24 szep 29, 13:21:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1195068 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #360 Dátum: 13 márc 08, 19:13:05 »

Nem is ünnepnap. Nevet

Amúgy én nem csípem ezeket a világnapokat. Főleg az ilyen hülyeségeket, hogy ölelés világnapja meg hasonlók, amik terjednek facebookon, mint a pestis, és több tízezres tömegeket szednek össze, hogy egymást ölelgessék, március 15-én meg csesznek egy kokárdát feltűzni a kabátjukra.
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #361 Dátum: 13 márc 08, 19:23:43 »

A kettő nem zárja ki egymást. Egy kis vidámság se árt a sok komoly ünnep mellé.
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #362 Dátum: 13 márc 08, 19:25:48 »

Tudom, hogy nem egy olyan dolog, amire büszke lehetnék, de kb. 12 éves koromig annyit láttam a Nemzeti Ünnepekből, hogy van kötelező ünnepség itt-ott, gagyi műsorral és az ünnep mögé bújtatva politikától hemzseg minden. Rengeteg embert ismerek a korosztályomból, aki máig így gondolja. Ezért nem is foglalkozik vele, de szerveznek ők is Free Hug megmozdulást, mert buli, vidám az egész és egy valóban jó élmény.
Sajnos ez van. Viszont némi ráhatással, meg szájtépéssel te is megszerettetheted velük a Nemzeti Ünnepeket, szűk körben is jobb a semminél. Bár téged nem féltelek attól, hogy az ismerőseid ne hordanának kokárdát. Nevet

Az én kedvenc világnapom a maszturbáció világnapja. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #363 Dátum: 13 márc 08, 19:27:01 »

Minden nap van valami világnap.. ehh.. minden nap a világon van nem?

Mostanában csak ilyen dolgokra futja.

Hinnye.

kaptunk bajusz nyalókát melóhelyen nőnapra.. szerintetek? :DDD

Minden nap nőnap? Aha... oké...
Mondjuk ez tényleg gáz, miért kell nőnap? Szerintem pont az a jó a spontaneitásban hogy.. spontán.. Nevet

:*

Mondjam még?
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #364 Dátum: 13 márc 08, 19:35:46 »

Idézet
Bár téged nem féltelek attól, hogy az ismerőseid ne hordanának kokárdát.

Nevet

Persze, jövőhéten kötelező lesz mindenki számára a kokárda. Páran terveztük azt is, hogy osztogatunk majd suliban ingyen kokárdát, szóval ha valaki debreceni, és van egy szabad perce, bejöhet az ÉTK-ba, és talán kap ingyér. Nevet Talán. Ahhoz ugye varrni is kéne egy párat, az elkövetkezendő napokban meg nem sok időnk lesz rá...
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #365 Dátum: 13 márc 08, 19:51:36 »

Aha.. én elfogadom.. de nem teszem ki.
Nem illene a hajamhoz. Nevet

Üzlet? Nevet
Ne aludjatok már, még kilenc percig.. tudlak olvasni titeket. crybaby
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #366 Dátum: 13 márc 08, 19:53:18 »

Még nekem is kell kokárdát szereznem. Szerintem szép dolog, hogy kirakjuk. Én sok ideig szoktam még utána is hordani. Mindenki furán néz rám, nem értem miért. Annyira nem döbbenetes.
Naplózva
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #367 Dátum: 13 márc 08, 20:00:42 »

Lehet, hogy azért van így, mert általános iskolába járok, de nálunk zömmel kirakják a gyerekek, főleg alsóban. Mondjuk én sokáig nem értettem a lényegét (igazából nem is foglalkoztatott, csak kiraktam a kokárdát és végigvegetláltam az előadást), de töriórákon kitisztult (nagyjából) a kép. A kokárdát kirakom, mert az ofőm leharapja a fejemet, ha nem... smirksweat
Kövezzetek meg, de én semmilyen ünnepet nem szeretek. Neeem
Karácsony és születésnap még elmegy, mert azt rengetegen ünneplik és a családom is ragaszkodik hozzá, hogy velük ünnepeljem, de amúgy mindet fölöslegesnek tartom. Ma is kaptam virágot, pedig elmondtam, hogy nem szeretnék semmit és ezt a legtöbb lánnyal/nővel ellentétben komolyan is gondoltam. >.<#
Mindegy, én vagyok a hibás...
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
Arysha
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 201


Otaku o~baa-chan/Gea jobbkeze :D


« Válasz #368 Dátum: 13 márc 08, 20:04:20 »

Szóval én legalább okkal "vagdalkoztam", te meg ok nélkül, a "bunkóságból" téves következtetéseket levonva.


Nem szeretem magamat idézni, de olvasd el még egyszer a mondatot, kérlek.

Idézet
Ja, azt elfelejtettem kérdezni, hogy az egyetemen mit nem tudtál fizetni? Bejutottál egyáltalán vagy jó erre fogni? Eszedbe sem jutott valamilyen ösztöndíjra pályázni, vagy mi?

Megint ugyanaz.
Most komolyan érdekel a téma, minden hátsó szándék nélkül. Látom ez nagyon drámai emlék neked. Mire is nem volt pontosan pénzed?

A "bunkóság" is egy megnyilvánulási forma, nem akarok részletekbe bocsátkozni, te tudod mi áll a hátterében.

Az egyetem drága lett volna még akkor is, ha ösztöndíjas vagyok. Vannak egyéb kiadások is, nem csak a tan-/vizsgadíj. Legalábbis akkor így tudtam, lustaságból nem jártam jobban utána.
Egyébként tény hogy én is hibás vagyok, mert jobb volt pénzt keresni, mint kicsit összehúzni magam és diplomát szerezni, nem csak résztudás a könyvtárból, dokumentumfilmekből, és orvos ismerőstől.

Most óvódában dolgozok, oktatási asszisztensként. Kicsit jól jön a rám ragadt tudás, mert egy hete vagyok ott, de a csoportunkban lévő legproblémásabb gyerekek is olyan erős javulást mutattak, hogy az óvónő szólt a vezetőnek, nézze meg milyen jó hatással vagyok a gyerekekre. Persze lehet, hogy ehhez inkább jó érzék kell, nem feltétlenül az, amiket tanultam. Mindenesetre van bőven sikerélményem. Elgondolkodtam, talán nem is lenne hülyeség 40 felett munka mellett főiskolára menni. ikszdé
Mondjuk óvónőnek. Mosolyog

Á kokárda! Hosszú évek óta nem hordtam, de most az óvodában muszáj lesz.  Hmm?
Naplózva

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó. Egyszer majd úgyis az lesz...
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #369 Dátum: 13 márc 08, 20:15:19 »

Nyilván vannak. Orvosin a könyvek a leghúzósabbak, sőt azok talán majdnem minden szak könyveinél borsosabb árúak. Egyesekből még a fénymásolat is hat-tíz-húszezer forint minimum, akkor az egyetemisták gondolom tudják, körülbelül mennyi lehet a könyv.

Ha bejutsz, tan- és vizsgadíj nincs. Utóbbi csak C vizsgán, de ha olyan okos vagy, arra nem kell menned. Ha nem jutsz be államilag támogatottra, akkor természetesen van, egymillió félévente.

Ha ösztöndíjas vagy, akkor azért annyira nem drága. Szociális ösztöndíjat azért elég könnyen osztogatnak, ha valóban rászoruló vagy. A tanulmányi ösztöndíj meg lehet akár 25-30 ezer forint, amiből a koli (15-18 ezer) bőven megvan. Gyakorlatilag a könyvek azok, amikre valahonnan meg kell szülni a pénzt, de ez is megszerezhető nyári munkával.

Idézet
A "bunkóság" is egy megnyilvánulási forma, nem akarok részletekbe bocsátkozni, te tudod mi áll a hátterében.

Ja, tudom. Túl sok hihetetlenül alulművelt, buta, bunkó és idióta emberrel találkozom, így itt már nem tudom elviselni, ha valaki hülye.

Idézet
Hosszú évek óta nem hordtam

Hiba, nagy hiba.
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #370 Dátum: 13 márc 08, 20:22:21 »

Anya is munka meg három gyerek mellett, most, 45 évesen képzi tovább magát és másodéves a főiskolán. Aki bírja, annak megéri Mosolyog
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #371 Dátum: 13 márc 08, 20:29:17 »

Anyum is megcsinálta ugyanazt. Én örülök, ha egy végzettségem lesz, a szüleim meg sorra szerezték őket.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #372 Dátum: 13 márc 08, 20:33:25 »

Így is lehet csinálni. Aki bírja az bírja.

Ölelés világnapja? Olyanról még nem is hallottam, csak csókolózás világnapról vagy mi az.
Az a lényege hogy párok smárolnak több órán keresztül megállás nélkül. Több órán át.. még ilyen hülyeséget.  >.<#

Kokárdát utoljára az iskolában viseltem, az is már jó régen volt.  Mosolyog
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #373 Dátum: 13 márc 08, 20:43:13 »

Morita *-*

Az ablakból pont látszik az a kis park+szobor kombó, ahol az 56-os beszédeket, ünnepségeket rendezik, és hát tényleg, teljesen aktuál politikáról szól az egész, nagy szavakba bújtatva. Úgyhogy mindenkinek a saját kis mikrokörnyezetében kell ezeket a dolgokat kezelnie, illetve néha elgondolnia mi is történt anno. Mekkora captain obvious voltam Mosolyog *fly away ( on my zephyr)*

Zombi flashmobra várok megint rendezvények közül, asszem legutóbbin azért nem voltam mert valami zh volt. Szomorú
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #374 Dátum: 13 márc 08, 21:15:11 »

Hazajöttem és itthon van tv. Éppen ment is az rtlen meg a tv2-n is olyan idióta műsorok mennek ahol emberek veszekedtek.Gyorsan el is kapcsoltam, de ami a fórumon ment azt nagyon élveztem, köszönöm a műsort.  Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!