24 szep 29, 09:12:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1194903 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #300 Dátum: 13 márc 07, 17:47:57 »

Én viszont már azon gondolkodok hogyan tudnám elérni ezt a színkombinációt.  Gondolkozik  Hümm-hümm
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #301 Dátum: 13 márc 07, 17:55:34 »

Nem félsz hogy a sok hajfestéstől teljesen tönkremegy a hajad?

Én most festettem be először az enyémet.. és nagyon remélem hogy nem h*lyülök meg.. és esek túlzásba. Mosolyog
Bár.. inkább mondjuk úgy hogy tudom, mert annyira nem érzem még magamban a hajlamot sem hogy állandóan festegessem, mindenféle színűre.

A szőkítés egyenesen hajgyilkosság.

Jajj még ilyen szavakat. Nevet

Meg ez a folyamatos hajfestés nagyon gáz, szerintem. Mosolyog Biztos vagyok benne hogy az eredeti sem lehet rossz.

Marha ritka hogy valaki eredeti hajszínnel rohandál.

Szomorú.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #302 Dátum: 13 márc 07, 18:04:53 »

De "félek" tőle, de az az igazság hogy elég jól bírja a hajzatom, ezt a hajat is amit Aes belinkelt csak azért nem csinálom mert nincs az a hidrogén ami az enyémet leszívná fehérre.  smirksweat Olyat terveztem mostanában (csak itt Miskolcon nem nagyon kapok hozzá festéket) hogy sötétkék és elöl két tincs ezüst.  Gondolkozik
Nem rossz az eredetim ahogy nézegettem a festékeket és  barnában "pont" olyan mint az enyém annak a neve aranybarna, csak én folyton változtatgatom a színét.

Idézet
Marha ritka hogy valaki eredeti hajszínnel rohandál.
Hát jah, lassan már a természetes haj számít majd extrémnek.  Pojén
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #303 Dátum: 13 márc 07, 18:15:36 »

Ez a rohandál majdnem olyan mint Rohannál.. jajj..

igen, bevallom, unatkozom.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #304 Dátum: 13 márc 07, 18:19:10 »

Ez igaz. Nevet Pesten végig megyek és minden 3. embernek be van festve a haja, és a legtöbbnek ilyen extrém, zöld-piros-sárga vagy csak simán kék. Én túlságosan is szeretem a hajszínemet, ezért nem festettem még be, meg nem is fogom jó ideig.

Amúgy a kép amit Aes mutatott nem semmi, egy régi ismerősöm próbálta ezt csinálni, de olyan vékony szálú lett a haja (jó előtte se volt sok neki, meg dúsabb) hogy az borzalmas, de fehér, és ő boldog vele.

Hogyhogy felmondtál Éjfél?
Naplózva


Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #305 Dátum: 13 márc 07, 18:21:50 »

Kevés a fizetés. Stresszes a munka, rengeteget utazom. S kimegyek külföldre egy rövid időre amíg rendezem az anyagi helyzetem.

Mosolyog Köszi a kérdést.

Syzygy, hol a reakcióm? Nem lesz belőled így jó pet. :<
Pedig annak szántalak.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #306 Dátum: 13 márc 07, 18:28:37 »

Hát én olyan nőt láttam egyik reggel a sparban...ikszdé Zöld haj,olyan igazi neonzöld,bevolt copfozva 2 oldalt,és úgy kivolt festve szinte mint Joker.Rápillantottam,gyors el is kaptam a fejem,nehogy véletlen szemközt röhögjem.
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #307 Dátum: 13 márc 07, 18:33:32 »

jah..hahah..

Én elsápadtam volna.

Én tegnap este, egy szőke nőt láttam rózsaszín hajvéggel.. de nagyon rondán volt ő is sminkelve.. mondom atya ég.
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #308 Dátum: 13 márc 07, 18:33:54 »

én ma reggel egy a one piece-böl ismert zoro frizurájú ipsét láttam melóba menet Nevet vicces volt az tuti Mosolyog
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #309 Dátum: 13 márc 07, 18:34:09 »

Én meg olyat láttam szintén Spárban, hogy égszínkék (olyasmi mint az avatárod) és rózsaszín részek is voltak benne, a színe éppen szép volt de olyan idétlen fazonja volt már nem nagyon emlékszek mert töb hónapja volt de kb az egyharmada a fejbőrfelületének le volt borotválva.  smirksweat

szerk. beírtak elém ketten is.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 07, 18:35:54 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #310 Dátum: 13 márc 07, 18:35:35 »

Nekem nem tetszik az Aes által linkelt haj. Sosem jött be sem a melír, sem az ombre, sem semmilyen színátmenet a haj esetén.


Nekem volt fehér hajam, és mivel alapból is szőke, mégcsak le sem kellett szívni. Egy festés szőkével és már fehér is volt. Szerencsére már lenőtt, mégegyszer nem festeném be. Jó az eredeti hajszín is.

Ayumichan, rólad süt, hogy önértékelési problémáid vannak.
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #311 Dátum: 13 márc 07, 18:35:40 »

Fura emberekkel való találkozásban én vagyok a győztes. Minden szerda este a Blaha aluljáróban egy idióta nagyhangú csávó kiabál és énekel Jézusról, de hangszerekkel tolják, meg minden. És körülöttük egy őrült tömeg, ilyen nagyon rossz szektás hangulat és nagyon kínos ahogy beszél a csávó, de nem ez a lényeg.

Hanem, hogy ott volt egy őrült nő. Én arra a következtetésre jutottam, hogy egy démon szállta meg. Így nézett ki pont, csak nála nem voltak macskák és ketté volt vágva az orra, de már beforrt a seb.

Egy borral teli műanyag palack volt a kezében és azt rázta a kezében felénk nézve haragos, szúrós tekintettel és ugrált, olyan volt mintha egy afrikai néger törzsi tánc keveredett volna egy gonosz boszorkány mozdulataival. Amúgy sem volt tiszta, de a Jézusos üvöltözés pláne felfokozta állapotát. Elég erőteljes hatással volt ránk. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 07, 18:37:23 írta Gdat88 » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #312 Dátum: 13 márc 07, 18:38:30 »

Jaja! Az eredeti hajszín a legjobb! Uncsihugim is most állított be hozzám nemrég hogy befesti feketére a haját... (Csak ezért)
Most szőke... Az első festése neki valami kékesfekete volt.. Feketének néz ki, de ha fény éri, akkor kékesen fénylik... Na ahogy azt feltaknyolta a fejére, na az külön sztori... Majd bepisáltam a röhögéstől... A maradék festékkel az én hajamat is be akarta festeni.. Inkább menekültem! XDD

Stresz, kevés lóvé, sok meló.. Ez itt Hungarisztánban mindenhol így van... :/ Merre tervezed venni az irányt?
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #313 Dátum: 13 márc 07, 18:39:18 »

Én a Királyutcánál Pesten a 4-6 megállóban egy nénit. Rózsaszín haj, rózsaszín kalap, rózsaszín kosztüm, cipő, harisnya És.... még a smink is rózsaszín volt a néni meg 60-70 között. Durva volt, nagyon.

Én utálom ha így kifehérítik a hajakat, szerintem nem szép.

Csodásak a nagyvárosok, mindenféle embert lehet látni. ikszdé
Naplózva


dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #314 Dátum: 13 márc 07, 18:42:01 »

Haha,tényleg.A lila hajú nénikékről el is feledkeztem :DD
Nekem egyszer volt bemelírozva szőkére,barna hajra.Egy életre elég volt belőle,meg nem is néz ki olyan jól.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 07, 19:21:05 írta dreamfolow » Naplózva

Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!