál, az meg természetes?
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #489 Dátum: 13 márc 15, 14:09:13 »

ezt nem viccesnek nevezném, egy sz-betűs szó jobban illik a dologra...

szöveg környezet függő...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #490 Dátum: 13 márc 15, 14:10:35 »

Hát... Azért abban most gmannak is igaza van, hogy nemhogy örülne a csávó hogy befogadták, de neki még kokárda is kéne az ünnep miatt... Szánalom kategória.. Jó hogy a Nemzeti dalt nem akarja elszavaltatni gmannal...  smirksweat
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #491 Dátum: 13 márc 15, 14:11:49 »

Hát ha koveteli akkor az ő hülyesége, de az ,meg a tied ,hogy nem neki mondod amiket most nekunk...szal...
Szerintem mondd meg h ha nem tetstik ellehet menni...vagy ne idegeskedj...az ,ar a te dolgod ,hogy unnepled vagy sem ,de akkor sem kell minden megemlékezot kicsufolni.abban viszont igazad van,hogy vendégségben nehogy má' ő kovetelozzon..
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #492 Dátum: 13 márc 15, 14:16:45 »

ezt nem viccesnek nevezném, egy sz-betűs szó jobban illik a dologra...

szöveg környezet függő...

Ezt pontosan melyikre írtad?
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #493 Dátum: 13 márc 15, 14:18:35 »

Nem az a baj, hogy kéri, van ilyen, megértem, ha neki szüksége van rá. De az, hogy burkoltan lehülyéz, ha nincs, na az kiborítja a bilit!
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #494 Dátum: 13 márc 15, 14:23:29 »

az elsőt:
Igen, komoly. Mert vicces, hogy ilyeneken ennyire kiakadsz. Nevetséges. Nevet

a másodikat:
Amit ő csinál, az meg természetes?

úgy értve, hogy értelmezhető valami rossz indulatúnak, pedig nem az... egyáltalán nem és megválaszolható normális módon, hogy mért nincs kokárdám, még egy értelmes beszélgetés is kisülhet belőle, márha 2 értelmes ember beszélget Mosolyog
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!