24 szep 29, 11:12:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1194961 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #345 Dátum: 13 márc 08, 17:14:51 »


Tavasz hajnalán
Róluk emlékezünk,
A nőkről, kiknek
Életünk köszönhetjük.

Ki mindent
Megtesz értünk, a nő,
Dajkál, ápol,
És felnevel ő.

Hálánk szálljon
Lányra, anyára,
Ki a családot
Összetartja.

Szépséges nők,
ó asszonyok,
Kívánunk boldog,
Víg nőnapot.


Sajnos csak így virtuálisan tudok az itteni hölgyeknek virágot adni, de Boldog nőnapot kívánok az itteni hölgyeknek! Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 08, 17:16:08 írta Eperke » Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #346 Dátum: 13 márc 08, 17:19:31 »

Jaj, Aes, ezt nem kéne ilyen komolyan venned, hogy itt is, meg Facebookon is nyomatod. Igen, eredetileg munkásmozgalom volt, és Magyarországon a szovjet mintára vezették be, de mára visszaesett e szerepe. Ráadásul kezdetben - mégha a munkásmozgalmat és valamilyen szinten a baloldalt is képviselte - inkább a nők egyenjogúságáért harcolókért szólt, amely nem keverhető a mai feminizmussal, amely ma már sok esetben mindenbe nők elleni atrocitást képzel bele. Akkoriban ez valóban az egyenjogúságért és a szavazati jogért való harcot jelentette, hogy tekintsék a nőket is teljes jogú embernek. Az, hogy ez a baloldalhoz kötődik, megint nem jelent semmit. Petőfi is a baloldalhoz kötődik, ráadásul akkoriban nem is beszélhetünk baloldalról-jobboldalról, hanem liberalizmusról, amely abban az időben egyet jelentett a hazaszeretettel is.
Szóval nem tudom, miért kell mindenen fennakadni, meg mindenben politikai visszhangot keresni. Nekem személy szerint jól esett a virág, és eszembe sem jutott, hogy most csúnya leninista elvtársnő lennék, de mindegy.


Idézet
Nem azért hogy beleszóljak, de szerintem rólad is.  (Tanultam egy kis pszichológiát anno...)

Tyű, a fórum doktornője leszólt. Nyilván olyan zseni vagy a "kis pszichológiától", hogy ezt ilyen könnyen megállapítottad, így el is hiszem neked. Mosolyog

Ugyanakkor megjegyezném, hogy nem én festegetem a hajam hatezer színre hetente, meg nem én takarom el a tokám a képeken, miután panaszkodom, hogy milyen csúnya. Mert ezekből süt igazán az önértékelési zavar. És ez nem oltás vagy bántás volt, hanem egy megjegyzés. Esetleg hátha ennek hatására a fórum doktornénije felébred, és a húgára parancsol, hogy menjen el sportolni, vagy elmagyarázza neki, hogy ő így is szép, tokával vagy anélkül egyaránt. Mennyi tokás, nála sokkal zsírosabb hölgyemény szaladgál kivágott, szoros, mindent mutató ruhákban, és sokszor még jól is érzik magukat, sőt nagyképűek is, szóval nehogymár Ayumi emiatt érezze magát szarul. Miskolcon úgyis annyi csúnya ember van, sétáljon egy kicsit a Búza téren a buszmegálló körül, és rögtön rájön, hogy ő mennyivel jobban néz ki.
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #347 Dátum: 13 márc 08, 17:48:48 »

Én tényleg elhiszem neki. :DDDD

Egyébként pedig, nem tudhatod hogy mennyit foglalkozott pszichológiával. ^^" Azon viszont csodálkoznék, ha online arctalan emberekről ilyen egyszerűen diagnózist lehetne felállítani, hiszen olykor még személyesen is bajban vannak a pszichológusok.

No de.. ki hallott a hóhelyzetről? Nevet

u.i.: elromlott a kv automata.. de van narancsom!
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 08, 17:51:48 írta Éjfél » Naplózva
Arysha
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 201


Otaku o~baa-chan/Gea jobbkeze :D


« Válasz #348 Dátum: 13 márc 08, 17:57:58 »



Idézet
Nem azért hogy beleszóljak, de szerintem rólad is.  (Tanultam egy kis pszichológiát anno...)

Tyű, a fórum doktornője leszólt. Nyilván olyan zseni vagy a "kis pszichológiától", hogy ezt ilyen könnyen megállapítottad, így el is hiszem neked. Mosolyog

Ugyanakkor megjegyezném, hogy nem én festegetem a hajam hatezer színre hetente, meg nem én takarom el a tokám a képeken, miután panaszkodom, hogy milyen csúnya. Mert ezekből süt igazán az önértékelési zavar. És ez nem oltás vagy bántás volt, hanem egy megjegyzés. Esetleg hátha ennek hatására a fórum doktornénije felébred, és a húgára parancsol, hogy menjen el sportolni, vagy elmagyarázza neki, hogy ő így is szép, tokával vagy anélkül egyaránt. Mennyi tokás, nála sokkal zsírosabb hölgyemény szaladgál kivágott, szoros, mindent mutató ruhákban, és sokszor még jól is érzik magukat, sőt nagyképűek is, szóval nehogymár Ayumi emiatt érezze magát szarul. Miskolcon úgyis annyi csúnya ember van, sétáljon egy kicsit a Búza téren a buszmegálló körül, és rögtön rájön, hogy ő mennyivel jobban néz ki.


1.) Nem vagyok a fórum doktornénije, sem pedig a fórum zsenije.

2.) Nem kis pszichológiáról van szó, hanem évekig tartó, autodidakta módon tanult, és "valódi" pszichológus (ismerősöm) által is tanított pszichológiáról. Sajnos nem volt pénzem a diplomához. Se anyuci/apuci által, se munkából nem tudtam előteremteni. Ez van.

3.) A te önértékelési problémád épp a húgom ellenkezője, amit ugyanúgy ahogyan te a húgomnál, én is a hozzászólásaid alapján állapítottam meg. A tisztelet megadása nálad nagyon hiányzik.

4.) Eszembe se jutott volna még csak megemlíteni se olyasmit, hogy neked esetleg önértékelési problémád lenne, ha TE nem írsz ilyet másnak. Bárkinek írtad volna, hidd el szóvá teszem.

5.) Előbb nézz magadba, aztán kritizálj/gúnyolj másokat. Vagy ha az önkritikád a helyén van, akkor szerintem magadba nézés után se kellene.

Na kb ennyit akartam. Vitát meg semmiképp nem akarok ebből. Abban mindenképp igazad van, hogy Ayumi alulértékeli magát. De már javuló tendenciát mutat.
Naplózva

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó. Egyszer majd úgyis az lesz...
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #349 Dátum: 13 márc 08, 18:05:01 »

Nekem pl nincsennek önértékelési problémáim! Én vagyok az isten!  Angyal

Amúgy boldog nőnapot a Zoltánoknak, és boldog zoltán napot a nőknek!  Nevet
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #350 Dátum: 13 márc 08, 18:08:12 »

Egy észrevétel, az 5.)-ös pont, eléggé alibi mondatra sikerült, érvelésben abszolút nem alkalmazható, másodjára olvasva meg már vicces is.
Egyébként is írta, hogy nem gúnyolódni akar, a konstruktív kritika meg igencsak hasznos, persze személyeskedések nélkül.
Reméljük a javuló tendenciából realizálódik valami a külvilág (eme felület) felé is. Mosolyog
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #351 Dátum: 13 márc 08, 18:09:26 »

Azért ácsi, azt ne felejtsük el, hogy azt, hogy kinek van önértékelési zavara,vagy bármi egyéb ilyen jellegű gondja-baja, azt erre képzett szakértő emberek (pszichológusok, pszichiáterek) döntik el, sok hosszú személyes beszélgetés során. Nehogy már egy anonim (!) fórumon, az interneten (!!) keresztül akarjunk ilyesmit eldönteni a másikról. Vagy bármit is eldönteni, vagy túl komolyan venni. Pl. ha nekem úgy tartja a kedvem, miért en kívánhatnék ezen a jeles napon boldog Munkásnők Nemzetközi Napját a kommunista nőismerőseimnek?

A fórum egy hazug világ. Itt mindenki azt mutat meg magából amit akar. Én is regisztrálhatnék más néven, és adhatnék mondjuk 10 éves kirgiz kislányt vagy 80 éves japán nagypapát. Soha senki nem jönne rá, ha jól csinálnám.
Naplózva
Arysha
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 201


Otaku o~baa-chan/Gea jobbkeze :D


« Válasz #352 Dátum: 13 márc 08, 18:15:41 »

Idézet
Amúgy boldog nőnapot a Zoltánoknak, és boldog zoltán napot a nőknek!

Köszönjük a boldog nőnapot mi, Zoltánok! ikszdé

Idézet
Egy észrevétel, az 5.)-ös pont, eléggé alibi mondatra sikerült, érvelésben abszolút nem alkalmazható, másodjára olvasva meg már vicces is.

Jól van na... kicsit túllihegtem. Nyelvesít

Idézet
Azért ácsi, azt ne felejtsük el, hogy azt, hogy kinek van önértékelési zavara,vagy bármi egyéb ilyen jellegű gondja-baja, azt erre képzett szakértő emberek (pszichológusok, pszichiáterek) döntik el, sok hosszú személyes beszélgetés során. Nehogy már egy anonim (!) fórumon, az interneten (!!) keresztül akarjunk ilyesmit eldönteni a másikról. Vagy bármit is eldönteni, vagy túl komolyan venni. Pl. ha nekem úgy tartja a kedvem, miért en kívánhatnék ezen a jeles napon boldog Munkásnők Nemzetközi Napját a kommunista nőismerőseimnek?

A fórum egy hazug világ. Itt mindenki azt mutat meg magából amit akar. Én is regisztrálhatnék más néven, és adhatnék mondjuk 10 éves kirgiz kislányt vagy 80 éves japán nagypapát. Soha senki nem jönne rá, ha jól csinálnám.

Persze, ez igaz. Ezért írtam, hogy nem is mondtam volna senkire ilyet, csak kicsit nézzen magába mindenki, mielőtt "vagdalkozik".



Naplózva

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó. Egyszer majd úgyis az lesz...
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #353 Dátum: 13 márc 08, 18:18:57 »

Idézet
3.) A te önértékelési problémád épp a húgom ellenkezője, amit ugyanúgy ahogyan te a húgomnál, én is a hozzászólásaid alapján állapítottam meg. A tisztelet megadása nálad nagyon hiányzik.

Vicces, és szerinted ez önértékelési problémára vezethető vissza? Gratulálok, tanuld még azt a pszichológiát.

És megnyugtatlak, nincsenek önértékelési problémáim, és ezt elég biztos helyről tudom. Mosolyog
Szóval én legalább okkal "vagdalkoztam", te meg ok nélkül, a "bunkóságból" téves következtetéseket levonva.

Idézet
Én tényleg elhiszem neki. :DDDD

Ez valamiért nem lep meg. Nevet

Idézet
Egy észrevétel, az 5.)-ös pont, eléggé alibi mondatra sikerült

:DDD
Még jó, hogy pontok terén van egy csomó tapasztalatod. Nevet

----Szerk.----

Ja, azt elfelejtettem kérdezni, hogy az egyetemen mit nem tudtál fizetni? Bejutottál egyáltalán vagy jó erre fogni? Eszedbe sem jutott valamilyen ösztöndíjra pályázni, vagy mi?
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 08, 18:28:05 írta Saphira » Naplózva

Arysha
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 201


Otaku o~baa-chan/Gea jobbkeze :D


« Válasz #354 Dátum: 13 márc 08, 18:27:37 »

Okkal senki nem vagdalkozik. A "bunkó" jelző nem biztos hogy épp rám illik...
Én itt le is zárnám ezt a témát, mert lassan átmegy vitába, az pedig nem ide tartozik.
Naplózva

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó. Egyszer majd úgyis az lesz...
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #355 Dátum: 13 márc 08, 18:31:01 »

Szóval én legalább okkal "vagdalkoztam", te meg ok nélkül, a "bunkóságból" téves következtetéseket levonva.


Nem szeretem magamat idézni, de olvasd el még egyszer a mondatot, kérlek.

Idézet
Ja, azt elfelejtettem kérdezni, hogy az egyetemen mit nem tudtál fizetni? Bejutottál egyáltalán vagy jó erre fogni? Eszedbe sem jutott valamilyen ösztöndíjra pályázni, vagy mi?

Megint ugyanaz.
Most komolyan érdekel a téma, minden hátsó szándék nélkül. Látom ez nagyon drámai emlék neked. Mire is nem volt pontosan pénzed?
Naplózva

Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #356 Dátum: 13 márc 08, 18:40:15 »

Na de hölgyeim a saját ünnep napotokon szeressétek egymást és ne vitázzatok főleg ne itt Mosolyog béke van Mosolyog
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #357 Dátum: 13 márc 08, 18:42:13 »

Lol, most olvastam, hogy egy meleg vitt virágot ma a párjának, aki ezért kidobta őt, és először nem vágta, miért. Aztán rájött, hogy azért, mert azt hitte, ezzel nem tekinti őt egyenjogúnak a kapcsolatban Nevet Szegénynek meg eszébe se jutott, hogy ma van nőnap. Jót vigyorogtam ezen Nevet
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #358 Dátum: 13 márc 08, 19:05:04 »

Így 7 vizsgaidőszakkal a hátam mögött, van fogalmam a pontokról, meg a hiányukról is. Nevet

Most úgy beszéltek, mint ha az év 365 napja nem nőnap lenne. Mosolyog
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #359 Dátum: 13 márc 08, 19:09:35 »

hát hivatalosan ez az egy nap ünnep, de amúgy igaz is Nevet

Jaj ma kaptam egy magyar női munka társat és nem akarta elhinni hogy a rendes német nemzeti ünnepeken kívül mi magyarok még a magyar nemzeti ünnepek alatt is otthon lehetünk pont úgy , mint a más országbeliek Nevet igaz le is kell dolgozni azt de az már más tészta Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 08, 19:11:33 írta Eperke » Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!