24 szep 29, 13:29:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1195081 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
Arysha
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 201


Otaku o~baa-chan/Gea jobbkeze :D


« Válasz #375 Dátum: 13 márc 08, 21:21:54 »

Na igen, bírni is kell a sok tanulást. Bár mi szerencsés alkat vagyunk (Ayumival együtt), mert "ragad ránk" a tudás. Kevés tanulással is tudunk jól vizsgázni. Nyelvesít
Mindenesetre az orvosi túl húzós nekem - több szempontból is -, de elképzelhető hogy továbbképeztetem magam egy 'olcsóbb' szakon. Érdekelne több szak is, nem csak az orvosi.  Hümm-hümm

Kokárda, kokárda, kokárda... jó az, ha hordja az ember ilyenkor. Ez is jelzi, hogy hazafias valaki. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 09, 10:35:43 írta Arysha » Naplózva

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó. Egyszer majd úgyis az lesz...
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #376 Dátum: 13 márc 08, 21:27:55 »

Én is mindig hordok kokárdát. Aki ismer, azt ez gondolom nem lepi meg. Van is egy szép kokárdám, közepén egy Turulmadaras kitűzővel. Nevet Tavaly nagyon rossz volt mert nem találtam meg, csak az ünnep után került elő, pedig halálra kerestem. :/
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #377 Dátum: 13 márc 09, 05:19:06 »

El kéne indulni dolgozni... Áá lusta vagyok... Nincs hozzá semmi motivációm...
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #378 Dátum: 13 márc 09, 09:11:21 »

http://www.youtube.com/watch?v=HA5S66-wdYw
Ez mindig motivál. Hiába, a jó öreg skinheadzenénél nincs jobb. Nevet
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #379 Dátum: 13 márc 09, 17:49:26 »

Eltalált a nosztalgia délután Nevet

https://www.youtube.com/watch?v=D17i7kcKER0
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #380 Dátum: 13 márc 09, 17:59:56 »

Basszus már el is felejtettem azt a "remek" érzést amikor reggel arra kelsz hogy bevertek egyet és fel van dagadva az arcod Nevet Pedig most tényleg nem én kezdtem a kötekedést >< Mondjuk én ütöttem elsőnek, de megérdemelte az ostoba cig... roma  >.<#
Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #381 Dátum: 13 márc 09, 18:00:26 »

Én is ma néztem ezeket. Nem tudom feldolgozni, hogy az ekkori tv műsorokban, hogy mehetett ennyi gagyi, modoros szenny. Tartalmilag ma is gagyi dolgok mennek, de legalább a forma jó. A 90-es éveknek fantasztikus varázsa volt és örülök, hogy nem a mai posztmodern korban nőttem fel, de annyi sötétség is zúdult az emberekre ami mai ésszel felfoghatatlan.
Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #382 Dátum: 13 márc 09, 18:06:38 »

Eltalált a nosztalgia délután Nevet

https://www.youtube.com/watch?v=D17i7kcKER0

Én a héten telepítettem fel a Harry Potter 2 játékot, amit még haverral rongyosra játszottunk anno. Iszonyatosan jó érzés újra játszani vele.  Nevet
Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #383 Dátum: 13 márc 09, 18:13:00 »

Jaj, te Lew, és még büszkén újságolod is a verekedéstől feldagadt arcod? Nevet

Hm, tök rég írtam ide. Mizu van amúgy? Majd visszaolvasok egyébként, úgyis lesz egy rahedli időm, míg vonatozom bájerlandba. Izébigyó
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #384 Dátum: 13 márc 09, 18:15:27 »

Eltalált a nosztalgia délután Nevet

https://www.youtube.com/watch?v=D17i7kcKER0

Én a héten telepítettem fel a Harry Potter 2 játékot, amit még haverral rongyosra játszottunk anno. Iszonyatosan jó érzés újra játszani vele.  Nevet

Én a HP4 játékkal játszottam Nevet De nekem nem tetszett, valahogy hülye volt az irányítása vagy csak nekem nem volt érzékem hozzá. ikszdé
Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #385 Dátum: 13 márc 09, 18:37:44 »

Csak az első három jó a többiben már nem lehet annyira szabadon mozogni és gagyi az egész.
Naplózva


zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #386 Dátum: 13 márc 09, 18:41:47 »

Én a HP 5-tel játszottam sokat. Megvan a 6 és a 7 első része de a hetedik nem indult a régi gépemen azóta meg nem is vettem elő, a 6 meg nem volt annyira jó. De még 3. koromban játszottam a 2-vel is a bicikli táborban. Gépen volt és így játszhattam rajta mikor szabad volt. Megvan a 4 is de azzal semmit nem haladtam és nem engedett.

Én szerintem néhány jó műsor van még nálunk, és ennyi. Nem érdemes nézni a tévét. De látom ez már régebben is így volt. Mellesleg még vannak jó videói.

Na mindegy azóta mióta nem tévézek inkább olvasok. Most éppen Salamon király gyűrűét olvasom, és még ma beszeretném fejezni, hogy újra elolvassam az első két részt. Szeretnék írni a teljes sorozatról egy ajánlót a suliújságnak, csak pontosan már nem emlékszem az előző kettőre.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 09, 18:53:51 írta zitagirl » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #387 Dátum: 13 márc 09, 18:59:26 »

Lew legalább lerendezted a gyereket?

>Most tudatosult bennem, hogy olyan szagom  van mint a döglött borznak...
Ráadásul melóhelyen régi módszer, régi szalag, új emberek... Na csináld a dolgod, tarts rendet, mutasd meg az új ember dolgát, segíts neki, dolgozz helyette... Gumikesztyű meg minek? Összeszurkálta a kezem a törött borda, könyékig véres voltam, de a nagyfőnök még pofázik is hogy szedjem fel a földről a kacsát.. Az már nem jut el a borsó agyáig, hogy először azt kéne elérni, hogy ne dobáljon le a meós mégtöbb kacsát... Imádom a törzsállományt...

Ja hogy nem is vágjátok hogy miről beszélek.. Jólvan!  ikszdé
Megyek fürdök, utána ütközök haverral, lenyúlom a kocsiját, és irány a havercsajsziért, és go bulizni.. Ki kell engedni a gőzt... smirksweat Na puszipá mindenkinek! Gabesz voltam sziasztok! bye bye
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 09, 19:43:05 írta Gabesz » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #388 Dátum: 13 márc 09, 19:46:01 »

Nem volt túl nagy szám. Én az orrát kaptam el egyszer, meg vagy 2x gyomorszájba vertem, ö meg a szemem alatt, az arcomon kapott el, meg párszor combon rúgott. Utána szétszedtek minket =)
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #389 Dátum: 13 márc 09, 19:59:09 »

Nah végre eljutottam, hogy nem is tudom mióta sikerült kicsit olvasgatnom a topicot *-* olyan büszke vagyok magamra, nem szoktam ennyit vissza olvasni mint most tettem, de megfogott a tegnapi kis "szappanopera" ikszdé
Én múlthéten voltam otthon ráadásul 4 napot is, de valahogy nem sikerült odáig eljutnom, hogy TV-t nézzek, pedig be volt tervezve =/
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!